loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Be Line Energized - Amarok Nutrition

Kombinácia sacharidov z prírodných zdrojov.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Energized umožňuje optimálne dopĺňanie glykogénu do svalov a pečene. Je špeciálne navrhnutý tak, aby pomohol športovcom zotaviť sa z náročného tréningu a rýchlo a efektívne obnoviť svalovú silu a integritu. Je to jedinečná kombinácia sacharidov z prírodných zdrojov a neobsahuje žiadne rafinované cukry.

Každá fyzická aktivita, ale najmä intenzívne cvičenie, si vyžadujú obdobie zotavenia. Po namáhavom výkone sa telo obnovuje v 3 rôznych fázach. 1. fázu tvorí priebežné zotavovanie počas tréningu. Závisí od charakteru a dĺžky trvania odpočinkov medzi sériami počas cvičenia. V tejto fáze obnovy je dôležité dopĺňať tekutiny a tiež energiu.

Bezprostredné zotavovanie je 2. fázou a nasleduje po hlavnej časti tréningu. Dôležité je nezanedbať strečing, ktorým sa obnovuje rozsah zaťažených svalov a šliach. Znížuje sa telesná teplota a dopĺňajú živiny (sacharidy a bielkoviny). Poslednou, 3. fázou je zotavovanie medzi 2 tréningovými jednotkami.

Výhody:

  1. Podporuje rýchlejšiu regeneráciu svalov
  2. Obsahuje rýchle a pomalé sacharidy
  3. Podporuje vytrvalosť a zvyšuje výkon

Dávkovanie

Zmiešajte 2 odmerky (50 g) s 300 ml vody a premiešajte v šejkri po dobu 30 sekúnd. Užívajte do 60 minút po skončení tréningu. Ďalšiu dávku môžete užiť s jedlm alebo medzi jedlami. V netréningové dni užívajte 2 dávky denne medzi jedlami pre maximálnu energiu.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť Orange) 50 g (2 odmerky)
Počet dávok v balení: (2 000 g) 40
Energetická hodnota 188 kcal/787 kJ
Tuky 0 g
Sacharidy 47 g
z toho cukry 11 g
Bielkoviny 0 g
Vláknina 0 g
Soľ 35 mg

Zloženie

Lemon/Orange: 100 % čistý komplex vysokovýkonných sacharidov (pozostávajúci z granulovaných komplexných sacharidov so strednou dĺžkou (glukózové polyméry) extrahované z prémiových zdrojov zŕn a maltodextrínu), kyselina jablčná, farbivo (betakarotén E160a), sladidlo extrakt z listov Stévie.

Informácie pre alergikov

Vyrobené v závode, ktorý spracováva aj mlieko, sóju, vajcia, lepok a orechy.

Upozornenie

Skladujte na suchom a chladnom mieste. Teplo a slnečné žiarenie môže poškodiť obal výrobku. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Pred užívaním sa poraďte so svojim lekárom, ak ste tehotná, dojčiaca, užívate lieky, trpíte nejakým ochorením alebo máte menej ako 18 rokov. Prestaňte užívať 2 týždne pred plánovanou operáciou. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy!

Výrobca

Amarok Nutrition Ltd., 134 Swarcliffe Avenue - Leeds LS15 5NH, United Kingdom.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO