loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Anabolic Iso Whey - Kevin Levrone

Anabolic Iso Whey od Kevin Levrone predstavuje vynikajúci proteínový izolát obohatený o DAA, kreatín a taurín.

Balenie

Príchuť

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do zajtra?

Objednajte kuriérom GLS do dnes 14:00 hod.

Popis produktu

Anabolic Iso Whey predstavuje niečo celkom mimoriadne v otázke nutričnej skladby srvátkových bielkovín. Obsahuje 85 g "kryštalicky" čistého izolátu srvátkovej bielkoviny na 100 g prášku. Tento vysoký obsah bielkovín podčiarknutý prítomnosťou vysoko biologicky dostupných aminokyselín vytvára unikátne fyziologické prostredie, ktoré veľmi pomáha anabolickým procesom svalových bielkovín, a to rýchlemu nárastu objemu svalovej hmoty. Vzhľadom k tomu, že vrcholoví profesionálni aj amatérski športovci požadujú niečo oveľa viac ako len odporúčanú dennú dávku proteínu, je doplnený aj o ďalšie efektívne látky, a to kreatín monohydrát a kyselinu D-asparágovú. Táto účinná synergická kombinácia látok je perfektná odpoveď na otázku aký doplnok zvoliť, aby bol pomer rýchlosť-kvalita-cena čo najvýhodnejšií.

Izolát srvátkovej bielkoviny WPI je frakcia srvátkovej bielkoviny podrobená mikro a ultrafiltrácii, ktorá umožňuje získať najvyšší stupeň koncentrácie bielkovín v produkte (viac ako 90 %). Má najvyšší obsah aminokyselín s rozvetveným reťazcom BCAA, ktorý nie je menší ako 25 g na 100 g. Okrem toho neobsahuje žiadne sacharidy a tuky. V kombinácii s prípravkom Optipep® ovplyvňuje zvýšené inzulínové reakcie ľudského tela po jeho spotrebe. Izolát rovnako ako hydrolyzát srvátkovej bielkoviny by sa mal užívať hneď po prebudení alebo okamžite po tréningu, aby sa využila jeho väčšia vstrebateľnosť. Obe frakcie WPI a WPH sa navzájom dopĺňajú, vďaka vlastnostiam ako rýchlosť absorpcie a najvyššej biologickej dostupnosti srvátkového aminogramu, ktoré majú zásadný význam. Vzhľadom k rýchlej vstrebateľnosti WPI a stimulačnému účinku na sekréciu inzulínu môže srvátkový izolát zastúpiť funkciu glykogénu strateného počas ťažkého tréningu, táto reakcia sa môže objaviť najmä pri nedostatku sacharidov.

Kreatín je prirodzenou súčasťou výbavy buniek. Vyskytuje sa vo svalstve, mozgu, krvi a to vo forme kreatínfosfátu alebo voľného kreatínu. Denná fyziologická potreba kreatínu pre bežného človeka je okolo 2 g kreatínu, z ktorých časť získava organizmus z potravy a časť vlastnou produkciou z aminokyselín - glycínu, arginínu a metionínu. Zvýšený prísun kreatínu vedie k rastu hladiny kreatínfosfátu v bunke. Zásoba tohto makroergického kreatínfosfátu slúži k zachovaniu potrebného množstva ATP (adenosintrifosfátu) ako zdroja energie pre svalový sťah. Bolo zistené, že suplementácia kreatínom vo vyšších dávkach po dobu 2-3 dní zvýši hladinu kreatínfosfátu vo svale, čo je 1 zo základných predpokladov zvýšenia rýchlostného výkonu. Kreatín monohydrát pracuje na regenerácií ATP a zvyšuje syntézu bielkovín, čo umožní dosiahnuť väčší svalový rast za kratšiu dobu. 

DAA - D-asparágová kyselina je neessenciálna, prirodzene sa vyskytujúca aminokyselina v mnohých zdrojoch potravy. Nachádza sa hlavne v hypofýze, hypotalame a semenníkoch. DAA sa viaže na konkrétny, takzvaný NMDA receptor. V hypotalame stimulácia NMDA receptorov vedie k produkcii gonadotropín releasing hormónu (GnRH). Prikazuje hypofýze uvoľňovanie luteinizačného hormónu (LH) a folikuly stimulujúceho hormónu (FSH). LH a FSH v semenníkoch začnú proces, ktorý vedie k uvoľňovaniu testosterónu. Stimulácia NMDA receptorov v hypotalame tiež vedie k uvoľňovaniu hormónu GHRH, ktorý podporuje vylučovanie rastového hormónu. DAA zvyšuje prirodzenú hladinu biologicky dostupného testosterónu v tele, čím maximalizuje anabolické účinky.

Taurín je derivátom aminokyseliny, preto je niekedy radený k aminokyselinám, hoci postráda karboxylovú skupinu. Presnejšie by bolo preto označenie aminosulfonová kyselina. Reguluje hladinu tekutín vo svaloch tým, že "naťahuje" glukózu a aminokyseliny do svalových buniek. Jeho efekt možno prirovnať účinku inzulínu, teda vlastne pôsobí anabolicky, podporuje, zväčšuje a dáva svalu silu, ale bez znižovania hladiny krvného cukru. Má tiež dôležitý efekt aj pri znižovaní hladiny kyseliny mliečnej, čo je dôležité u športovcov, pri intenzívnych tréningoch alebo u ťažko pracujúcich ľudí. Vďaka hydratácii zvyšuje objem svalových buniek a pomáha udržiavať rovnováhu minerálov, a teda potláčať riziko svalových kŕčov.

Dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku prášku (30 g) s 200-250 ml vody alebo odstredeného mlieka. Užívajte pred alebo po tréningu.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť Cookies with Cream) 30 g
Počet dávok v balení: (2 000 g) 66
Hodnoty: v 100 g v 30 g
Energetická hodnota 1 600 kJ/377 kcal 478 kJ/113 kcal
Tuky 2,8 g 0,8 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 1,6 g 0,5 g
Sacharidy 3,0 g 0,9 g
z toho cukry 2,9 g 0,9 g
Bielkoviny 85 g 25,5 g
Soľ 0,45 g 0,14 g
Kreatín monohydrát 10 000 mg 3 000 mg
z toho kreatín 8 400 mg 2 520 mg
Taurín 3 333 mg 1 000 mg
D-asparágová kyselina (DAA) 1 667 mg 500 mg
Aminokyselinový profil: v 100 g
L-leucín 10,1 g
L-izoleucín 7,5 g
L-valín 6,4 g
Aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (BCAA) 24 g
L-asparágová kyselina 11,4 g
L-glutámová kyselina 19,5 g
L-serín 4,9 g
Glycín 1,1 g
L-histidín 1 g
L-arginín 1,5 g
L-treonín 7,3 g
L-alanín 5 g
L-prolín 5,7 g
L-tyrozín 1,9 g
L-metionín 1,7 g
Cystín 2 g
L-fenylalanín 2,4 g
L-lyzín 9,3 g
L-tryptofan 1,3 g

Zloženie

Izolát srvátkovej bielkoviny (z mlieka), kreatín monohydrát, kakao1, taurín, instantná káva9, kakao7,8, kyselina D-asparágová (DAA), soľ1,8,14, zahusťovadlo (xantánová guma), protihrudkujúca látka (E551), aróma1,5,6,8, príchute2,3,4,7,9,10,11,12,13,14,15, koncentrát šťavy z červenej repy3,10,11,15, farbivá (E160a2,4,6,12,13, E150c6, E14114, E16311), regulátor kyslosti (kyselina citrónová)3,10,11,12, sladidlá (sukralóza, acesulfam K).

Príchute: Chocolate1, Banana+Peach2, Strawberry3, Vanilla4, White Chocolate Coconut5, Caramel6, Bunty7, Snickers8, Coffee Frappe9, Raspberry10, White Chocolate Cranberry11, Lemon Cheesecake12, Cookies with Cream13, Pistachio14, Strawberry Banana15.

Informácie pre alergikov

Alergény sú vyznačené tučným písmom. 

Upozornenie

Neužívajte, ak ste alergickí na ktorúkoľvek zložku produktu. Neprekračujte odporúčannú dennú dávku. Doplnky výživy neslúžia ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Odporúča sa pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte ak ste tehotná alebo dojčiaca. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Výrobca

Vyrobené v EÚ pre Levrone Global LLC., PO. Box 637, 21076 Hanover MD., U.S.A.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Súvisiace články

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

Doplnky výživy nie sú len pre aktívnych a pravidelne cvičiacich ľudí. Existujú typy doplnkov, ktoré má zmysel užívať len pri cvičení a pre športovo neaktívnych ľudí sú zbytočné. Sem patrí napr. kreatín, spaľovače tukov alebo predtréningové pumpy. Avšak, je tu ešte druhý typ suplementov, ktoré môžu užívať takmer všetci ľudia bez rozdielu veku, pohlavia či BMI. Poďme si o nich povedať viac.

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Ak by existovala anketa o to, ktorý suplement ľudia považujú za najdôležitejší pri cvičení, určite by väčšinu napadol hneď proteín. Nie je sa čomu čudovať. Užíva ho každý. Tínedžeri, ktorí len začínajú cvičiť, skúsení cvičenci, ktorí majú roky tréningu za sebou a tiež aj tzv. staršie ročníky, ktoré si uvedomujú, že bez bielkovín sa svaly nedajú budovať. Proteíny už nie sú iba doménou kulturistov, ako tomu bolo pred 30-40 rokmi. Proteínový prášok užívajú aj rekreační športovci, ktorí nemusia ani nutne navštevovať fitko a cvičiť s činkami, ale venujú sa napr. behu alebo cyklistike a vedia, že potrebujú zvýšený príjem bielkovín.

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Proteíny sú doplnky výživy, ktorých primárnou úlohou je doplnenie bielkovín počas dňa. Najčastejšie sa užívajú ráno po prebudení, pred tréningom, po tréningu alebo v priebehu dňa ako náhrada jedla. Okrem toho, že existujú viaceré zdroje bielkovín ako napr. srvátkové, kazeínové, vaječné, ryžové, hrachové či konopné proteíny, existujú aj tzv. viaczložkové proteíny. Tie kombinujú minimálne dva zdroje bielkovín, čo môže kombinovať viaceré pozitívne účinky jednotlivých zložiek.

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO