loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Hydrazer Recharge - Alphazer

Doplnok stravy vhodný pre dospelých športovcov na báze minerálov (horčík, draslík, chlorid sodný a zinok), vitamínu C a nukleotidov.
 

Balenie

Príchuť

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do utorka?

Objednajte kuriérom GLS do pondelka 14:00 hod.

Popis produktu

Hydrazer Recharge obsahuje horčík, ktorý prispieva k rovnováhe elektrolytov aj vitamín C k udržaniu normálnej funkcie imunitného systému počas intenzívnej fyzickej námahy a po nej (priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 200 mg k odporúčanej dennej dávke vitamínu C). Ďalej obsahuje zinok prispievajúci k normálnemu acidobázickému metabolizmu. Vitamín C a horčík tiež prispievajú k zníženiu únavy a vyčerpania.

Hydratácia je jedným z najdôležitejších aspektov na podporu maximálneho výkonu vo všetkých športoch. Počas výkonu sa strácajú dôležité množstvá tekutín a vzácnych elektrolytov, čím sa telo vystavuje riziku dehydratácie a všetkých jej ťažkých dekompenzácií. Faktom je, že strata iba 20 % našich zásob vody môže znížiť športový výkon až o 50 %!

Dehydratácia spôsobuje stratu tekutín, ktorá úmerne úbytku telesnej hmotnosti môže spôsobiť nielen zmeny výkonnosti a zníženie výkonnosti svalov, ale vedie aj k gastrointestinálnym poruchám, v extrémoch až k obehovým kolapsom a infarktu. Preto vieme, že na udržanie vysokého výkonu, ale predovšetkým na podporu fyziologických organických funkcií, musíme piť viac vody, aby sme zostali hydratovaní, udržiavali a kompenzovali stratu minerálnych solí potom.

Hydrazer je doplnok minerálnych solí na báze horčíka a draslíka vo vysoko vstrebateľnej forme citrátu, s chloridom sodným, vitamínom C, glukonátom zinočnatým a vzácnymi nukleotidmi Ribodiet® na obnovenie fyziologických podmienok zmenených nadmerným potením pri intenzívnej fyzickej aktivite, extrémnom podnebí alebo fyziologických podmienkach. 

Keď hovoríme o udržiavaní a obnovovaní normálnych funkcií tela vystaveného intenzívnej fyzickej námahe, je dôležité mať na pamäti, že športovci často trpia chorobami horných dýchacích ciest v dôsledku stresu a vysokej úrovne akútnych zápalov vytvorených počas cvičenia, kde je príčina oslabený imunitný systém - najmä počas prvých 24 hodín po cvičení. Tento efekt, známy aj ako „efekt otvoreného okna“, vychádza zo skutočnosti, že po cvičení je imunitný systém zaneprázdnený hojením svalových mikrolézií a buniek uvoľnených po tréningu. To je dôvod, prečo musí športovec popri hydratácii počas a po výkone pamätať na to, aby bolo črevo chránené, pretože to ovplyvňuje celé jeho zdravie a je menej „priepustné“ pre útoky patogénov. Na udržanie vyššej úrovne ochrany a účinnosti boli vložené nukleotidy, ktoré tvoria DNA (deoxyribonukleová kyselina) a RNA (ribonukleová kyselina).

Podobne ako zinok, aj vitamín C má antioxidačné pôsobenie, ktoré chráni bunky pred oxidačným stresom vyvolaným intenzívnou fyzickou aktivitou a podporuje fyziologickú obranyschopnosť organizmu proti patogénnym útokom.

Výhody:

  1. Na báze minerálov: horčík, draslík, chlorid sodný a zinok v citrátovej forme
  2. Vitamín C a nukleotidy Ribodiet®
  3. Hydratácia na podporu maximálneho výkonu vo všetkých športoch
  4. Obnovenie organických fyziologických stavov zmenených nadmerným potením z intenzívnej fyzickej aktivity
  5. Bez lepku a laktózy
  6. Neobsahuje cukry

Dávkovanie

Rozpustite 1 vrecúško (4,5 g) v 200 ml vody a užívajte 1x denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 4,5 g
Počet dávok v balení: (14 x 4,5 g) 14
Horčík 150 mg
Draslík 300 mg
Chlorid sodný 150 mg
Vitamín C 200 mg
Nukleotid (Ribodiet®) 150 mg
Zinok 10 mg

Zloženie

Horečnaté soli kyseliny citrónovej, citrát draselný, maltodextrín, regulátor kyslosti: kyselina citrónová; vitamín C (kyselina L-askorbová), prírodná aróma, chlorid sodný, nukleotid (Ribodiet®)(obsahuje oxid siričitý, siričitany), glukonát zinočnatý, farbivo: betakarotén; sladidlo: sukralóza; protihrudkujúca látka: oxid kremičitý.

Informácie pre alergikov

Alergény sú vyznačené tučným písmom.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada pestrej stravy. Dôležitá je pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Výrobca

IAF Network srl - Via Savella II Travesa, 43-25038 Rovato (BS), Made in Italy.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO