loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

AlphaTech Recharge (hydrolyzovaný lososový gainer) - Yamamoto

Nový jedinečný produkt vyrobený z čerstvých morských zdrojov bielkovín (atlantického lososa) vo forme prášku s citrónovou príchuťou.
 
Tovar je dlhodobo vypredaný alebo výroba tohto tovaru už skončila.

Popis produktu

Svetová špička s najrýchlejším vstrebávaním a najvyššou mierou bio dostupnosti. Má výnimočnú nutričnú hodnotu a vyvážené zloženie aminokyselín, ktoré je tiež charakteristické pre ľudské tkanivá. Proteín získaný hydrolýzou bielkovín lososa sa veľmi rýchlo trávi a absorbuje, ale jeho hlavným charakteristickým znakom je jeho „sila“ zadržiavať dusík.

Hydrolyzovaný lososový proteín má jedinečné vlastnosti. Výskum ukázal, že má najvyššiu retenčnú kapacitu dusíka v porovnaní s akoukoľvek inou proteínovou formou. Má dokonca aj vysokú biologickú hodnotu. Tento výskum jasne ukazuje, ako sa hydrolyzovaný proteín, reprezentovaný mimoriadnou surovinou ProGo®  vyznačuje vysokým výskytom peptidov s veľmi nízkou molekulovou hmotnosťou (50 % < 1 000 Da). Tieto peptidy sú úplne hypoalergénne a kompatibilné s ľudským organizmom. Je tiež dokázané, že pokiaľ ide o retenciu dusíka, tak hydrolyzovaný lososový proteín neuveriteľne prekročil izolované mliečne bielkoviny o 79 % a hydrolyzovanú srvátku o 20 %!

Karbolyn®, „homopolysacharid“ je ďalším sacharidom novej generácie s vysokou molekulovou hmotnosťou. Vďaka svojej osmolarite sa môže rýchlo vstrebávať do krvného riečišťa, akoby to bol jednoduchý cukor, ale bez následného zvýšenia hladiny cukru v krvi. Karbolyn® sa vstrebáva ešte rýchlejšie ako dextróza - v skutočnosti o 18,21 % rýchlejšie - ale tiež poskytuje konštantný prísun energie typický pre komplexné sacharidy. Karbolyn® je odvodený z rôznych surovín (zemiaky, kukurica a ryža), ktoré prešli patentovanou metódou spracovania nazývanou „Enzymatický proces“. Tento enzymatický proces dáva produktu optimálnu molekulovú hmotnosť a rozpustnosť.

ProGo® - takmer okamžite uvoľňuje kľúčové voľné peptidy a aminokyseliny do krvného obehu. Tento proteín získaný hydrolýzou bielkovín lososa sa veľmi rýchlo trávi a absorbuje. Surovina ProGo® bola prvýkrát koncipovaná počas kozmonautického výskumu, aby astronautom poskytla živiny s absolútnou stráviteľnosťou a absorpciou (v priestore bez gravitácie sa ľudské telo dostáva do stavu nadmerného katabolizmu). Má výnimočné vlastnosti, pokiaľ ide o rýchlosť absorpcie, ale predovšetkým ide o zmes biologicky dostupných peptidov, so skutočnou a úplnou podporou na prevenciu a obmedzenie svalového katabolizmu pred, počas, ale aj po cvičení alebo športovom výkone.

Výhody:

  1. Hydrolyzovaný lososový proteín
  2. Vysoká biologicka dostupnosť
  3. "Superpotravina" ProGo®
  4. "Homopolysacharid" Karbolyn®

Dávkovanie

Pridajte 3 odmerky (50 g) do 300-400 ml vody a užívajte 1x denne, počas prvých 4 hodín ale nie neskôr ako 6 hodín po intenzívnom a dlhotrvajúcom cvičení. Môžete užívať aj pred alebo počas fyzickej aktivity.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť Lemon) 50 g
Počet dávok v balení: (500 g) 10
Hodnoty: v 100 g v 50 g
Energetická hodnota 1 728 kJ/411 kcal 864 kJ/205 kcal
Tuky < 0,5 g < 0,5 g
z toho nasýtené mastné kyseliny < 0,5 g < 0,5 g
Sacharidy 53 g 26 g
z toho cukry 0,6 g 0,3 g
Bielkoviny 45 g 22 g
Soľ 1,3 g 0,6 g
Aminokyselinový profil: v 100 g
Alanín 8,3 g
Arginín 7,2 g
Kyselina asparagová 9,1 g
Cysteín 0,4 g
Kyselina glutamová 13,7 g
Glycín 15,6 g
Histidín+Glutamín 2,1 g
Izoleucín 2,9 g
Leucín 5,6 g
Lyzín 6,8 g
Metionín 2,5 g
Fenylalanín 3,4 g
Prolín 7,3 g
Serín+Asparagín 4,9 g
Treonín+Citrulín 3 g
Tryptofán 0,5 g
Tyrozín 2 g
Valín 3,8 g

Zloženie

Hydrolyzovaný lososový proteín (ProGo®), ryža, zemiaky a kukuričné ​​škroby (Karbolyn®); arómy, sladidlá: sukralóza.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Neodporúča sa pre tehotné ženy a deti, neužívajte produkt počas dlhšej doby bez súhlasu lekára. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Výrobca

IAF Network srl - Via Savella II Travesa, 43-25038 Rovato (BS), Made in Italy.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO