loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Arthro Forte Drink Powder - Biotech USA

Ochutený nápoj obsahujúci prášok z membrány vaječnej škrupiny, kolagén, glukosamín, chodroitín, MSM a rastlinné výťažky.

Balenie

Príchuť

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do utorka?

Objednajte kuriérom GLS do zajtra 14:00 hod.

Popis produktu

Na udržanie normálneho stavu kostí, chrupaviek, šliach a svalov v našom tele potrebujeme správne živiny. Avšak v zhone všedných dní nie vždy zostane čas na vyvážené stravovanie. BioTech USA Arthro Forte je kĺbová výživa s vysokým obsahom kolagénu, glukozamínu, chondroitínu, MSM, vitamínu C a extraktov z rastlín. Nové zloženie obsahuje okrem toho aj K2VITAL® - patentovaný Vitamínu K vo forme menachinónu a ChondrActiv® - značkový hydrolyzovaný prášok z chrupavky s obsahom kolagénu typu II, kyseliny hyalurónovej a chondroitínu.

Ďalšou jeho prednosťou je pridaný vápnik, ktorý je potrebný na udržanie zdravých kostí. Tiež obsahuje vitamín C, ktorý prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii kostí a chrupaviek.

Výhody:

  1. Až 5 000 mg hydrolyzovaného kolagénu v 1 dávke
  2. 3 druhy rastlinných výťažkov
  3. Patentovaný K2VITAL® a ChondrActiv®
  4. Obohatený o vitamín C a vápnik
  5. Ochutený práškový prípravok
  6. Bez cukru, laktózy a lepku

Dávkovanie

Užívajte 1 dávku (17 g = 3 kopcovité odmerky = 2 kopcovité polievkové lyžice) denne, zmiešajte s 350 ml vody, používajte shaker. 

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 17 g
Počet dávok v balení: (340 g) 20
Hodnoty: v 17 g
Energetická hodnota 146 kJ/35 kcal
Tuky 0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g
Sacharidy 1.9 g
z toho cukry < 0,5 g
Bielkoviny6 g
Soľ 0,43 g
Vitamíny a minerálne látky:
Vitamín C 80 mg
Vápnik 484 mg
Vitamín K2 37,5 mcg
Vitamín D3 2,5 mcg
Ďalšie aktívne zložky:
Kolagén 5 000 mg
Glukosamín sulfát 1 530 mg
Chondroitín sulfát 1 200 mg
Metylsulfonylmetán (MSM) 2 000 mg
Hydrolyzovaný prášok z chrupavky 1 000 mg
z toho prášok z chrupavky 550 mg
z toho chondroitín sulfát 120 mg
z toho kyselina hyalurónová 10 mg
Prášok z membrány vaječnej škrupiny 420 mg
Kyseliny hyalurónová 60 mg
Extrakt z koreňa Harpagofytu (Harpagophytum procumbens) 500 mg
z toho harpagozidy 20 mg
Živicový extrakt z Kadidlovníka pílovitého (Boswellia serrata) 245 mg
z toho kyselina boswellianová 159 mg
Extrakt z koreňa Kurkumovníka dlhého (Curcuma longa) 200 mg
z toho kurkuminoidy 190 mg

Zloženie

Blackcurrant: Hydrolyzovaný kolagén 29 %, glukosamín sulfát-chlorid draselný (kôrovce) 12 %, MSM 12 % [metylsulfonylmetán, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý)], vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej, chondroitín sulfát 7,8 %, kyselina (kyselina citrónová), ChondrActiv® hydrolyzovaný prášok z chrupavky 5,8 %, objemové činidlo (polydextróza), extrakt z koreňa harpagofytu ležatého (harpagophytum procumbens) 2,9 %, prášok z membrány vaječnej škrupiny 2,5 %, arómy, extrakt zo živice kadidlovníka pílovitého (boswellia serrata) 1,4 %, extrakt z koreňa kurkumovníka dlhého (curcuma longa) 1,2 %, soľ, kyselina L-askorbová, sladidlo (sukralóza), kyselina hyalurónová, farbivá (azorubín*, brilantná čierna PN, indigotín), K2VITAL® menachinón, prípravok s vitamínom D [kukuričný škrob, zahusťovadlo (arabská guma), protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), antioxidanty (askorban sodný, extrakt bohatý na tokoferol), kolekalciferol].

*Môže mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí.

Tropical Fruit: hydrolyzovaný kolagén 29 %, glukosamín sulfát-chlorid draselný (kôrovce) 12 %, MSM 12 % [metylsulfonylmetán, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý)], vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej, chondroitín sulfát 7,8 %, arómy, kyselina (kyselina citrónová), ChondrActiv® hydrolyzovaný prášok z chrupavky 5,8 %, extrakt z koreňa harpagofytu ležatého (harpagophytum procumbens) 2,9 %, prášok z membrány vaječnej škrupiny 2,5 %, extrakt zo živice kadidlovníka pílovitého (boswellia serrata) 1,4 %, extrakt z koreňa kurkumovníka dlhého (curcuma longa) 1,2 %, soľ, kyselina L-askorbová, sladidlo (sukralóza), objemové činidlo (polydextróza), kyselina hyalurónová 0,39 %, K2VITAL® menachinón, prípravok s vitamínom D [kukuričný škrob, zahusťovadlo (arabská guma), protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), antioxidanty (askorban sodný, extrakt bohatý na tokoferol), kolekalciferol].

Informácie pre alergikov

Alergény sú vyznačené tučným písmom. Vyrobené v závode kde sa vyrábajú potraviny obsahujúce mlieko, vajcia, lepok, sóju, arašidy, orechy, zeler, ryby, kôrovce, mäkkýše a oxid siričitý.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Produkt nenahrádza vyváženú a rozmanitú stravu a zdravý životný štýl. Užívanie tohto prípravku sa neodporúča osobám s diagnostikovaným ochorením, pri užívaní liekov, deťom, tehotným alebo dojčiacim ženám.

Výrobca

Biotech USA Kft., Kiscsikós köz 11, 1033 Budapest, Hungary.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO