+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Arginine Pro - Yamamoto

Hlavný obrázok Arginine Pro - Yamamoto
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Doručenie do stredy? Objednajte kuriérom GLS do zajtra 14:00 hod.
BalenieBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť
80 tbl.11.10 €10%9.99 €
240 tbl.27.77 €10%24.99 €


Stručný popis

Výživový doplnok odporúčaný v prípade zvýšenej potreby L-arginínu.


Popis produktu

L-Arginín je neesenciálna aminokyselina, čo znamená, že za normálnych podmienok môže byť syntetizovaná v ľudskom tele. V prípade zlej výživy alebo náročnej fyzickej aktivity, telo nie je schopné produkovať dostatok arginínu, takže určité množstvo by malo byť konzumované prostredníctvom stravy alebo doplnkov.

Ako jediný prekurzor oxidu dusnatého (NO) a dôležitý prekurzor kreatínu, je arginín bežnou suplementáciou práve u športovcov a kulturistov. Arginine Pro je vhodný pre dospelých športovcov, ktorí cvičia s vysokou intenzitou.

Značka Kyowa Quality (KQ) je globálny líder s viac ako 60 ročnými skúsenosťami a povesťou prísneho zabezpečenia kvality vďaka svojej inovatívnej fermentačnej technológii. Kyowa® sa stal dôveryhodným priekopníkom v oblasti zdravotníctva. Kvalita je vždy na prvom mieste.

Výhody:

  1. Tabletový L-arginín
  2. Kyowa Quality®

Dávkovanie

Užívajte 2 tablety denne 20-30 minút pred zvýšením nároku na výrobu oxidu dusnatého, alebo večer pred spaním na lačný žalúdok, zapite vodou alebo iným obľúbeným nápojom. Tablety nežujte!


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 2 tbl.
Počet dávok v balení (80 tbl): 40
Počet dávok v balení (240 tbl): 120
L-arginín HCL 2 000 mg

Zloženie

L-arginín HCL (KyowaQuality®), stabilizátor (mikrokryštalická celulóza), kukuričný škrob, protihrudkujúce látky (mastenec, oxid kremičitý).


Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť užívané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosah detí. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.


Hodnotenie

0.0
žiadne hodnotenia

Novinky