loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

BCEAA Next Level - Swedish Supplements

Matrica aminokyselín s EAA a vysokým podielom BCAA, elektrolytytmi a starostlivo vybranými látkami. Obsahuje Watts Up, čo je nová prírodná ergogénna látka, ktorej cieľom je uvoľniť výbušnú energiu.
 

Balenie

Príchuť

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do pondelka?

Objednajte kuriérom GLS do piatka 14:00 hod.

Popis produktu

BCEAA je názov, ktorý v podstate naznačuje zmes esenciálnych aminokyselín s mimoriadne vysokými dávkami BCAA. Esenciálnych aminokyselín je 9 a nemôžu byť syntetizované samotným telom, ale musia byť dodávané z potravy každý deň. Ak nedokážete získať potrebné množstvo aminokyselín z potravy, vaše telo je nútené rozkladať svalovú bielkovinu, aby sa aminokyseliny dostali do najakútnejších procesov. Toto sa nazýva katabolický stav, ste v negatívnej dusíkovej rovnováhe.

Esenciálne aminokyseliny teda zohrávajú kľúčovú úlohu pri oprave a budovaní svalového tkaniva, regulácii spánku a nálady, pomáhajú premieňať mastné kyseliny na energiu, produkujú dôležité hormóny, sekundárne detoxikujú telo od škodlivých látok, regulujú hladinu cukru v krvi a podporujú centrálny nervový systém. Tak veľa kľúčových funkcií.

V BCEAA Next Level sú extra vysoké podiely BCAA rozvetvených aminokyselín (L-leucín, L-izoleucín, L-valín). L-leucín je najdôležitejšou aminokyselinou, pretože priamo ovplyvňuje malý signálny proteín nazývaný mTOR prítomný vo svaloch. MTOR reguluje bunkový rast, delenie buniek, syntézu proteínov a syntézu tukov. Je riadený hladinou bunkovej energie a je stimulovaný hormónom inzulín, rastovými faktormi, príjmom potravy a v neposlednom rade aminokyselinou leucín.

Príliš málo energie v systéme, nedostatok leucínu alebo nízka hladina inzulínu spôsobujú, že systém prejde do fázy katabolickej degradácie. Doplnok k nim má teda opačný účinok - anabolizmus. Dá sa povedať, že v tomto prípade Leucín slúži ako priamy urýchľovač mTOR, takže sa jeho stavba opäť zvyšuje.

V BCEAA Next Level sú tiež 2 neesenciálne aminokyseliny l-glutamín a taurín. Pri negatívnej energetickej bilancii tela sa svalová hmota rozkladá, aby získala energiu a uvoľňujú sa esenciálne aminokyseliny, aby pokryli to, čo je v tom čase potrebné. Súčasne sa značné množstvo L-glutamínu degraduje a používa sa ako palivo. Pridanie L-glutamínu potom redukuje tento rozklad a dá sa povedať, že má účinok na svalovú úsporu.

L-glutamín tiež hrá dôležitú úlohu pre imunitný systém, najmä biele krvinky. Dá sa povedať, že asi 60 % svalovej hmoty pozostáva iba z L-glutamínu. Aminokyselina taurín pomáha pri dobrej hydratácii svalových buniek (má v sebe optimálne množstvo tekutín), a teda sa v katabolickom stave ľahko nerozkladá, a to ani po náročnom tréningu.

Elektrolyty, ako je draslík, horčík, sodík a vápnik, spolupracujú pri udržiavaní dobrej rovnováhy tekutín v tele. Keď cvičíme, veľa sa potíme a strácame soľ aj minerály. Dôsledkom toho môžu byť svalové kŕče, ale aj znížená výkonnosť. Pre stavbu tela je nevyhnutná rovnováha tekutín.

Betaín trimetylglycín, táto látka, ktorá je bohato zastúpená v špenáte a červenej repe má pre vedcov sľubné účinky. Výskum naznačuje, že betaín môže zvyšovať koncentráciu kreatínu vo svaloch, čo by mohlo viesť k zvýšeniu výbušnej sily. 

Kyselina fosfatidová je takzvaný fosfolipid (mastná kyselina), ktorý sa najčastejšie extrahuje zo sóje. Kyselina fosfatidová sa prirodzene tvorí v svalových bunkách, najmä pri excentrickom tréningu a ukázalo sa, že viaže a aktivuje signálny proteín mTOR. Môže sa teda počítať ako rastový faktor. Niekoľko štúdií naznačuje, že kyselina fosfatidová má silný účinok na mTOR C1 (jeden z dvoch variantov mTOR) v ľudských bunkách, čo zvyšuje účinky hmotnostného tréningu a že absorpcia potravy je takmer úplná. Kyselina fosfatidová ako doplnok výživy preto funguje najlepšie v spojení so silovým tréningom. Výsledok - silnejší signál pre telo na začatie budovania svalovej hmoty!

Výhody:

  1. BCAA v kombinácii s neesenciálnymi aminokyselinami l-glutamín a taurín
  2. Pridané elektrolyty
  3. S vitamínom B6

Dávkovanie

Zmiešajte 17 g s 300 ml vody a užívajte v priebehu tréningu.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť Tropical) 17 g
Počet dávok v balení: (500 g) 29
BCEAA zmes (EAA+BCAA 4:1:1) 8 250 mg
L-leucín 4 000 mg
L-izoleucín 1 000 mg
L-valín 1 000 mg
L-lyzín 1 000 mg
L-treonín 600 mg
L-metionín 300 mg
L-fenylalanín 250 mg
L-tryptofán 100 mg
Zmes pre absorpciu a hydratáciu 1 952 mg
Taurín 500 mg
Vitamín C (kyselina askorbová) 500 mg
Elektrolyty:
Chlorid sodný 300 mg
Citran horečnatý 250 mg
Citran vápenatý 200 mg
Chlorid draselný 200 mg
Vitamín B6 2 mg
Zmes pre aktiváciu M-tor 4 400 mg
L-glutamín 2 000 mg
Betaín 1 650 mg
Kyselina fosfatidová 750 mg

Zloženie

Tropical: Aminokyseliny (l-leucín, l-glutamín, l-valín, l-izoleucín, l-lyzín, l-treonín, l-metionín, l-fenylalanín, l-tryptofán), kyselina fosfatidová (zo sóje), betaín (tri-metyl-glycín z beta vulgaris/repa obyčajná), regulátor kyslosti kyselina jablčná, taurín, minerály (citran horečnatý, chlorid draselný, chlorid sodný, citran vápenatý), arómy, sladidlá (E950, E951*), farbivo E101, vitamín B6 (pyridoxín hcl).

Rhubarb+Apple: Aminokyseliny (l-leucín, l-glutamín, l-valín, l-izoleucín, l-lyzín, l-treonín, l-metionín, l-fenylalanín, l-tryptofán), kyselina fosfatidová (zo sóje), betaín (tri-metyl-glycín z beta vulgaris/repa obyčajná), regulátor kyslosti kyselina jablčná, taurín, minerály (citran horečnatý, chlorid draselný, chlorid sodný, citran vápenatý), arómy, sladidlá (E950, E951*), farbivo E162, vitamín B6 (pyridoxín hcl).

* Obsahuje zdroj fenylanínu.

Informácie pre alergikov

Alergény sú vyznačené tučným písmom. Obsahuje zdroj fenylanínu.

Upozornenie

Doplnok výživy, neslúži ako náhrada pestrej stravy. Pestrá strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste, mimo dosahu detí.

Výrobca

Swedish Supplements AB, Kristvägen 2, 433 48 Partille, Sweden
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO