loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Cordyceps plus (na imunitu a vitalitu) - Yamamoto

Doplnok stravy určený na podporu prirodzenej obranyschopnosti organizmu, má tonizujúci a metabolizmus podporujúci účinok, podporuje aj činnosť dýchacích ciest.
 

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do utorka?

Objednajte kuriérom GLS do pondelka 14:00 hod.

Popis produktu

Cordyceps celým menom Cordyceps sinensis, Žezlovka čínska, je huba pôvodom z Tibetu z Himalájí. Rastie v nadmorských výškach nad 3 000 metrov. V tradičnej čínskej medicíne sa používa už asi dvetisíc rokov a kedysi bola určená len pre cisársku šľachtu.

V tradičnej čínskej medicíne bola vždy považovaná za silné tonikum pre QI obličiek, ktoré sú považované za sídlo životnej energie. Silné tonikum, ktoré upokojuje dušu a dodáva telu energiu, stimuluje sexuálne funkcie, reguluje plodnosť a hormonálne problémy a dokonca sa považuje za prirodzené mužské a ženské afrodiziakum.

Vo východných krajinách je stále veľmi cenená a používaná na podporu imunitného systému, pri poruchách dýchania, obličiek, pečene, na podporu kardiovaskulárneho zdravia, proti asténii. Za jeho početné kvality a zdravotné benefity vďačí mnohým vysoko bioaktívnym zlúčeninám, najmä polysacharidom, väčšinou beta-glukánom s galaktomannanom na prvom mieste, nukleozidovým derivátom (ako je cenný cordycepín alebo kyselina cordycepová), fytosterolom, minerálnym soliam a mnohým ďalším.

V modernej dobe začala priťahovať záujem západného sveta, v deväťdesiatych rokoch, keď čínski atléti súťažiaci na majstrovstvách sveta v atletike v Norimbergu vytvorili pozoruhodnú sériu rekordov, ktoré podnietili podozrenie, že pravdepodobne užívali dopingové látky, ale tieto dohady vyvrátili antidopingové testy.

Cordyceps sinensis je povolená všetkými svetovými športovými federáciami, počnúc MOV (Medzinárodným olympijským výborom), pretože je bezpečná a zdraviu prospešná pre športovcov. A práve pre športovcov je to stále obľúbenejší výživový doplnok, keďže rôzne štúdie ukázali, že Cordyceps sinensis dokáže zlepšiť využitie kyslíka a produkciu ATP optimalizáciou procesov tvorby intracelulárnej energie, Krebsovho cyklu a oxidačnej fosforylácie a mitochondriálnej aktivácie, čím napomáha k zlepšeniu odolnosti voči únave, ako aj podpore lepšieho okysličovania tkanív.

Každodenný stres a moderné šialenstvo západného sveta ju zaradili medzi najznámejšie tonické adaptogény pre tých, ktorí musia znášať obdobia ťažkej psychofyzickej únavy alebo rekonvalescencie, so zaujímavým imunomodulačným a hypoglykemickým účinkom.

Výhody:

  1. Tonikum a daptogén podporujúci zvládanie náročných a stresových období
  2. Podporuje imunitný systém
  3. Dodáva energiu a vitalitu

Dávkovanie

Užívajte 2 kapsuly denne a zapite dostatočným množstvom vody.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 2 kaps.
Počet dávok v balení: (60 kaps.) 30
Cordyceps (Žezlovka) 1 000 mg
z toho polysacharidy 300 mg

Zloženie

Suchý extrakt cordyceps CS-4 (cordyceps sinensis/žezlovka čínska (Berck.) Sacc.) mycélium 30 % polysacharidy, kapsula (leštiaca látka: hydroxypropylmetylcelulóza), plnidlo: celulóza, protihrudkujúce látky: oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Doplnky stravy nie sú určený ako náhrada pestrej stravy. Dôležitá je pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl. Uchovávajte mimo dosahu detí mladších ako tri roky. Skladujte na chladnom a suchom mieste pri izbovej teplote. Vyhnite sa vystaveniu zdrojom tepla a slnečnému žiareniu. Po použití nerozptyľujte v prostredí.

Výrobca

IAF Network srl - Via Savella II Travesa, 43-25038 Rovato (BS), Made in Italy.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO