+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Platinum HydroBuilder - Optimum Nutrition

Hlavný obrázok Platinum HydroBuilder - Optimum Nutrition
 

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Doplnky výživy


Stručný popis

Platinum HydroBuilder - Optimum Nutrition: Pre komplexný rozvoj svalovej hmoty je Platinum Hydro Builder ten najideálnejší produkt.


Popis produktu

Predstavujeme Vám víťaza: "Objemový prípravok roka"Čo sa deje v posilňovni, keď vám nerastie svalová hmota? Žeby nedostatočná regenerácia? Spustite obnovu a regeneráciu pomocou komplexného produktu, v ktorom je obsiahnuté absolútne všetko!

ALL-in-one produkt pre tých, ktorí chcú byť skutočne veľkí. Platinum Hydro Builder je postavený na základe tých najrýchlejších hydrolyzovaných bielkovín s prídavkom vaječného albumínu a micelárneho kazeínu. Svalom tak dodáte všetky druhy proteínov, zahájite okamžitú regeneráciu a predĺžite anabolizmus vo svaloch. Navyše je obohatený o formulu CreaPep, ktorá zabezpečí bezproblémové dodanie peptidov, BetaPower, ktorý je zdroj prírodného betaínu a mikronizovanú formu Creapure kreatínu pre rýchlejší rast svalov. K dispozícii máte 13,5 g esenciálnych aminokyselín, ale len 180 kalórii v jednej porcii. Pre komplexný rozvoj svalovej hmoty je Platinum Hydro Builder ten najideálnejší produkt.

Čo nájdete v jednej odmerke?

  • Patentovaný CreaPep ™
  • Rýchlo pôsobiace hydrolyzáty bielkovín: HYDROWHEY ® a HYDROEGG ™
  • Pomalé bielkoviny: micelárny kazeín
  • Viac ako 13,5 gramov základných aminokyselín (EAA) pre lepšiu regeneráciu a rekonštrukciu svalov
  • 5 g mikronizovaného Creapure ® Kreatínu
  • 2,5 g BetaPower ™, prírodného zdroja betaínu zlepšujúci  silu, energiu a vytrvalosť
  • Komplex enzýmov na podporu trávenia
  • Mikronizované formy  BCAA, glutamínu, arginínu a citrulínu

Dávkovanie

Užívajte 2 odmerky po ukončení tréningu. Najlepšie do 60 minút. Miešajte s 250 – 300 ml studenej vody alebo nízkotučného mlieka. V netréningové dni môžete užívať jednu dávku doobeda alebo medzi jedlami. Tip: Platinum Hydrobuilder používajte v období po tréningu, na noc využívajte 100 % Gold Casein.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť vanilka) 2 odmerky (50 g)
Počet dávok v balení: 20
Hodnoty: v 50 g v 100 g
Energia 359 kJ/179 kcal 1 503 kJ/359 kcal
Bielkoviny 34,5 g 69,1 g
Sacharidy 5,6 g 11,2 g
z toho cukry 2,1 g 4,2 g
Tuky celkom 1,7 g 3,3 g
z toho saturované tuky 1,3 g 2,6 g
Vláknina 2 g 3,9 g
Sodík 245 mg 489 mg
Soľ 0,613 g 1,223 g

Zloženie

Protein Blend (Partially Hydrolyzed Whey Protein, Whey Protein Concentrate, Micellar Casein, Hydrolyzed Egg Albumen, Soy Lecithin), Creatine Monohydrate, Flavorings, Thickeners (Guar Gum, Cellulose Gel, Carrageenan), Amino Acids (L-Glutamine, L-Arginine, L-Leucine, L-Isoleucine, L-Valine, L-Alanine), Taurine, Salt, Enzyme Complex (Amylase, Protease, Cellulase, Beta-D-Galactosidase, Lipase), Sweeteners (Acesulfame Potassium, Sucralose), L-Carnitine Tartrate.


Upozornenie

Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Obsahuje mlieko, vajcia a sóju, môže obsahovať glutén, arašidy a orechy.


Video


Hodnotenie

0.0
žiadne hodnotenia

Novinky