loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

m3/s PUMP - Czech Virus

Ultimátna predtréningovka pre extrémnu svalovú pumpu.

Balenie

Príchuť

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do zajtra?

Objednajte kuriérom GLS do dnes 14:00 hod.

Popis produktu

Chodíš do posilňovne až vo večerných hodinách, ale musíš užívať predtréningové stimulanty, pretože nemáš možnosť použiť kvalitnú svalovú pumpu bez nich? M3/s Pump je odpoveďou pre brutálne napumpovanie pri tréningu, ale zároveň pre kvalitný rast svalov a hlboký spánok. Predtréningovky so stimulantmi sú super, ale keď chodíte cvičiť až po práci môžu mať vplyv na kvalitu vášho spánku. Väčšina predtréningoviek sa spolieha len na stimulanty a neobsahuje nič poriadne na extrémne prekrvenie svalov. 

M3/s PUMP obsahuje 10 perfektných synergicky fungujúcich látok, ktoré sú obsadené v tej najčistejšej forme v optimálnych dávkach (alebo dokonca ešte vyšších, pokiaľ to zákon dovolil) pre najlepšiu pumpu všetkých čias. Oproti ostatným predtréningovkám bez stimulantov, ktoré obsahujú "patentované zloženie" je m3/s PUMP kompletne transparentná. Obsah každej látky je bezprostredne zverejnený. 

Pre fajnšmekrov odporúčame ultimátnu kombináciu - 1 odmerku Beast Virus a 1 odmerku m3/s PUMP.

Účinné látky:

 • Citrulín - v tele sa premieňa na arginín a oxid dusnatý (NO). Podľa výskumu dokáže citrulín navýšiť hladinu arginínu a NO v tele lepšie ako samotný arginín. Arginín sa v tele ešte ďalej rozkladá, zatiaľčo citrulín je už pripravený k absorbcii a použitiu. Citrulín malát overene zlepšuje energiu a zlepšuje ATP o 35 %.
 • L-ornitín - zosilňuje účinky L-arginínu (logicky aj L-citrulínu) a tvorí synergickú kombináciu pre svalovú pumpu (oxid dusnatý do svalov) a vylučovanie rastového hormónu.
 • AAKG - skladá sa z arginínu a alfaketoglutarátu pre lepšiu anabolizáciu. Prekrvuje svaly a pôsobí synergicky s L-ornitínom a L-lyzínom.
 • L-arginín - vo svojej čistej forme dopĺňa funkciu účinejšieho L-citrulínu a AAKG, zosilňuje spoločne s L-ornitínom a zvyšuje vylučovanie rastového hormónu a zlepšuje prekrvenie svalov.
 • L-lyzín - slúži na produkciu hormónov a enzýmov. Výborne blokuje nežiaduce účinky arginínu a vytvára tak z produktu bezpečnú variantu. Produkty s arginínom bez lyzínu môžu byť potenciálne nebezpečné.
 • Glycerol - extrémne naťahuje vodu do buniek. Viac glycerolu vo vnútri svalových buniek zlepšuje maximálnu pumpu, ktorú chcete zažiť. Tiež viaže viac vody do ciev, čo spôsobuje dilatáciu a zvýšenie vaskularity.
 • Vitamín C - najznámejší antioxidant na svete. Dokáže pomôcť aj s napumpovaním svalov. Vyššia dávka vitamínu C spomaľuje rozklad NO2 a NO3, tým pádom pomáha k ďalšiemu udržaniu svalovej pumpy.
 • Kyselina jablčná - hraje zásadnú rolu pri zlepšovaní celkového svalového výkonu, zmierňuje svalovú únavu po cvičení a oddiaľuje únavu pri ňom.
 • Sabeet® (Beta vulgaris, 20-25:1 extrakt) - obsahuje štandardizované množstvo prírodných nitrátov (2 %). Nitráty sa v tele menia na oxid dusnatý (NO) a zlepšujú prekrvenie a žilnatosť.
 • Extrakt z čierneho pepra BioPerine® (95 % piperín) - zlepšuje absorbciu ostatných látok o 30-2 000 %.

Dávkovanie

 • Normálna dávka - zmiešajte 1 dávku (7,25 g) so 175 ml vody. 
 • Hardcore dávka - zmiešajte 2 dávky (14,5 g) s 350 ml vody - maximálna denná dávka.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť Kiwi) 7,25 g
Počet dávok v balení: (362 g) 50
Účinné látky v 2 dávkach (14,5 g)
L-citrulín 5 000 mg
L-ornitín 2 000 mg
AAKG 1 000 mg
L-arginín 1 000 mg
L-lyzín 1 000 mg
Glycerol 1 000 mg
Vitamín C 500 mg
Kyselina jablčná 250 mg
Sabeet® extrakt z repy 250 mg
BioPerine® extrakt z čierneho pepra 5 mg

Zloženie

Kiwi: L-citrulín, L-ornitín, aróma (kiwi), glycerol monostearát, L-arginín alfa ketoglutarát, L-arginin báza, L-lyzín HCl, kyselina citrónová, kyselina L-askorbová, DL-kyselina jablčná, Sabeet® repa obyčajná (beta vulgaris, koreň, 20-25:1 extrakt), sladidlá steviol-glykozidy (sladidlo z rastliny stévia, prírodného pôvodu) a sukralóza, BioPerine® - extrakt z čierneho pepra (95 % piperín).

Long Island Ice Tea: L-citrulín, L-ornitín, kyselina citrónová, kyselina jablčná, aróma, glycerol monostearát, L-arginín alfa ketoglutarát, L-arginín báza, L-lyzín HCl, kyselina l-askorbová, Sabeet®- repa obyčajná (beta vulgaris, koreň , 20-25:1 extrakt), farbivo (amoniak sulfitový karamel), sladidlá steviol-glykozidy a sukralóza, BioPerine® - extrakt z čierneho pepra (95 % piperín).

Informácie pre alergikov

Vrobené v zariadení, ktoré spracováva mlieko, vajcia, sóju, kôrovce, rybí olej a orechy.

Upozornenie

Nie je určené pre deti, osoby mladšie ako 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neobsahuje dopingové látky. Skladujte na suchom mieste pri teplotách do 25 °C mimo priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca nezodpovedá za škody spôsobené nesprávnym použitím alebo skladovaním. Výrobok neslúži ako náhrada za pestú stravu. Neprekračujte odporúčannú dennú dávku. Pred užívaním sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom. Všetky látky produktu sú laboratórne testované na čistotu a zakázané látky. Výroba sa vykonáva v spoločnosti s viac ako 20-ročnou tradíciou s potravinovými doplnkami a vlastným certifikátom kvality EN ISO 9001 a 22000.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO