loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Carnitine Activity Drink s kofeínom - Nutrend

Osviežujúci hotový nápoj bez cukru s obsahom L-karnitínu (1 000 mg) a s prídavkom energizujúcich látok, ako sú kofeín a taurín.

Balenie

Príchuť

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do pondelka?

Objednajte kuriérom GLS do piatka 14:00 hod.

Popis produktu

K cene je už prípočítananý poplatok 0,15 € za zálohovanie.

Vďaka účinnej kombinácií látok je Carnitine Activity Drink ideálnym pomocníkom pre podporu fyzického výkonu. Efektívne pomáha využívať energiu z tukov a podporuje nevyhnutnú hydratáciu organizmu behom záťaže. Vďaka ľahkej a osviežujúcej chuti vám bude chutiť a behom záťaže nebudete zabúdať doplňovať tekutiny. Je sladený sladidlom sukralóza, ktorá chutí ako cukor, ale nemá jeho kalorickú hodnotu.

Príchuť Sparkling Mojito, Raspebrry, Mango+Coconut a Strawberry+Mint je sýtená (šumivá).

Výhody:

  1. Riešenie pitného režimu pred fyzickým výkonom.
  2. Ergonomická fľaša
  3. Vyrobené z pramenitej vody najvyššej kvality

Dávkovanie

1 fľaša denne. Užívajte 20-30 minút pred výkonom. Je možné užívať aj v priebehu fyzického výkonu.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť dennej dávky: 1 fľaša (750 ml)
Hodnoty v 100 ml v 750 ml
Energetická hodnota 9 kJ/2 kcal 67 kJ/16 kcal
Tuky 0 g 0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g 0 g
Sacharidy 0 g 0 g
z toho cukry 0 g 0 g
Vláknina 0,4 g 2,7 g
Bielkoviny 0,2 g 1,2 g
Soľ 0 g 0 g
L-karnitín 133 mg 1 000 mg
Taurín 133 mg 1 000 mg
Kofeín 5 mg 40 mg

Zloženie

Lemon: Voda, stabilizátor polydextróza, regulátor kyslosti kyselina citrónová, emulzia citrón (aróma, farbivo E104 - môže nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí), taurín, L-karnitín, biela emulzia (stabilizátory E1450 a E445), konzervanty sorban draselný a benzoan sodný, sladidlá acesulfam K a sukralóza, kofeín.

Mix Berry: Voda, stabilizátor polydextróza, regulátor kyslosti kyselina citrónová, taurín, L-karnitín, koncentrát z čiernej mrkvy, biela emulzia (stabilizátory E1450 a E445), konzervanty sorban draselný a benzoan sodný, antioxidant kyselina askorbová, sladidlá acesulfam K a sukralóza, kofeín, aróma.

Orange: Voda, stabilizátor polydextróza, regulátor kyslosti kyselina citronová, emulzia oranž (slnečnicový olej, aróma, farbivá E160a, E160e a E161b), taurín, L-karnitín, konzervanty sorban draselný a benzoan sodný, antioxidant kyselina askorbová, sladidlá acesulfam K a sukralóza, kofeín.

Pineapple: Voda, stabilizátor polydextróza, emulzia ananás (aróma, farbivá E102, E110 - môžu nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí!), regulátor kyslosti kyselina citrónová, taurín, L-karnitín, biela emulzia (stabilizátory E1450 a E445), konzervačné látky (sorban draselný, benzoan sodný), sladidlá (acesulfam K, sukralóza), kofeín.

Red Orange: Voda, emulzia pomaranč (aróma, farbivá E129 a E102 - môžu nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí), stabilizátor polydextróza, regulátor kyslosti kyselina citrónová, taurín, L-karnitín, biela emulzia (stabilizátory E1450 a E445), konzervanty sorban draselný a benzoan sodný, sladidlá acesulfam K a sukralóza, kofeín.

Sparkling Mango+Coconut: Voda, stabilizátor polydextróza, regulátor kyslosti kyselina citrónová, oxid uhličitý, emulzie mango (aróma, farbivá E 110*, E 102*), L-karnitín, taurín, aróma, konzervanty (sorban draselný, benzoan sodný), sladidlo acesulfam K, kofeín, sladidlo sukralóza.

Sparkling Mojito: Voda, stabilizátor polydextróza, regulátor kyslosti kyselina citrónová, oxid uhličitý, taurín, L-karnitín, aróma, konzervanty sorban draselný a benzoan sodný, sladidlo acesulfam K, kofeín, sladidlo sukralóza, farbivá E104 (môže nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí) a E133.

Sparkling Raspberry: Voda, stabilizátor polydextróza, regulátor kyslosti kyselina citrónová, oxid uhličitý, L-karnitín, taurín, aróma, konzervanty sorban draselný a benzoan sodný, sladidlo acesulfam K, kofeín, sladidlo sukralóza, farbivo E 122*. 

Sparkling Strawberry+Mint: Voda, stabilizátor polydextróza, regulátor kyslosti kyselina citrónová, oxid uhličitý, L-karnitín, taurín, aróma, konzervanty sorban draselný a benzoát sodný, sladidlá acesulfam K, sukralóza, kofeín, farbivá E 150c.

* Môže nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí.

Upozornenie

Vhodné pre športovcov, so sladidlami. Potravina určená na osobitné výživové účely. Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Po otvorení výrobok spotrebujte do 24 hodín.

Výrobca

NUTREND D. S., a. s., Chválkovice 604, Olomouc, Česká republika.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO