loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

ISO 100 % Hydrolyzed Whey Protein od Dymatize

ISO 100 % Hydrolyzed Whey Protein - Dymatize: Nové zloženie, nový obal + nové vynikajúce príchute !!!
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Najnovšie zloženie pre rok 2016, najnovší obal + nové vynikajúce príchute !!! Originál Made in USA

Syrovátkový izolát vyrobený procesom studenej micro a ultra filtrácie ďalej obsahuje hydrolyzovanú syrovátku v peptidickej väzbe . Novinka na trhu od firmy Dymatize v USA. Zaujímavé spektrum príchutí, ISO 100 obsahuje tú najkvalitnejšiu formu využitia proteínov s čistotou -100% pre ľudský organizmus. To znamená, že čo zjete z ISO 100 je pre vaše svaly kompletne využité. ISO 100 má najvyšší podiel aminokyselín na 1 gram proteínu.

ISO 100 je bez tuku a bez laktózy. Jedná sa o rýchle vstrebávanú bielkovinu a to z neho robí ideálny proteín pre každého, komu záleží na kvalitnej výžive z maximálnym množstvom aminokyselín. Hlavnou výhodou tohto proteínu je rýchla absorbcia a plné spektrum syrovátkových peptidov, tím umožnuje ISO 100 rýchlejšiu regeneráciu a zlepšenie dusíkovej bilancie a to je dôležité pre optimálny výkon. ISO 100 je vďaka nízkemu podielu tuku a laktózy ideálny výrobok na nárast kvalitnej svalovej hmoty, svalstva bez zbytočnej tvorby podkožného tuku.

Dymatize ISO-100 je jedinečný srvátkový proteín s nulovým podielom sacharidov, u ktorého bola dosiahnutá skutočne výborná chuť. Meno Dymatize ISO-100 je odvodené z jeho bielkovinového zdroja – je to 100 % srvátková bielkovina.

Keďže sa nepohybujete v lekárskom prostredí, pravdepodobne ste sa s takýmto proteínom ešte nestretli. Je pravdou, že väčšina spoločností tvrdí, že používajú vo svojich produktoch Whey Protein Isolate, ale skutočnosť je úplne iná – ak chcete skutočnú kvalitu, vyskúšajte Dymatize ISO-100 už po jednej dávke budete cítiť ten rozdiel. Pri výrobe tohto izolátu bola dosiahnutá najvyššia možná kvalita, pretože tento 100 % hydrolyzovaný proteín prechádza minimálne piatimi kontrolnými stanovišťami, ktoré majú zaistiť farmaceutickú nezávadnosť tohto produktu.

V žiadnom produkte nenájdete vyšší podiel bielkovín než v ISO-100. Vďaka Dymatize ISO-100 budete cítiť, že vaše svaly pracujú s využitím svojho plného potenciálu. V každej dávke dávate svojmu telu 24 g kvalitnej bielkoviny bez obsahu sacharidov a tukov. Starostlivé spracovanie izolátu srvátkovej bielkoviny zaručuje veľmi ľahké rozpustenie prášku v tekutine. Neuveríte, ako rýchlo sa Dymatize ISO-100 rozpustí! A naviac, keďže neobsahuje žiadnu laktózu, Dymatize ISO-100 je jedným z najlepšie stráviteľných proteínov na trhu, použiteľný nielen v objemovej príprave, ale aj ako doplnok do redukčných diét.

Dávkovanie

1 dávka = 1 odmerka t.j. 29,2 g zmiešať s 200-300 ml vody alebo mliekom, denne 2-3 dávky, prvú dávku ráno, druhú 1 hodinu po tréningu a tretiu pred spaním. V netréningový deň dávku ráno a večer. Denne je možné užiť až 4 dávky v závislosti od náročnosti tréningu.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky (1 odmerka, 29 g) príchuť vanilka: Kalórie 110 kcal, Kalórie z tuku 0 kcal, Tuky 0 g, Saturovaný tuk 0 g, Trans tuky 0 g, Cholesterol 5 mg, Sacharidy 1 g, Vláknina 0 g, Cukry 0 g, Bielkoviny 25 g, Draslík 160 mg, Sodík 90 mg, Vitamín A 0%, Vitamín C 0%, Vápnik 15%, Železo 0% (% podľa dennej odporúčanej dávky).

Zloženie

Hydrolyzed Whey Protein Isolate, Whey Protein Isolate, prírodné a umelé arómy, sójový lecitín, soľ, sukralóza, Stévia extrakt z listov.

Upozornenie

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy, a pre deti do 15 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Informácie pre alergikov:
Obsahuje mlieko a sóju
Bezlepkové

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Súvisiace články

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

Doplnky výživy nie sú len pre aktívnych a pravidelne cvičiacich ľudí. Existujú typy doplnkov, ktoré má zmysel užívať len pri cvičení a pre športovo neaktívnych ľudí sú zbytočné. Sem patrí napr. kreatín, spaľovače tukov alebo predtréningové pumpy. Avšak, je tu ešte druhý typ suplementov, ktoré môžu užívať takmer všetci ľudia bez rozdielu veku, pohlavia či BMI. Poďme si o nich povedať viac.

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Ak by existovala anketa o to, ktorý suplement ľudia považujú za najdôležitejší pri cvičení, určite by väčšinu napadol hneď proteín. Nie je sa čomu čudovať. Užíva ho každý. Tínedžeri, ktorí len začínajú cvičiť, skúsení cvičenci, ktorí majú roky tréningu za sebou a tiež aj tzv. staršie ročníky, ktoré si uvedomujú, že bez bielkovín sa svaly nedajú budovať. Proteíny už nie sú iba doménou kulturistov, ako tomu bolo pred 30-40 rokmi. Proteínový prášok užívajú aj rekreační športovci, ktorí nemusia ani nutne navštevovať fitko a cvičiť s činkami, ale venujú sa napr. behu alebo cyklistike a vedia, že potrebujú zvýšený príjem bielkovín.

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Proteíny sú doplnky výživy, ktorých primárnou úlohou je doplnenie bielkovín počas dňa. Najčastejšie sa užívajú ráno po prebudení, pred tréningom, po tréningu alebo v priebehu dňa ako náhrada jedla. Okrem toho, že existujú viaceré zdroje bielkovín ako napr. srvátkové, kazeínové, vaječné, ryžové, hrachové či konopné proteíny, existujú aj tzv. viaczložkové proteíny. Tie kombinujú minimálne dva zdroje bielkovín, čo môže kombinovať viaceré pozitívne účinky jednotlivých zložiek.

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO