loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

MyoFusion Probiotic - Gaspari Nutrition

MyoFusion Probiotic - Gaspari Nutrition: je revolučný proteínový produkt s veľmi silnou zmesou šiestich zdrojov bielkovín.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

MyoFusion Probiotic Series predstavuje nový štandard pre vysoko kvalitné a skvelo chutiace proteínové suplementy. Očakávate niečo menej? S Gaspari Nutrition máte 100% istotu, že dostanete špičkové, inovatívne produkty s najvyššími štandardmi kvality na svete.

Iba fakty:

  1. Neuveriteľná chuť, ľahko miešateľné.
  2. Šesť fáz vstrebávania proteínu.
  3. Obsahuje patentovaný GanedenBC30 (Bacillus coagulans) probiotická na podporu trávenia a imunity.
  4. Srvátkový proteínový koncentrát, proteínový koncentrát z hnedej ryže, srvátkový proteínový izolát, izolát mliečneho kazeínu, vaječný albumín a rýchlo pôsobiaci srvátkový proteínový hydrolyzát.
  5. Viac než 9 g esenciálnych aminokyselín (EAAs)
  6. Neobsahuje lepok a aspartam.

Dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku v 250-300 ml vody, nízkotučného mlieka, alebo iného obľúbeného nápoja. Užívajte po tréningu, alebo počas dňa, kedy nemáte prístup k pevnému jedlu. Pre najlepšie výsledky konzumujte stravu s dostatočným množstvom bielkovín. Dennú potrebu proteínov si rozdeľte do viacerých jedál.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť vanilka) 1 odmerka (39 g) % DV
Počet dávok v balení: 58,2
Kalórie 150 kcal
Kalórie z tuku 20 kcal
Tuky celkom 2 g 3 %
Nasýtené tuky 1 g 5 %
Trans tuky 0 g
Cholesterol 55 mg 18 %
Sodík 100 mg 4 %
Sacharidy celkom 9 g 3 %
Vláknina 1 g 4 %
Cukry 3 g
Bielkoviny 24 g
Vitamín A 1 %
Vitamín C 0 %
Vápnik 25 %
Železo 1 %

Zloženie

Myofusion Pre Blend (srvátkový proteínový koncentrát, proteínový koncentrát z hnedej ryže, srvátkový proteínový izolát, vaječný albumín, izolát mliečnych bielkovín, čiastočne hydrolyzovaný srvátkový proteín), glukózový polymér, taurín, L-glutamín, Krémová zložka Nondairy Creamer (slnečnicový olej, telesá kukuričný sirup, sodný kazeinát, Mono-a diglyceridy, hydrogenfosforečnan draselný, fosforečnan vápenatý, sójový lecitín, tokoferolov), prírodné a umelé arómy, fosforečnan vápenatý, Xanthan Gum, celulóza guma, karagenan, lecitín, acesulfam draselný, sukralóza, laktáza, GanedenBC30 (Bacillus coagulans GBI-30 6086).

 

Upozornenie

Obsahuje mlieko, vajcia a sóju. Nepoužívajte ako jediný zdroj výživy pri redukčnom programe.  Uchovávajte mimo dosahu detí.

Video

Výrobca

Gaspari Nutrition, Prospect St. Suite 301, Lakewood, NJ 08701, USA.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Súvisiace články

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

Doplnky výživy nie sú len pre aktívnych a pravidelne cvičiacich ľudí. Existujú typy doplnkov, ktoré má zmysel užívať len pri cvičení a pre športovo neaktívnych ľudí sú zbytočné. Sem patrí napr. kreatín, spaľovače tukov alebo predtréningové pumpy. Avšak, je tu ešte druhý typ suplementov, ktoré môžu užívať takmer všetci ľudia bez rozdielu veku, pohlavia či BMI. Poďme si o nich povedať viac.

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Ak by existovala anketa o to, ktorý suplement ľudia považujú za najdôležitejší pri cvičení, určite by väčšinu napadol hneď proteín. Nie je sa čomu čudovať. Užíva ho každý. Tínedžeri, ktorí len začínajú cvičiť, skúsení cvičenci, ktorí majú roky tréningu za sebou a tiež aj tzv. staršie ročníky, ktoré si uvedomujú, že bez bielkovín sa svaly nedajú budovať. Proteíny už nie sú iba doménou kulturistov, ako tomu bolo pred 30-40 rokmi. Proteínový prášok užívajú aj rekreační športovci, ktorí nemusia ani nutne navštevovať fitko a cvičiť s činkami, ale venujú sa napr. behu alebo cyklistike a vedia, že potrebujú zvýšený príjem bielkovín.

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Proteíny sú doplnky výživy, ktorých primárnou úlohou je doplnenie bielkovín počas dňa. Najčastejšie sa užívajú ráno po prebudení, pred tréningom, po tréningu alebo v priebehu dňa ako náhrada jedla. Okrem toho, že existujú viaceré zdroje bielkovín ako napr. srvátkové, kazeínové, vaječné, ryžové, hrachové či konopné proteíny, existujú aj tzv. viaczložkové proteíny. Tie kombinujú minimálne dva zdroje bielkovín, čo môže kombinovať viaceré pozitívne účinky jednotlivých zložiek.

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO