loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Artro 7 Plus - Still Mass

Komplexná kĺbová výživa pozostávajúca zo 7 aktívnych látok.
 

Balenie

Príchuť

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do pondelka?

Objednajte kuriérom GLS do piatka 14:00 hod.

Popis produktu

Účinné látky:

Glukosamín sa používa ako pomocný prostriedok na zmiernenie zápalu a bolesti pri liečbe zápalov kĺbov, šliach, kĺbových puzdier, ale aj k zlepšeniu degeneratívnych procesov postihujúcich medzistavcové platničky. Stimuluje tvorbu glukosamínoglukánov a proteoglukánov, dvoch stavebných prvkov chrupavky.

Chondroitín sulfát je najviac zastúpený v štruktúrach medzibunkovej hmoty chrupavky. Pomáha v chrupavke zadržiavať vodu a môže zvrátiť stratu chrupavky tým, že ho budeme užívať v kombinácii s glukosamínom. Chrupavka je spojivové tkanivo v našom tele, ktorá slúži k spevňovaniu okolitých tkanív. Pravidelným užívaním znižuje bolestivosť a zápal, zlepšuje funkciu kĺbov a spomaľuje progresiu osteoartrózy. Účinok chondroitín sulfátu nastupuje postupne a prejaví sa až po 4-6 týždňoch užívania.

MSM (metylsulfonylmetán) je organická a prirodzene sa vyskytujúce forma síry, ktorá sa nachádza v čerstvých surových potravinách. MSM nie je dostatočne zastúpená v dnešných potravinách, takisto sa znehodnocuje varením, čo je ďalším dôvodom, prečo sa táto látka nášmu telu nedostáva. V tele MSM pôsobí tak, že zvláčňuje vnútorné väzivové a chrupavkové tkanivo, ktoré je potom pružnejšie a odolnejšie.

Enzymaticky hydrolyzovaný kolagén je za studena rozpustná želatína v prášku, pre dietetické použitie. Používa sa k obohateniu výživy a nápojov pre športovcov ako zdroj a ako prostriedok k zabráneniu, uľahčeniu a dokonca vyliečeniu zdravotných problémov kĺbov vzniknutých pri športovej činnosti. Pri zmiešaní s malým množstvom vitamínu B a minerálov (Mg, Ca) sa používa ako prostriedok k vyliečeniu alebo uľahčeniu pri ochorení kostí a kĺbov ako artritída alebo osteoporóza.

Aquamin je unikátny minerálny zdroj získaný z morských rias, bohatý na bioaktívny vápnik, horčík a ďalších 72 dôležitých stopových prvkov, ktoré vedú k zlepšeniu zdravotného stavu kostí a celého tela.

Vitamín C je silným antioxidantom, zabraňuje zápalom, zabezpečuje pružnosť a silu svalov. Stimuluje tvorbu väziva, kostí a zubov a spolupôsobí pri budovaní chrupaviek i šliach. Zlepšuje hojenie rán a posilňuje imunitu. Ochraňuje orgány, tkanivá a centrálny nervový systém pred voľnými radikálmi. Znižuje poškodenie spôsobené fajčením a chráni pred oxidáciou krvného tuku v krvi premenou bielkovín na cukry v cievach.

Výhody:

  1. Kĺbová výživa s Aquaminom
  2. Pridaný vitamín C

Dávkovanie

Odporúčaná denná dávka 25 g, 2x denne 12,5 g po jedle rozmiešajte v tekutine a vypite. Pre optimálnu účinnosť dodržiavajte denné dávkovanie a užívajte najlepšie počas 2-3 mesiacov.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 12,5 g
Počet dávok v balení: (1 500 g) 120
Hodnoty: v 25 g v 100 g
Energetická hodnota 354,5 kJ/83,5 kcal 334 kcal/1 418 kJ
Tuky 0,022 g 0,09 g
Nasýtené mastné kyseliny 0 g 0 g
Sacharidy 9,425 g 37,7 g
z toho cukry 0 g 0 g
Vláknina 1,45 g 5,82 g
Bielkoviny 10,7 g 42,8 g
Soli 0 mg 0 g
Glukosamín sulfát 2KCL 1,5 g 6 g
Chondroitín sulfát 1 g 4 g
MSM 1 g 4 g
Enzymaticky hydrolyzovaný kolagén 9,7 g 38,8 g
Aquamin 1 g 4 g
z toho vápnik 320 mg 1,28 g
Inulín 8,99 g 35,96 g
Vitamín C 400 mg 1,6 g

Zloženie

Cherry: Enzymaticky hydrolyzovaný kolagén, inulín, glukosamín sulfát 2 KCL, chondroitín sulfát, aquamin, MSM, kyselina askorbová (vitamín C), kyselina citrónová (E330), oxid kremičitý (551), aróma višňa, sladidlo stévia (E960). Zloženia pre ostatné príchute sa líšia len použitou arómou.

Upozornenie

Nie je určený pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výrobok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Nevhodné pre osoby trpiace neznášanlivosťou na niektorú z uvedených zložiek. Odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. Skladujte mimo slnečného žiarenia, v suchu a pri teplote do 25 °C. Po odobratí potrebného množstva obal ihneď uzavrite. Skladovanie v chlade a tme predlžuje trvanlivosť výrobku. No doping, výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu. Výrobok neobsahuje geneticky modifikované suroviny.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO