loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Syntha-6 Isolate - BSN

Syntha-6 Isolate - BSN: je najnovší ultra-prémiový proteínový prášok, vyrobený zo 100% izolátu bielkovín.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

50/50 zmes izolátu srvátkového proteínu a izolátu mliečnych bielkovín (kvalitný zdroj pomaly tráviaceho kazeínu), jedinečný vzorec ISOLAST proteínový matrix prináša zmes rýchlo a pozvoľne tráviacich bielkovín. Pitie SYNTHA-6 ISOLATE poskytuje rýchlo vstrebateľný srvátkový izolát a pomaly tráviaci kazeín, ktorý uvoľňuje aminokyseliny do krvi po dlhú dobu pre maximálnu regeneráciu a obnovu svalového tkaniva po tréningu. Pretože je to BSN, samozrejmosťou je bohatá a uspokojujúca chuť, ktorá je neporovnateľná s inými produktmi na trhu, napriek tomu, že má menej ako polovicu tuku a sacharidov z pôvodnej SYNTHA-6.

SYNTHA-6 ISOLATE výhody:

  • BSN priniesol svoj typický zmysel inovácií pri rozvoji SYNTHA-6 ISOLATE.
  • Vďaka jedinečnej proteínovej receptúre je zložený výhradne z izolátu srvátkových a mliečnych bielkovín, čo zabezpečuje rýchlo aj pomaly sa tráviace proteíny.

SYNTHA-6 ISOLATE je určený na podporu:

  1. Rastu svalov
  2. Syntézy bielkovín
  3. Zlepšenia regenerácie
  4. Stravovacieho plánu
  5. Naberania svalovej hmoty

Dávkovanie

Užite 1 odmerku  s 200 ml studenej vody alebo s nápojom podľa vášho výberu. Ak chcete zvýšiť svoj príjem bielkovín v jednej porcii a dosiahnuť úžasnú chuť koktailu, použite netučné, alebo nízkotučné mlieko.

Tabuľka nutričných hodnôt

Hodnoty jednej dávky: (príchuť vanilka) 1 odmerka (38g)
Počet dávok v balení (1 820 g) 48
Počet dávok v balení (912 g) 24
Hodnoty jednej dávky
Energia 586 kJ/139 kcal
Tuk celkom 2 g
Nasýtený tuk 0,5 g
Cholesterol 15 mg
Sacharidy celkom 4,2 g
z toho cukry 2,2 g
Vláknina 2 g
Bielkoviny 25 g
Soľ 0,43 g
Vápnik 350 mg
Sodík 170 mg

Zloženie

Isolate Protein Matrix (Whey Protein Isolate, Milk Protein Isolate), prírodné a umelé príchute, Fiber Blend (Inulin, Polydextrose), slnečnicový prášok (slnečnicový olej, kukuričný sirup, kazeinát sodný, mono a diglyceridy, fosfát draselný, fosforečnan vápenatý, sójový lecitín, tokoferoly), lecitín, celulóza, soľ, chlorid draselný, sukralóza, acesulfam draselný, vanillin.

ISOLAST je exkluzívny patentovaný proteínový matrix izolátov vyvinutý firmou BSN.

Upozornenie

Informácie pre alergikov: Obsahuje mlieko a sójové zložky (lecitín). Vyrobené v zariadení, ktoré spracúva výrobky obsahujúce vajcia, siričitany, glutén a orechy.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Súvisiace články

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

Doplnky výživy nie sú len pre aktívnych a pravidelne cvičiacich ľudí. Existujú typy doplnkov, ktoré má zmysel užívať len pri cvičení a pre športovo neaktívnych ľudí sú zbytočné. Sem patrí napr. kreatín, spaľovače tukov alebo predtréningové pumpy. Avšak, je tu ešte druhý typ suplementov, ktoré môžu užívať takmer všetci ľudia bez rozdielu veku, pohlavia či BMI. Poďme si o nich povedať viac.

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Ak by existovala anketa o to, ktorý suplement ľudia považujú za najdôležitejší pri cvičení, určite by väčšinu napadol hneď proteín. Nie je sa čomu čudovať. Užíva ho každý. Tínedžeri, ktorí len začínajú cvičiť, skúsení cvičenci, ktorí majú roky tréningu za sebou a tiež aj tzv. staršie ročníky, ktoré si uvedomujú, že bez bielkovín sa svaly nedajú budovať. Proteíny už nie sú iba doménou kulturistov, ako tomu bolo pred 30-40 rokmi. Proteínový prášok užívajú aj rekreační športovci, ktorí nemusia ani nutne navštevovať fitko a cvičiť s činkami, ale venujú sa napr. behu alebo cyklistike a vedia, že potrebujú zvýšený príjem bielkovín.

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Proteíny sú doplnky výživy, ktorých primárnou úlohou je doplnenie bielkovín počas dňa. Najčastejšie sa užívajú ráno po prebudení, pred tréningom, po tréningu alebo v priebehu dňa ako náhrada jedla. Okrem toho, že existujú viaceré zdroje bielkovín ako napr. srvátkové, kazeínové, vaječné, ryžové, hrachové či konopné proteíny, existujú aj tzv. viaczložkové proteíny. Tie kombinujú minimálne dva zdroje bielkovín, čo môže kombinovať viaceré pozitívne účinky jednotlivých zložiek.

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO