loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

ISO 100 % Hydrolyzed Whey Protein od Dymatize

ISO 100 % Hydrolyzed Whey Protein - Dymatize: Nové zloženie, nový obal + nové vynikajúce príchute !!!
 
Tovar je dlhodobo vypredaný alebo výroba tohto tovaru už skončila.

Popis produktu

Najnovšie zloženie pre rok 2016, najnovší obal + nové vynikajúce príchute !!! Originál Made in USA

Syrovátkový izolát vyrobený procesom studenej micro a ultra filtrácie ďalej obsahuje hydrolyzovanú syrovátku v peptidickej väzbe . Novinka na trhu od firmy Dymatize v USA. Zaujímavé spektrum príchutí, ISO 100 obsahuje tú najkvalitnejšiu formu využitia proteínov s čistotou -100% pre ľudský organizmus. To znamená, že čo zjete z ISO 100 je pre vaše svaly kompletne využité. ISO 100 má najvyšší podiel aminokyselín na 1 gram proteínu.

ISO 100 je bez tuku a bez laktózy. Jedná sa o rýchle vstrebávanú bielkovinu a to z neho robí ideálny proteín pre každého, komu záleží na kvalitnej výžive z maximálnym množstvom aminokyselín. Hlavnou výhodou tohto proteínu je rýchla absorbcia a plné spektrum syrovátkových peptidov, tím umožnuje ISO 100 rýchlejšiu regeneráciu a zlepšenie dusíkovej bilancie a to je dôležité pre optimálny výkon. ISO 100 je vďaka nízkemu podielu tuku a laktózy ideálny výrobok na nárast kvalitnej svalovej hmoty, svalstva bez zbytočnej tvorby podkožného tuku.

Dymatize ISO-100 je jedinečný srvátkový proteín s nulovým podielom sacharidov, u ktorého bola dosiahnutá skutočne výborná chuť. Meno Dymatize ISO-100 je odvodené z jeho bielkovinového zdroja – je to 100 % srvátková bielkovina.

Keďže sa nepohybujete v lekárskom prostredí, pravdepodobne ste sa s takýmto proteínom ešte nestretli. Je pravdou, že väčšina spoločností tvrdí, že používajú vo svojich produktoch Whey Protein Isolate, ale skutočnosť je úplne iná – ak chcete skutočnú kvalitu, vyskúšajte Dymatize ISO-100 už po jednej dávke budete cítiť ten rozdiel. Pri výrobe tohto izolátu bola dosiahnutá najvyššia možná kvalita, pretože tento 100 % hydrolyzovaný proteín prechádza minimálne piatimi kontrolnými stanovišťami, ktoré majú zaistiť farmaceutickú nezávadnosť tohto produktu.

V žiadnom produkte nenájdete vyšší podiel bielkovín než v ISO-100. Vďaka Dymatize ISO-100 budete cítiť, že vaše svaly pracujú s využitím svojho plného potenciálu. V každej dávke dávate svojmu telu 24 g kvalitnej bielkoviny bez obsahu sacharidov a tukov. Starostlivé spracovanie izolátu srvátkovej bielkoviny zaručuje veľmi ľahké rozpustenie prášku v tekutine. Neuveríte, ako rýchlo sa Dymatize ISO-100 rozpustí! A naviac, keďže neobsahuje žiadnu laktózu, Dymatize ISO-100 je jedným z najlepšie stráviteľných proteínov na trhu, použiteľný nielen v objemovej príprave, ale aj ako doplnok do redukčných diét.

Dávkovanie

1 dávka = 1 odmerka t.j. 29,2 g zmiešať s 200-300 ml vody alebo mliekom, denne 2-3 dávky, prvú dávku ráno, druhú 1 hodinu po tréningu a tretiu pred spaním. V netréningový deň dávku ráno a večer. Denne je možné užiť až 4 dávky v závislosti od náročnosti tréningu.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky (1 odmerka, 29 g) príchuť vanilka: Kalórie 110 kcal, Kalórie z tuku 0 kcal, Tuky 0 g, Saturovaný tuk 0 g, Trans tuky 0 g, Cholesterol 5 mg, Sacharidy 1 g, Vláknina 0 g, Cukry 0 g, Bielkoviny 25 g, Draslík 160 mg, Sodík 90 mg, Vitamín A 0%, Vitamín C 0%, Vápnik 15%, Železo 0% (% podľa dennej odporúčanej dávky).

Zloženie

Hydrolyzed Whey Protein Isolate, Whey Protein Isolate, prírodné a umelé arómy, sójový lecitín, soľ, sukralóza, Stévia extrakt z listov.

Upozornenie

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy, a pre deti do 15 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Informácie pre alergikov:
Obsahuje mlieko a sóju
Bezlepkové

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO