loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Biosterol - Megabol

Suplement najnovšej generácie typu „testosterone booster“ vypracovaný najlepšími poľskými odborníkmi, založený na rastlinných zložkách z rastlín, ktoré sa vyskytujú v Poľsku.
 

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do zajtra?

Objednajte kuriérom GLS do dnes 14:00 hod.

Popis produktu

Výhodou Biosterolu je uznávané autorstvo receptúry a jeho účinnosť je potvrdená skúsenosťami. Použitie podľa popisu vám umožňuje zvýšiť produkciu testosterónu v tele až o 4 mg denne.

Biosterol® je prípravok s vysokým obsahom steroidných saponínov. Výber zlúčenín, vrátane derivátov spirostánu, bol zameraný na zvýšenie produkcie testosterónu a stimuláciu duševnej aktivity, čo umožňuje realizáciu vyčerpávajúcich tréningových plánov. Saponíny sú zlúčeniny rastlinného pôvodu zložené z dvoch častí: aglykón - sapogenín (sapogenol) a glykón - sacharid. Saponíny menia štruktúru bunkových membrán a tým aj epitelu, čím sa stávajú priepustnejšími pre organické zložky vrátane spotrebovaných bielkovín. Saponíny majú schopnosť viazať sa na cholesterol za vzniku relatívne stabilných farmakologicky aktívnych zlúčenín.

Steroidné saponíny sú deriváty buď spirostánu alebo furostánu. Vznikajú na steránovom systéme s vedľajšou cyklickou skupinou. Bočná časť pozostáva z 5-členného kruhu a 6-členného kruhu. Oba krúžky sú spojené uhlíkom spiro C-22. Steroidné saponíny odvodené od furostánu nemajú uzavretý F-kruh, ale majú alifatický reťazec. Z hľadiska anabolických vlastností sa používajú sarsasapogenín, diosgenín, yamogenín, smilagenín, tigogenín a hekogenín. Uvedené saponíny majú hydroxylovú skupinu v polohe 3, vďaka čomu je možné ich za prítomnosti katalyzátorov premeniť na steroidné hormóny alebo steroidné parahormóny s anabolickým účinkom.

V ľudskom organizme existujú vhodné metabolické dráhy schopné biosyntézy aktívnych steroidných (anabolických) látok z vyššie uvedených saponínov za predpokladu, že prvotná biochemická reakcia prebieha pod vplyvom enzýmov symbiotickej črevnej mikroflóry. Tieto enzýmy premieňajú saponíny na pregnanové (C-21) a androstanové (C-19) zlúčeniny, ktoré sú substrátmi pre syntézu testosterónu a androsterónu. Pre anabolické účely sú najúčinnejšie saponíny s dvojitou väzbou medzi uhlíkom C5 a C6. Metabolická degradácia bočného reťazca steroidných saponínov (oxidácia, redukcia, dehydroxylácia, dehydratácia) vedie k tvorbe zlúčeniny C-19 (testosterón).

Poskytnutie tohto typu androgénnych prekurzorov súčasne normalizovanej črevnej mikroflóre môže zvýšiť množstvo produkovaného testosterónu až o 4 mg denne. Vďaka tomuto prebytku vzniká tzv voľný testosterón, neviazaný na bielkoviny. Je to voľný testosterón, ktorý poskytuje metabolický účinok. Prídavok fytosterolov a stimulantov sekrécie inzulínu (prekurzory a aktivátory hydroxyizoleucínu, čistého 4-hydroxyizoleucínu) obsiahnutých v extraktoch z čiernej rasce a senovky gréckej poskytuje dodatočnú stimuláciu rastu spojivového tkaniva a svalového tkaniva. Zvýšená sekrécia inzulínu spôsobuje: stimuláciu syntézy glykogénu a bielkovín, uľahčenie transportu cez bunkové membrány do buniek - glukózy, aminokyselín, draslíka a mastných kyselín, inhibíciu nadmernej glykogenolýzy, vyčerpanie svalovej hmoty o energiu.

Potenciál steroidných saponínov a iných zlúčenín nachádzajúcich sa v rastlinách je stále predmetom skúmania. Od začiatku 70. rokov 20. storočia bol u športovcov najobľúbenejšou rastlinou tohto druhu Tribulus terrestris, využíval sa pri výrobe látok stimulujúcich metabolizmus. Rozvoj fytochémie nám umožnil stále viac spoznávať funkcie jednotlivých frakcií sterolov, v súčasnosti sa pomocou presných extrakčných metód vytvárajú doplnky obsahujúce tie frakcie, ktoré najlepšie zodpovedajú potrebám danej cieľovej skupiny. Súčasná suplementácia sa vyvíja od extraktov na báze jednej rastliny, ktorej pôsobenie je známe z bylinkárskej tradície, až po starostlivo vybrané zlúčeniny a zmesi zamerané na špecifické fyziologické účinky. Takéto produkty vytvorené spoločnosťami zaoberajúcimi sa doplnkami sa nazývajú moderné prohormóny a na marketingové účely sa používajú v ich popisoch.

Výhody:

  1. testosterónový booster
  2. Postavený na rastlinných extraktoch
  3. Rokmi overený produkt
  4. Balenie obsahuje 15-30 denných dávok

Dávkovanie

Užívajte 1-2 kapsuly denne, po jedle. Biosterol® sa má užívať denne. Pre jeho povzbudzujúce vlastnosti je najlepšie ho užívať pred 18-tou hodinou. V tréningové dni užívajte 1 kapsulu s posledným jedlom pred tréningom. Ak užívate 2 kapsuly denne, užívajte vždy 1 kapsulu po jedle.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť balenia: 3 blistre po 10 mäkkých kapsúl
Hodnoty: v 1 kaps.
Saponíny 200 mg
Fytosteroly 66 mg
Steroidné alkaloidy 0,25 mg

Nezávislý test produktu

Zloženie

Účinné látky (extrakty): nigellae fluidum (čierny kmín), capsici fluidum (červená paprika), trigonellae fluidum (senovka grécka), myristicae liquidum (muškátový oriešok), glycyrhizate siccum (sladké drievko), cynarae fluidum (artičoka), nosič: rastlinný olej, mäkká kapsula: bravčová želatína, konzervant: kyselina benzoová.

Upozornenie

Výrobok je určený pre dospelé osoby. Nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Prípravok sa má uchovávať pri teplote do 25 °C, mimo dosahu detí.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO