+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Matrix 5.0 od Syntrax

Hlavný obrázok Matrix 5.0 od Syntrax
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Proteíny


Stručný popis

NAJNOVŠÍ Matrix od firmy Syntrax je horúcou novinkou na súčasnom svetom trhu s proteínovými prípravkami a je jednou z najsilnejších legálnych formúl pre rast svalovej hmoty.


Popis produktu

Revolučná koncepcia MATRIXU na základe mnohoročného výskumu a jeho zloženie vychádza mimo iného aj zo štruktúry bielkovín ľudského materského mlieka a to ako z hľadiska bioaktivity bielkovín, tak z hľadiska časovej dostupnosti vstrebávaných aminokyselín.

Výhody:

  • MATRIX JE BIOAKTÍVNY! Všetky zložky MATRIXU sú spracované tak, že nie sú tepelne znehodnotené (denaturované) a zachovávajú si svoje bioaktívne vlastnosti, ktoré má iba úplne čerstvá bielkovina.
  • MATRIX JE NIEKOĽKONÁSOBNE ÚČINNĚJŠÍ! Ultimatívna stráviteľnosť a silný anabolický účinok, ktorý je niekoľkonásobne vyšší oproti klasickým formám Whey Proteínov.
  • MATRIX MÁ MAXIMÁLNI ANABOLICKÝ POTENCIÁL! Pomer rýchlych bielkovín voči pomalým je v optimalizovanom pomere 1:3, čo je rovnaké ako v prípade bielkovín ľudského materského mlieka. Tento pomer v kombinácii s (glutamin peptid) ponúka ten najsilnejší anabolický potenciál pre ľudský organizmus!
  • STAČÍ ROZMIEŠAŤ LYŽICOU! Samozrejmosťou je instantná forma bielkovín

Zdroj bielkovín:

  • Základ tvorí nedenaturovaný (bioaktívny) srvátkový proteín, nedenaturovaný (biaktívny) micelárny kazeín, nedenaturovaný (biaktívny) vaječný albumín a bioaktívne glutamínové peptidy vo voľnej forme (8,4 g v 100g!)
  • Pozn: srvátková bielkovina je legislatívne zaradená v kategórii koncentrát, vďaka zachovanému obsahu bioaktývnich zložiek (peptidy, laktoferin atď..), avšak neobsahuje zvyšky laktózy ako klasický koncentrát.

graf proteinu matrix od syntraxu


Dávkovanie

Rozmiešajte jednu odmerku (30g) Matrixu v 200-400 ml. vody alebo mlieka. Dávkujte 2-3x denne v závislosti na Vašej potrebe bielkovín. Najvhodnejšia doba je ihneď ráno na lačno, 20 min po tréningu a večer pred spaním.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť vanilka) 1 odmerka (30 g)
Počet dávok v balení: 76
Kalórie 110 kcal
Kalórie z tuku 15 kcal
Bielkoviny 23 g
Sacharidy 2 g
Vláknina 0 g
Cukry 2 g
Cholesterol 40 mg
Tuky 1,5 g
Saturované tuky 1 g
Trans tuky 0 g
Draslík 200 mg
Sodík 80 mg
Aminokyseliny v 100 g
Isoleucín 5,8 g
Leucín 10,3 g
Lysín 8,7 g
Metionín 2,2 g
Fenylalanín 3,6 g
Threonín 6,4 g
Tryptofán 1,9 g
Valin 6 g
Arginín 2,5 g
L-Glutamin 8,4 g
L-Hystidin 2,1 g

Zloženie

Mliečna proteínová zmes (srvátkový proteínový koncentrát, mliečny proteínový koncentrát), hydrolyzovaný pšeničný lepok, vaječný albumín, prírodné a umelé arómy, sójový lecitín, soľ, acesulfam K, sukralóza.


Hodnotenie

4.4
3 hodnotenia

Novinky