+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Polícia Doplnkov Výživy

Polícia doplnkov výživy

Keďže je Protein.sk nezávislý portál na predaj doplnkov výživy, rozhodli sme sa vytvoriť blog, v ktorom sa budeme venovať hlavne kvalite doplnkov výživy. Výrobky budeme laboratórne testovať v akreditovaných pracoviskách na Slovensku, aby sme my a naši zákazníci naozaj vedeli, čo kupujeme. Nespoľahlivým firmám, ktoré by chceli zavádzať zákazníka odzvonilo.

Polícia doplnkov výživy je tu pre vás :-)

Testujeme proteín Muscle Revolt od Best Nutrition

Testujeme proteín Muscle Revolt od Best Nutrition

Komentáre: x | Prečítané: 7699x

Test proteínu s obchodným názvom Muscle Revolt od Best Nutrition. Test je zameraný hlavne na bielkoviny. Ide nám o to či daný proteín naozaj obsahuje uvedené percento bielkovín, ktoré uvádza výrobca.

Testujeme WPC 80% od firmy Koliba

Testujeme WPC 80% od firmy Koliba

Komentáre: x | Prečítané: 30547x

Test proteínu s obchodným názvom WPC 80 od firmy Koliba. Test je zameraný hlavne na bielkoviny. Ide nám o to či daný proteín naozaj obsahuje uvedené percento bielkovín. Polícia doplnkov výživy je tu pre vás :-)

Testujeme doplnky výživy, alebo ako sa zrodila Polícia DV :-)

Testujeme doplnky výživy, alebo ako sa zrodila Polícia DV :-)

Komentáre: x | Prečítané: 6734x

Keďže Protein.sk je nezávislý portál na predaj doplnkov výživy, rozhodli sme sa vytvoriť blog, kde sa budeme venovať hlavne kvalite doplnkov výživy. Výrobky budeme laboratórne testovať na akreditovaných strediskách v SR. Aby sme my a naši zákazníci naozaj vedeli, čo kupujeme....

Zobrazených 110
(zo 10 článkov)