loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Algastin - Czech Virus

Prírodný Astaxantín získaný zo sladkovodnej mikroriasy, veľmi účinný antioxidant.

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do pondelka?

Objednajte kuriérom GLS do piatka 14:00 hod.

Popis produktu

Astaxantín je najsilnejší antioxidant, ktorý možno nájsť v prírode. Podľa štúdií má priaznivé účinky nielen pre svaly, kardiovaskulárny systém, oči, mozog, ale tiež na imunitu a kožu. Astaxantín patrí do skupiny karotenoidov a nachádza sa prirodzene v značnom počte živých organizmov (losos, plameniakov, homár, atď.), ktoré sfarbuje od oranžovej do červenej práve vďaka svojim vlastnostiam. Je dokázané, že sladkovodná mikroriasa Haematococcus pluvialis má najvyššiu koncentráciu astaxantínu spomedzi ostatných organizmov v prírode.

Vplýva na:

  • Kardiovaskulárny systém

Výskum potvrdil, že prírodný Astaxantín znižuje riziko infarktu, ochorenia srdca, a udržiava kardiovaskulárny systém zdravý. Podľa výsledkov kórejského výskumu na pacientoch s nadváhou má Astaxantín pozitívny vplyv na zníženie hladiny LDL cholesterolu (tzv. "zlý" cholesterol).

  • Imunitu

Astaxantín má preukázaný pozitívny vplyv na imunitu. Jyonouchi a kol. v roku 1995 skúmali vplyv karotenoidov na produkciu imunoglobulínu in vitro. Imunoglobulín je proteín, ktorý imunitný systém využíva k zneškodneniu baktérií a vírusov. Štúdia preukázala, že Astaxantín zvyšuje produkciu imunoglobulínu, ktorá úzko súvisí s žiaducim vplyvom na imunitu.

  • Oči

V štúdii, ktorej sa zúčastnili zamestnanci dlhodobo pracujúci s počítačmi, vedci preukázali zníženie komplikácií spojených s námahou očí o 46% po štyroch týždňoch užívania 5 mg Astaxantínu denne.

  • Mozog

Podľa klinických štúdií môže Astaxantín zlepšovať funkcie mozgu a spomaliť tak proces jeho starnutia. Takisto pomáha pacientom s Alzheimerovou alebo Parkinsonovou chorobou. Výsledky štúdie dokazujú, že Astaxantín môže slúžiť ako prevencia demencie a dokonca aj Alzheimerovej choroby.

  • Pleť

Vďaka svojim antioxidačným účinkom dokáže prírodný Astaxantín chrániť pokožku pred poškodením UV žiarením a zmierniť vonkajšie známky starnutia. Výsledky klinických štúdií, ktoré sa vykonávali na viac ako 40 ženách, konzistentne ukazujú skvelé výsledky. Pokožka je vďaka Astaxantínu lepšie vyživená, hebká, jemné vrásky sú redukované a zvyšuje sa jej elasticita.

  • Svaly, kĺby a šľachy

Bola preukázaná schopnosť Astaxantínu zvýšiť ľudskú silu, energiu a vytrvalosť, najmä u ľudí, ktorí vykonávajú fyzicky náročnú prácu či šport.

Výhody:

  1. Kráľ medzi antioxidantmi
  2. Široká škála priaznivých účinkov
  3. Priaznivý vplyv na Oči, pleť, mozog, svaly, srdce aj imunitu

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu ráno s jedlom a zapite dostatočným množstvom vody.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 softgel
Počet dávok v balení: (60 softgels) 60
Olivový olej 297,7 mg
Algastin® 80 mg
Vitamín E 14,9 mg

Zloženie

Olivový olej extra panenský, želatína hovädzia, algastin® (zmes (prírodný astaxantín - extrakt z mikroriasy Haematococcus pluvialis), antioxidanty (askorbyl palmitát a prírodná zmes tokoferolov), slnečnicový olej, emulgátor (slnečnicový lecitín)), zvlhčovadlo (glycerol), tokoferol D-alfa 67 %, čistená voda, farbivo (oxid železa červený).

Informácie pre alergikov

Výrobok vyrobený v závode spracovávajúcom mlieko, vajíčka, sójové bôby, kôrovce, rybí olej, orechy.

Upozornenie

Uchovávajte mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Po otvorení spotrebujte do 60 dní. Výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nikdy neprekračujte odporúčanú dávku! Pred užívaním sa vždy poraďte so svojím ošetrujúcim lekárom!

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO