loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Cell Tech Creatine - Muscletech

Vedecky vyvinutá kreatínová receptúra ​​s tvrdým jadrom určená pre hardgainerov, ktorí majú problém nabrať veľkosť a silu. Táto patentovo chránená kreatínová receptúra ​​obsahuje základné zložky podporené viac ako 30 klinickými výskumnými štúdiami uskutočnenými počas niekoľkých desaťročí.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

2 odmerky Cell Tech dodajú 5 gramov kreatín monohydrátu. Jedinci, ktorí konzumovali toto množstvo kreatínu a uhľohydrátov dodaných počas fázy zaťaženia Cell Tech, získali v priemere 3,4 libry svalov za 7 dní. Subjekty užívajúce kreatín s džúsom pribrali iba 0,8 libry.

Zvýšená sila: V inej štúdii subjekty, ktoré užívali množstvo kreatínu a uhľohydrátov obsiahnutých v 2 odmerkách Cell Tech výrazne zvýšili svoju silu na bench press, leg press a biceps curl.

Zlepšený transport živín: Každá porcia 2 odmeriek Cell Tech obsahuje 200 mg silnej zlúčeniny kyseliny alfa-lipoidnej (ALA). výskum naznačuje, že ALA pomáha zlepšiť vstrebávanie kreatínu a glukózy do svalovej bunky prostredníctvom špecializovaných transportérov.

Väčšia veľkosť a plnosť svalov: Cell Tech poskytuje viacstupňovú kombináciu sacharidov, ktorá si po tréningu vynúti silný nárast inzulínu. To pomáha dostať kreatín a ďalšie živiny do svalov a rýchlo dopĺňa zásoby glykogénu, čo uľahčuje super kompenzáciu glykogénu a intenzívny účinok na rozšírenie svalov. Žiadne cyklovanie: klinická štúdia odhalila, že používanie Cell Tech neviedlo k zníženiu regulácie transportérov kreatínu. 

Aminokyseliny s rozvetveným reťazcom a bunky zvyšujúce objem: Okrem kľúčových zložiek na budovanie svalov dodáva Cell Tech aminokyseliny s rozvetveným reťazcom L-leucín, L-valín a l-izoleucín v pomere 2:1:1. Aminokyseliny s rozvetveným reťazcom sú aminokyseliny vo voľnej forme - jednotlivé molekuly, ktoré sa rýchlo trávia a vstrebávajú do krvného obehu. Cell-Tech obsahuje aj aminokyseliny taurín a alanín. Tieto aminokyseliny vo voľnej forme sú dve z najrozšírenejších aminokyselín vo svaloch a pomáhajú pri solmizácii buniek.

Výhody:

  1. Rokmi overené zloženie
  2. Kombinácia kreatínu, BCAA, taurínu, alalnínu a ALA
  3. Podporuje nárast čistej svalovej hmoty
  4. Zvýšenie sily

Dávkovanie

  • Ako mám užívať Cell Tech? Užite 1 odmerku Cell-Tech s 200 ml vody ihneď po tréningu. Pokiaľ netrénujete, užite svoju dávku v dopoludňajších hodinách.
  • Pre lepšie výsledky: Užite 2 odmerky Cell-Tech so 400 ml vody ihneď po tréningu. Pokiaľ netrénujete, užite svoju dávku v dopoludňajších hodinách.
  • Pre dosiahnutie najlepších výsledkov: Prvých 7 dní (nasycovacia fáza): Užite 2 odmerky Cell-Tech so 400 ml vody ráno, keď sa zobudíte a 2 odmerky so 400 ml vody ihneď po tréningu. Pokiaľ netrénujete, užite 2 odmerky Cell-Tech so 400 ml vody ráno na lačno a druhú dávku 2 odmerky Cell-Tech so 400 ml vody v odpoludňajších hodinách.
  • Udržiavacia fáza: Užite 2 odmerky Cell-Tech so 400 ml vody ihneď po tréningu. Pokiaľ netrénujete, užite svoju dávku v dopoludňajších hodinách.
  • Mám užiť Cell-Tech v dňoch, kedy netrénujem? Áno. Podľa pokynov na etikete, mali by ste konzumovať jeden až dve dávky Cell Tech v netréningových dňoch ráno ihneď po prebudení, aby ste udržali vysokú úroveň kreatínu vo svaloch.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť Fruit Punch) 50 g (1 odmerka)
Počet dávok v balení: (1 360 g) 27
Počet dávok v balení: (2 720 g) 54
Energetická hodnota 150 kcal
Sacharidy 38 g
z toho vláknina 2 g
z toho cukry 14 g
vrátane pridaných cukrov 14 g
Vitamín C 125 mg
Vitamín B6 5,3 mg
Vitamín B12 0,2 mcg
Horčík 30 mg
Sodík 45 mg
Draslík 30 mg
Muscle Growth And Strength Matrix:
Creatine Monohydrate 5 g
Cell-Volumizing Amino Acid Matrix:
Taurín 1 g
L-alanín 500 mg
BCAA Matrix:
L-leucín 500 mg
L-valín 250 mg
L-izoleucín 250 mg
Enhanced Nutrient Transport:
Kyselina alpfa-lipoová 100 mg
Fosforečnan draselný 55 mg

Zloženie

Viacstupňová sacharidová zmes maltodextrín, dextróza, ModCarb® (ovsené otruby, quinoa, pohánka, proso), vosková kukurica (kukuričný škrob), cluster dextrín), rozpustná kukuričná vláknina, protihrudkujúca látka: oxid kremičitý, kyselina citrónová, prírodné a umelé arómy, soľ, emulgátor: slnečnicový lecitín, sladidlo: acesulfam draselný, sladidlo: sukralóza, farba: FD&C Red #40 (Allura Red E129).

Informácie pre alergikov

Alergény sú vyznačené tučným písmom. Spracované v zariadení, ktoré spracováva aj mlieko, vajcia, sóju, pšenicu, orechy a arašidy, ryby, kôrovce a mäkkýše.

Upozornenie

Tak ako pri všetkých kreatínových produktoch, počas používania udržujte primeraný stav hydratácie. Neužívajte, ak trpíte cukrovkou alebo ak máte sklony k hyperglykémii alebo hypoglykémii. Ak sa u vás objaví kožná vyrážka alebo iná alergická reakcia, prestaňte používať a poraďte sa s lekárom. Neužívajte, ak ste tehotná alebo dojčíte. Uchovávajte mimo dosahu detí.

UPOZORNENIE ohľadom možných hrudiek v produkte!!!
Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako "hygroskopické". To znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovaniu prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a predvídateľné správanie týchto zložiek a neznamená to, že je výrobok poškodený, toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu. Zhluky jednoducho rozmrvte a normálne užívajte. Aby ste hygroskopický efekt spomalili, ukladajte výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu vlhkosti (nie v chladničke!). Prášok NIKDY nepripravujte mokrou lyžicou! Balenie tiež obsahuje vrecúško so silikagélom, ktorý pohlcuje vlhkosť.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO