loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Isoburn - BSN

ISOBURN je unikátny 2 v 1 produkt pozostávajúci zo 100% srvátkového izolátu a stimulantov podporujúcich spaľovanie tuku.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Reklamný baner Isoburn od BSN

Firma BSN vyvinula úplne nový ISOBURN na podporu rastu svalovej hmoty  a spaľovania tuku. Každá porcia obsahuje 20 g 100% izolátu srvátkovej bielkoviny s výkonnou kombináciou extraktu zo zelenej kávy, L-karnitínu a LeptiCore. Keďže táto unikátna zmes neobsahuje kofeín, môžete si ho vychutnať kedykoľvek počas dňa, alebo noci.

Podporuje:

  1. Potenciál spaľovania tuku
  2. Redukcia hmotnosti
  3. Zdravú výživu
  4. Regeneráciu
  5. 2 v 1

Obsahuje:

L-karnitín: ISOBURN poskytuje 250 mg L-karnitínu v jednej dávke. Karnitín je aminokyselina, ktorá podporuje produkciu energie a uľahčuje prenos mastných kyselín do mitochondrií. Podporuje spaľovanie tuku tým, že podporuje oxidáciu tuku na výrobu energie. 

LeptiCore: ISOBURN poskytuje 300 mg LeptiCore. LeptiCore je multifunkčný komplex skladajúci sa z modro-zelenej riasy, granátového jablka, mastných kyselín a polysacharidov. 

Extrakt zelenej kávy: Zelené kávové zrná sú kávové zrná, ktoré neboli ešte pražené. Praženie znižuje množstvo prirodzene sa vyskytujúcej zlúčeniny – kyseliny chlorogénovej. Každá dávka poskytuje 300 mg zeleného kávového extraktu s obsahom 50% štandardizovanej kyseliny chlorogénovej. 

Výhody každej porcie:

  1. Produkt 2 v 1
  2. 250 mg L-karnitínu
  3. 300 mg LeptiCore
  4. 300 mg kávového extraktu
  5. Iba 120 kalórií

Dávkovanie

Zmiešajte jednu odmerku s 200 ml studenej vody, alebo iným obľúbeným nápojom. Užívajte 2 – 3 krát denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Hodnoty jednej dávky: (príchuť čokoláda) 1 odmerka (30 g) % DDD
Počet dávok v balení: 20
Hodnoty jednej dávky
Kalórie 120 kcal
Kalórie z tuku 20 kcal
Tuk celkom 2 g 3 %*
Nasýtený tuk 1 g 5 %*
Cholesterol 10 mg 3 %*
Sacharidy celkom 6 g 2 %*
Cukor 1 g
Bielkoviny 20 g 40 %*
Vitamín A 5 000 mcg 100 %
Sodík 170 mg 7 %
ISOBURN BLEND 1,0 g **
Green Coffee Extract (seed) (50% Chlorogenic acid)
LeptiCore Proprietary Blend: [Gum Arabic, Guar Gum, Locust Bean Gum (Ceratonia siliqua)
Blue-Green Algae Extract
Beta-Carotene and Pomegranate Extract (fruit)
L-Carnitine Tartrate
Choline Bitartrate
Banaba Extract (Lagerstroemia speciosa L.) (leaf) (18% Corosolic acid) (GlucoHelp)
** denná hodnota nebola stanovená

Zloženie

Whey Protein Isolate, kakao, slnečnicový prášok (slnečnicový olej, kukuričný sirup, kazeinát sodný, mono a diglyceridy hydrogénfosforečnan draselný, fosforečnan vápenatý, sójový lecitín a tokoferoly), prírodné a umelé príchute, celulóza guma, MCT prášok (Medium Chain Triglyceridy, odtučnené sušené mlieko, hydrogénfosforečnan sodný a oxid kremičitý), lecitín, soľ,  acesulfam draselný a sukralóza. 

Upozornenie

Informácie pre alergikov: Obsahuje mlieko a sóju (Lecithin)

Ak užívate lieky o užívaní sa poraďte so svojim lekárom. Nie je určené pre osoby mladšie ako18 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Určené pre zdravé, dospelé osoby. Najlepšie výsledky dosiahnete v kombinácii s kvalitnou stravou a tréningom. Alergénové informácie: obsahuje mlieko a sójové (lecitín) zložky.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Súvisiace články

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

Doplnky výživy nie sú len pre aktívnych a pravidelne cvičiacich ľudí. Existujú typy doplnkov, ktoré má zmysel užívať len pri cvičení a pre športovo neaktívnych ľudí sú zbytočné. Sem patrí napr. kreatín, spaľovače tukov alebo predtréningové pumpy. Avšak, je tu ešte druhý typ suplementov, ktoré môžu užívať takmer všetci ľudia bez rozdielu veku, pohlavia či BMI. Poďme si o nich povedať viac.

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Ak by existovala anketa o to, ktorý suplement ľudia považujú za najdôležitejší pri cvičení, určite by väčšinu napadol hneď proteín. Nie je sa čomu čudovať. Užíva ho každý. Tínedžeri, ktorí len začínajú cvičiť, skúsení cvičenci, ktorí majú roky tréningu za sebou a tiež aj tzv. staršie ročníky, ktoré si uvedomujú, že bez bielkovín sa svaly nedajú budovať. Proteíny už nie sú iba doménou kulturistov, ako tomu bolo pred 30-40 rokmi. Proteínový prášok užívajú aj rekreační športovci, ktorí nemusia ani nutne navštevovať fitko a cvičiť s činkami, ale venujú sa napr. behu alebo cyklistike a vedia, že potrebujú zvýšený príjem bielkovín.

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Proteíny sú doplnky výživy, ktorých primárnou úlohou je doplnenie bielkovín počas dňa. Najčastejšie sa užívajú ráno po prebudení, pred tréningom, po tréningu alebo v priebehu dňa ako náhrada jedla. Okrem toho, že existujú viaceré zdroje bielkovín ako napr. srvátkové, kazeínové, vaječné, ryžové, hrachové či konopné proteíny, existujú aj tzv. viaczložkové proteíny. Tie kombinujú minimálne dva zdroje bielkovín, čo môže kombinovať viaceré pozitívne účinky jednotlivých zložiek.

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO