loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Platinum HydroBuilder - Optimum Nutrition

Platinum HydroBuilder - Optimum Nutrition: Pre komplexný rozvoj svalovej hmoty je Platinum Hydro Builder ten najideálnejší produkt.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Predstavujeme Vám víťaza: "Objemový prípravok roka"

Čo sa deje v posilňovni, keď vám nerastie svalová hmota? Žeby nedostatočná regenerácia? Spustite obnovu a regeneráciu pomocou komplexného produktu, v ktorom je obsiahnuté absolútne všetko!

ALL-in-one produkt pre tých, ktorí chcú byť skutočne veľkí. Platinum Hydro Builder je postavený na základe tých najrýchlejších hydrolyzovaných bielkovín s prídavkom vaječného albumínu a micelárneho kazeínu. Svalom tak dodáte všetky druhy proteínov, zahájite okamžitú regeneráciu a predĺžite anabolizmus vo svaloch. Navyše je obohatený o formulu CreaPep, ktorá zabezpečí bezproblémové dodanie peptidov, BetaPower, ktorý je zdroj prírodného betaínu a mikronizovanú formu Creapure kreatínu pre rýchlejší rast svalov. K dispozícii máte 13,5 g esenciálnych aminokyselín, ale len 180 kalórii v jednej porcii. Pre komplexný rozvoj svalovej hmoty je Platinum Hydro Builder ten najideálnejší produkt.

Čo nájdete v jednej odmerke?

  • Patentovaný CreaPep ™
  • Rýchlo pôsobiace hydrolyzáty bielkovín: HYDROWHEY ® a HYDROEGG ™
  • Pomalé bielkoviny: micelárny kazeín
  • Viac ako 13,5 gramov základných aminokyselín (EAA) pre lepšiu regeneráciu a rekonštrukciu svalov
  • 5 g mikronizovaného Creapure ® Kreatínu
  • 2,5 g BetaPower ™, prírodného zdroja betaínu zlepšujúci  silu, energiu a vytrvalosť
  • Komplex enzýmov na podporu trávenia
  • Mikronizované formy  BCAA, glutamínu, arginínu a citrulínu

Dávkovanie

Užívajte 2 odmerky po ukončení tréningu. Najlepšie do 60 minút. Miešajte s 250 – 300 ml studenej vody alebo nízkotučného mlieka. V netréningové dni môžete užívať jednu dávku doobeda alebo medzi jedlami. Tip: Platinum Hydrobuilder používajte v období po tréningu, na noc využívajte 100 % Gold Casein.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť vanilka) 2 odmerky (50 g)
Počet dávok v balení: 20
Hodnoty: v 50 g v 100 g
Energia 359 kJ/179 kcal 1 503 kJ/359 kcal
Bielkoviny 34,5 g 69,1 g
Sacharidy 5,6 g 11,2 g
z toho cukry 2,1 g 4,2 g
Tuky celkom 1,7 g 3,3 g
z toho saturované tuky 1,3 g 2,6 g
Vláknina 2 g 3,9 g
Sodík 245 mg 489 mg
Soľ 0,613 g 1,223 g

Zloženie

Protein Blend (Partially Hydrolyzed Whey Protein, Whey Protein Concentrate, Micellar Casein, Hydrolyzed Egg Albumen, Soy Lecithin), Creatine Monohydrate, Flavorings, Thickeners (Guar Gum, Cellulose Gel, Carrageenan), Amino Acids (L-Glutamine, L-Arginine, L-Leucine, L-Isoleucine, L-Valine, L-Alanine), Taurine, Salt, Enzyme Complex (Amylase, Protease, Cellulase, Beta-D-Galactosidase, Lipase), Sweeteners (Acesulfame Potassium, Sucralose), L-Carnitine Tartrate.

Upozornenie

Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Obsahuje mlieko, vajcia a sóju, môže obsahovať glutén, arašidy a orechy.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Súvisiace články

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

Doplnky výživy nie sú len pre aktívnych a pravidelne cvičiacich ľudí. Existujú typy doplnkov, ktoré má zmysel užívať len pri cvičení a pre športovo neaktívnych ľudí sú zbytočné. Sem patrí napr. kreatín, spaľovače tukov alebo predtréningové pumpy. Avšak, je tu ešte druhý typ suplementov, ktoré môžu užívať takmer všetci ľudia bez rozdielu veku, pohlavia či BMI. Poďme si o nich povedať viac.

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Ak by existovala anketa o to, ktorý suplement ľudia považujú za najdôležitejší pri cvičení, určite by väčšinu napadol hneď proteín. Nie je sa čomu čudovať. Užíva ho každý. Tínedžeri, ktorí len začínajú cvičiť, skúsení cvičenci, ktorí majú roky tréningu za sebou a tiež aj tzv. staršie ročníky, ktoré si uvedomujú, že bez bielkovín sa svaly nedajú budovať. Proteíny už nie sú iba doménou kulturistov, ako tomu bolo pred 30-40 rokmi. Proteínový prášok užívajú aj rekreační športovci, ktorí nemusia ani nutne navštevovať fitko a cvičiť s činkami, ale venujú sa napr. behu alebo cyklistike a vedia, že potrebujú zvýšený príjem bielkovín.

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Proteíny sú doplnky výživy, ktorých primárnou úlohou je doplnenie bielkovín počas dňa. Najčastejšie sa užívajú ráno po prebudení, pred tréningom, po tréningu alebo v priebehu dňa ako náhrada jedla. Okrem toho, že existujú viaceré zdroje bielkovín ako napr. srvátkové, kazeínové, vaječné, ryžové, hrachové či konopné proteíny, existujú aj tzv. viaczložkové proteíny. Tie kombinujú minimálne dva zdroje bielkovín, čo môže kombinovať viaceré pozitívne účinky jednotlivých zložiek.

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO