loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Nitro Tech Ripped - Muscletech

Nitro Tech Ripped od Muscletech je novinkou na trhu. Hydrolyzovaný srvátkový proteín podporujúci spaľovanie tukov.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Firma Muscle-Tech neustále rozvíja svoje produkty. Tentokrát zapracovala na už aj tak veľmi kvalitnom proteíne Nitro-Tech Ripped. Snažili sa do neho dostať komplex najúčinnejších látok pre budovanie čistej svalovej hmoty a lepšiu regeneráciu, ale zároveň podporiť spaľovanie. Je zložený zo 100 % ultrafiltrovanej srvátky, kde hlavnou zložkou sú rýchlo a veľmi ľahko stráviteľné srvátkové peptidy s veľmi vysokou biologickou hodnotou a vysokým obsahom kvalitných aminokyselín. Ďalšou podstatnou zložku proteínu je srvátkový izolát, ktorý je tiež bohatý na aminokyseliny, má vysokú biologickú hodnotu a rýchlu stráviteľnosť.  Nitro-Tech Ripped je naviac obohatený o látky, ktoré podporujú spaľovanie tukov. Hlavnou z nich je L-karnitín L-tartrát, extrakt z kávy a zo šípok.

Výhody:

  1. Základom sú kvalitné srvátkové peptidy a izolát
  2. Podporuje budovanie čistej hmoty, bez zbytočného tuku
  3. Až 42 dávok v balení

Dávkovanie

Zmiešajte 43 g s 250 ml vody alebo nízkotučného mlieka a užívajte 2x denne. Užívajte 30-60 minút pred 2 väčšími jedlami v priebehu dňa. Dodržiavajte dostatočný pitný režím 6-8 pohárov vody denne. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov je vhodné upraviť stravu a nastaviť tréningový plán po dobu 60 dní. Pred použítím si poriadne prečítajte celú etiketu a postupujte podľa pokynov.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť Chocolate Fudge Brownie) 43 g
Počet dávok v balení: (1 810 g) 42
Energetická hodnota 160 kcal
Tuky celkom 3 g
z toho saturované tuky 2 g
Cholesterol 90 mg
Sacharidy celkom 4 g
z toho vláknina < 1 g
z toho cukry 2 g
Bielkoviny 30 g
Vitamín C 5 mg
Vápnik 160 mg
Železo 1,1 mg
Iód 94 mcg
Sodík 125 mg
Draslík 290 mg
Ripped+ Matrix
L-karnitín L-tartrát 500 mg
Extrakt z kávy Robusta (C.Canephora robusta extrakt zo zrna) 200 mg
- štandardizovaný na 45 % obsah kyseliny chlorogénovej
Extrakt z ruže šípovej (Rosa canina extrakt z plodov) 100 mg
- štandardizovaný na vitamín C
Riasa (Laminaria digitatastonka a list) 20 mg

Zloženie

Chocolate Fudge Brownie: Proteínový izolát a peptidová zmes (srvátkové peptidy, srvátkový proteínový izolát, izolát srvátkových bielkovín 97 %), kakao (spracované alkáliami), prírodné a umelé arómy, sójový a/alebo slnečnicový lecitín, zmes gúm (celulózová guma, xantánová guma, karagenan), soľ, ľanové semienko, stredné nasýtené triglyceridy, oxid kremičitý, sukralóza, acesulfam draselný.

French Vanilla Bean: Proteínový izolát a peptidová zmes (srvátkové peptidy, srvátkový proteínový izolát, izolát srvátkových bielkovín 97 %), maltodextrín, uhličitan vápenatý, prírodné a umelé arómy, sójový a/alebo slnečnicový lecitín, zmes gúm (celulózová guma, xantánová guma, karagenan), soľ, ľanové semienko, stredné nasýtené triglyceridy, oxid kremičitý, sukralóza, acesulfam draselný.

Informácie pre alergikov

Alergény sú vyznačené tučným písmom. Obsahuje mlieko, sóju, kokosové zložky. Vyrobené na zariadení, ktoré spracováva aj vajcia.

Upozornenie

Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Tento výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Výživový doplnok. Nevhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte 2 týždne pred plánovanou operáciou. Konzultujte užívanie so svojím lekárom pre začatím užívania, ak trpíte nejakým ochorením, začínate s diétou alebo tréningovým plánom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nie je doplnkom pre zníženie telesnej hmotnosti. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste pri teplote 15-25 °C. Tento produkt nie je určený k diagnostike, liečbe, na vyliečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby. 

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Súvisiace články

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

Doplnky výživy nie sú len pre aktívnych a pravidelne cvičiacich ľudí. Existujú typy doplnkov, ktoré má zmysel užívať len pri cvičení a pre športovo neaktívnych ľudí sú zbytočné. Sem patrí napr. kreatín, spaľovače tukov alebo predtréningové pumpy. Avšak, je tu ešte druhý typ suplementov, ktoré môžu užívať takmer všetci ľudia bez rozdielu veku, pohlavia či BMI. Poďme si o nich povedať viac.

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Ak by existovala anketa o to, ktorý suplement ľudia považujú za najdôležitejší pri cvičení, určite by väčšinu napadol hneď proteín. Nie je sa čomu čudovať. Užíva ho každý. Tínedžeri, ktorí len začínajú cvičiť, skúsení cvičenci, ktorí majú roky tréningu za sebou a tiež aj tzv. staršie ročníky, ktoré si uvedomujú, že bez bielkovín sa svaly nedajú budovať. Proteíny už nie sú iba doménou kulturistov, ako tomu bolo pred 30-40 rokmi. Proteínový prášok užívajú aj rekreační športovci, ktorí nemusia ani nutne navštevovať fitko a cvičiť s činkami, ale venujú sa napr. behu alebo cyklistike a vedia, že potrebujú zvýšený príjem bielkovín.

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Proteíny sú doplnky výživy, ktorých primárnou úlohou je doplnenie bielkovín počas dňa. Najčastejšie sa užívajú ráno po prebudení, pred tréningom, po tréningu alebo v priebehu dňa ako náhrada jedla. Okrem toho, že existujú viaceré zdroje bielkovín ako napr. srvátkové, kazeínové, vaječné, ryžové, hrachové či konopné proteíny, existujú aj tzv. viaczložkové proteíny. Tie kombinujú minimálne dva zdroje bielkovín, čo môže kombinovať viaceré pozitívne účinky jednotlivých zložiek.

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO