loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Arthro Complex - GymBeam

Komplexná kĺbová výživa s obsahom 4 účinných zložiek - MSM, Glukosamín, Chondroitín a Kyselina L-askorbová.

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do zajtra?

Objednajte kuriérom GLS do dnes 14:00 hod.

Popis produktu

Arthro Complex je komplexná kĺbová výživa určená na zachovanie zdravia pohybového aparátu a spojivového tkaniva. Neslúži len ako prevencia voči úrazom, ale pomáha tiež obnovovať a regenerovať väzivá, kĺbové spoje, chrupavky. Pomáha tiež zabraňovať bolestiam a zápalom. Predlžuje vitalitu a silu kĺbov, kostí a chrupaviek, ktoré sú ohrozené nadmernou námahou, športovou aktivitou, ale aj poraneniami a rastúcim vekom.

Obsahuje 4 účinné zložky v optimálnom pomere, ktoré sa v tejto oblasti osvedčili ako vysokoefektívne. Tvoria ich MSM, Chondroitín, Glukosamín a Kyselina L-askorbová.

MSM

MSM (metylsulfonylmetán) je organická a biologicky najlepšie vstrebateľná forma síry, tretieho najdôležitejšieho minerálu v tele. Je potrebná pre zdravie všetkých tkanív a v našom tele pôsobí tak, že zvláčňuje vnútorné väzivové a chrupavkové tkanivá, ktoré sú potom pružnejšie a odolnejšie. Výrazne zvyšuje zdravie kĺbov, ich flexibilitu a pohyblivosť, zmierňuje zápal a redukuje bolesť, preto je odporúčané najmä ľuďom trpiacim artritídou a inými kĺbovými ochoreniami. Medzi zložky, ktoré zlepšujú účinky MSM patria glukosamín, chondroitín a kolagén.

Glukosamín

Glukosamín sa prirodzene vyskytuje v ľudskom tele. Je súčasťou a základnou stavebnou zložkou kĺbovej chrupavky. V doplnku výživy pomáha pri tvorbe chrupaviek a prispieva k ich ochrane pred poškodením. Dokáže totiž zastaviť stratu kĺbovej chrupavky, ku ktorej dochádza pri osteoartróze. Ako zložka kĺbovej výživy sa využíva hlavne preto, že zotavuje poškodené chrupavky a stará sa o rast nových chrupavkových tkanív. Glukosamín sulfát ma priaznivé účinky proti bolesti a zápalu pri artróze kĺbov

Chondroitín

Chondroitín je zastúpený v štruktúrach medzibunkovej hmoty chrupavky. Vyživuje a stimuluje produkciu dôležitých látok pre chrupavky kĺbov. Chondroitín sulfát patrí medzi symptomaticky pomaly pôsobiace liečivá pri osteartróze a má priaznivé účinky proti bolesti a zápalu pri artróze kĺbov.

Kyselina L-askorbová (Vitamín C)

Kyselina L-askorbová patrí do skupiny vitamínov rozpustných vo vode. Aj keď si väčšina ľudí spája vitamín C hlavne s fungovaním imunitného systému a ochranou pred vírusovými ochoreniami, spektrum jeho využitia je oveľa širšie. Okrem toho, že sa podieľa na regulácii metabolizmu aminokyselín a urýchľuje hojenie rán, udržiava aj tkanivá a kosti zdravé a v kondícii. Navyše, napomáha spravovaniu a zúžitkovaniu vápnika, železa a aminokyselín, napríklad pri tvorbe a regenerácii kolagénu, kostí či šliach. Kyselina L-askorbová je teda nevyhnutná pre športovcov aj nešportovcov, ktorí pri jej nedostatku môžu pocítiť bolesti kĺbov.

Výhody:

  1. Priaznivé účinky na pohybový aparát
  2. Chráni, obnovuje a podporuje silné kĺby, kosti a chrupavky
  3. Pomáha pri zápaloch a zmierňuje bolesť
  4. Zlepšuje pružnosť a elasticitu

Dávkovanie

Užívajte 3 kapsuly denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 3 kaps.
Počet dávok v balení: (120 kaps.) 40
Glukosamín sulfát 900 mg
z toho glukosamín 585 mg
Chondroitín sulfát 600 mg
Metylsulfonylmetám (MSM) 300 mg
Kyselina L-askorbová 11,25 mg

Zloženie

Gukosamín sulfát (mäkkýše), chondroitín sulfát, metylsulfonylmetán (MSM), maltodextrín, vitamín C (kyselina L-askorbová), želatínová kapsula.

Informácie pre alergikov

Alergény sú vyznačené tučným písmom.

Upozornenie

Doplnok výživy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. 

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO