+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Cordyceps - Yamamoto

Hlavný obrázok Cordyceps - Yamamoto
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Doručenie do zajtra? Objednajte kuriérom GLS do dnes 14:00 hod.
BalenieBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť
30 kaps.26.66 €10%23.99 €


Stručný popis

Doplnok výživy pre podporu imunity a vitalitu.


Popis produktu

Cordyceps sinensis, tiež známy ako Žezlovka čínska je jedným z najpopulárnejších liekov v tradičnej čínskej medicíne. Pôvodom od Tibetskej náhornej plošiny, je veľmi vzácny a počas tisícročí bol vyhľadávný pre svoje "chameleonické" a terapeutické vlastnosti. V orientálnej tradícii to je huba sily, dáva silu, odpor a vôľu, pomáha regenerovať telo po oslabení chorobami a prináša energiu do tela aj mysle.

Cordyceps je silný imunostimulátor a výborný liek na zotavenie, ktorý je užitočný vo všetkých prípadoch ťažkostí s imunitným systémom. Je považovaný za silné tonikum a antidepresívum a ukázalo sa, že je veľmi užitočný pri liečbe nespavosti a stresu. Má silné antioxidačné vlastnosti a chráni telo pred poškodením spôsobeným voľnými radikálmi, najmä mozog.

U starších ľudí prináša väčšiu vitalitu, lepšiu toleranciu voči chladu a posilnenie pamäti. Tradičná čínska medicína opisuje stimulačný účinok Cordyceps sinensis na sexuálnu sféru, čo je veľmi zaujímavé v prípadoch neplodnosti hormonálneho pôvodu, impotencie a stresu. Je taktiež schopný zvýšiť výkonnosť u športovcov až o 55 %, čím sa dosiahne väčšia odolnosť proti únavu.

Výhody:

  1. Podporuje imunitný systém
  2. Dodáva energiu a vitalitu

Dávkovanie

Užívajte 2 kapsuly denne a zapite dostatočným množstvom vody.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 2 kaps.
Počet dávok v balení: (30 kaps.) 15
Extrakt z Cordyceps 1 000 mg
z toho polysacharidy 400 mg
z toho Adenozín 10 mg
z toho Kordycepín 0,3 mg

Zloženie

Cordyceps (cordyceps sinensis (Berck.) Sacc.) mycelium a sporofor d.e., štandardizovaný na 40 % polysacharidov, 1 % adenozínu a 0,03 % kordycepínu, objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), kapsula (želatína, farbivá (oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa), tartrazín*), horečnaté soli mastných kyselín. *Môže mať nepriaznivý vplyv na aktivitu a pozornosť u detí.


Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť užívané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí.


Hodnotenie

0.0
žiadne hodnotenia

Novinky