loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Be Line Charged - Amarok Nutrition

Komplexná formula pre regeneráciu s BCAA v ideálnom pomere, glutamínom a CLA.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Aminokyseliny s rozvetveným reťazcom leucín, izoleucín a valín sú cenené pre ich anabolické a antikatabolické vlastnosti. Používajú sa v pomere 4:2:1 pred a/alebo po vytrvalostnom cvičení a chránia svalové tkanivo. BCAA pomáhajú pri štartovaní syntézy bielkovín, ktorá hrá dôležitú úlohu pri raste svalov. BCAA, ktoré tvoria asi 40 % voľných esenciálnych aminokyselín v krvnej plazme sa používajú ako zdroj energie počas cvičenia a zohrávajú dôležitú úlohu v glykoneogenéze (mechanizmus na opätovné použitie glukózy používanej pre energiu vo svaloch).

Glutamín je len 1 z 20 aminokyselín a stáva sa nevyhnutným v čase metabolického stresu. Telo môže vyrábať glutamín, ale v čase metabolického stresu (napr. pri cvičení alebo náročnom tréningu), keď sa hladiny glutamínu v plazme môžu znížiť, môže byť potrebný doplnkový glutamín. Glutamín je zapojený do metabolických procesov viac ako akákoľvek iná aminokyselina a môže tiež slúžiť ako energetický prekurzor. Prídavok glutamínu môže pomôcť pri správnom fungovaní gastrointestinálneho traktu tým, že slúži ako primárny zdroj paliva pre črevné bunky.

CLA alebo konjugovaná kyselina linolová je mierne zmenená forma kyseliny omega-6 mastnej kyseliny linolovej. Takmer všetci športovci by mohli mať prospech z doplnenia CLA pre obrovské výhody, ktoré jej užívanie prináša, vrátane zvýšenia metabolizmu a podpory rastu svalov.

Výhody:

  1. Kompletná matica pre obnovu svalov
  2. Väčšina anabolických BCAA v pomere 4:2:1
  3. CLA & L-glutamín v obrovskej dávke

Dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku (10 g = 1 dávka) s 250 ml vody a premiešajte po dobu 30 sekúnd v šejkri. Užívajte ideálne na prázdny žalúdok pred, počas alebo po tréningom. V netréningové dni užívajte v priebehu dňa. Pre najlepšie výsledky užívajte druhú dávku medzi jedlami.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť Green Apple) 10 g (1 odmerka)
Počet dávok v balení: (500 g) 50
Mikronizovaný L-leucín 2 286 mg
Mikronizovaný L-izoleucín 1 143 mg
Mikronizovaný L-valín 572 mg
Mikronizovaný L-glutamín 4 000 mg
CLA (konjugovaná kyselina linolová) 1 000 mg
Taurín 500 mg

Zloženie

Všetky príchute: Mikronizovaný L-leucín, mikronizovaný L-valín, mikronizovaný L-izoleucín, mikronizovaný L-glutamín, CLA (konjugovaná kyselina linolová), taurín, kyselina jablčná, farbivo (betakarotén E160a), sladidlo listy z rastliny Stévia.

Informácie pre alergikov

Vyrobené v závode, ktorý spracováva aj mlieko, sóju, vajcia, lepok a orechy.

Upozornenie

Nevhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Pred užívaním sa poraďte so svojim lekárom, ak ste tehotná, dojčiaca, užívate lieky, trpíte nejakým ochorením alebo máte menej ako 18 rokov. Prestaňte užívať 2 týždne pred plánovanou operáciou. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom a tmavom mieste. Teplo a slnečné žiarenie môže poškodiť obal výrobku.

Výrobca

Amarok Nutrition Ltd., 134 Swarcliffe Avenue - Leeds LS15 5NH, United Kingdom.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO