+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Be Line Charged - Amarok Nutrition

Hlavný obrázok Be Line Charged - Amarok Nutrition
Be Line Charged - Amarok Nutrition
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Doručenie do utorka? Objednajte kuriérom GLS do pondelka 14:00 hod.
BaleniePríchuťBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť
500 gGreen Apple31.00 €10%27.90 €
500 gPineapple31.00 €10%27.90 €
500 gTropical31.00 €10%27.90 €


Stručný popis

Komplexná formula pre regeneráciu s BCAA v ideálnom pomere, glutamínom a CLA.


Popis produktu

Aminokyseliny s rozvetveným reťazcom leucín, izoleucín a valín sú cenené pre ich anabolické a antikatabolické vlastnosti. Používajú sa v pomere 4:2:1 pred a/alebo po vytrvalostnom cvičení a chránia svalové tkanivo. BCAA pomáhajú pri štartovaní syntézy bielkovín, ktorá hrá dôležitú úlohu pri raste svalov. BCAA, ktoré tvoria asi 40 % voľných esenciálnych aminokyselín v krvnej plazme sa používajú ako zdroj energie počas cvičenia a zohrávajú dôležitú úlohu v glykoneogenéze (mechanizmus na opätovné použitie glukózy používanej pre energiu vo svaloch).

Glutamín je len 1 z 20 aminokyselín a stáva sa nevyhnutným v čase metabolického stresu. Telo môže vyrábať glutamín, ale v čase metabolického stresu (napr. pri cvičení alebo náročnom tréningu), keď sa hladiny glutamínu v plazme môžu znížiť, môže byť potrebný doplnkový glutamín. Glutamín je zapojený do metabolických procesov viac ako akákoľvek iná aminokyselina a môže tiež slúžiť ako energetický prekurzor. Prídavok glutamínu môže pomôcť pri správnom fungovaní gastrointestinálneho traktu tým, že slúži ako primárny zdroj paliva pre črevné bunky.

CLA alebo konjugovaná kyselina linolová je mierne zmenená forma kyseliny omega-6 mastnej kyseliny linolovej. Takmer všetci športovci by mohli mať prospech z doplnenia CLA pre obrovské výhody, ktoré jej užívanie prináša, vrátane zvýšenia metabolizmu a podpory rastu svalov.

Výhody:

  1. Kompletná matica pre obnovu svalov
  2. Väčšina anabolických BCAA v pomere 4:2:1
  3. CLA & L-glutamín v obrovskej dávke

Dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku (10 g = 1 dávka) s 250 ml vody a premiešajte po dobu 30 sekúnd v šejkri. Pre najlepšie výsledky užívajte pred, počas alebo po tréningu.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť Green Apple) 10 g (1 odmerka)
Počet dávok v balení: (500 g) 50
Energia 0 kcal/0 kJ
Sacharidy 0 mg
Aminokyseliny s rozvetveným reťazcom 4 000 mg
L-glutamín 4 000 mg
CLA 1 000 mg
Taurín 500 mg

Zloženie

Mikronizovaný L-leucín, mikronizovaný L-izoleucín, mikronizovaný L-valín, mikronizovaný L-glutamín, konjugovaná kyselina linolová, mikronizovaný taurín, kyselina citrónová, kyselina jablčná, silica, farbivo (betakarotén E160a), sladidlo (sukralóza E955), prírodné a umelé arómy.


Informácie pre alergikov

Vyrobené v závode, ktorý spracováva aj mlieko, sóju, vajcia, lepok a orechy.


Upozornenie

Nevhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Pred užívaním sa poraďte so svojim lekárom, ak ste tehotná, dojčiaca, užívate lieky, trpíte nejakým ochorením alebo máte menej ako 18 rokov. Prestaňte užívať 2 týždne pred plánovanou operáciou. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom a tmavom mieste. Teplo a slnečné žiarenie môže poškodiť obal výrobku.


Hodnotenie

0.0
žiadne hodnotenia

Novinky