loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Infusion-ELITE - Yamamoto

Bielkovinami nabitý regeneračný doplnok po tréningu.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Infusion-ELITE vznikol ako doplnok zo série pre pokročilých športovcov, aby veľmi rýchlo poskytol to najlepšie z aminokyselinovo-proteínového materiálu z hľadiska kvality a biologickej hodnoty športovcom, ktorí potrebujú rýchlu a najefektívnejšiu možnú regenerácia svalov. Vďaka prítomnosti proteínovej zmesi z niekoľkých vysoko stráviteľných zdrojov a rýchlej absorpcii je ideálny práve pre fázu bezprostredne po tréningu, kedy je naše telo ešte v „alarme“, nie je „pripravené“ na jedenie a absorbovať to, čo potrebuje. Ale ak chcete optimalizovať aj intenzitu výsledkov, musíte poskytnúť to, čo naše svaly potrebujú na rast čo najskôr. Koncepciou tohto úžasného nového doplnku regeneračných bielkovín je dodať tento hodnotný materiál čo najskôr do krvi a dostať ho do svalov v krátkom čase.

Infusion-ELITE poskytuje rýchlo a bez zaťaženia trávenia proteínový materiál s najlepšou biologickou hodnotou, ktorý je potrebné dodať na syntézu nových bielkovín. Je kombináciou rôznych proteínových zmesí s rôznym stupňom uvoľňovania:

  • Srvátkový proteínový izolát získaný krížovou mikrofiltráciou a mikrofiltráciou (Volactive® UltraWhey XP)
  • Vaječný bielok
  • Hydrolyzovaný kazeín (PeptoPro®)
  • Hydrolyzovaný srvátkový izolát (Optipep® 90 DH4)

Výhody:

  1. Expresné doplnenie bielkovín v čase po tréningu
  2. Až 4 kvalitné certifikované bielkovinové zdoje (Volactive® UltraWhey XP, Optipep® 90 DH4, PeptoPro®)
  3. Obsah bielkovín 77 g v 100 g
  4. Enzýmový komplex pre dokonalé trávenie

Dávkovanie

Rozpustite 30 g (3 odmerky) v 250 ml vody a užívajte 1x denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť Chococino) 30 g
Počet dávok v balení: (400 g) 13
Hodnoty: v 100 g v 30 g
Energetická hodnota 1 505 kJ/355 kcal 452 kJ/106 kcal
Tuky 1,4 g 0,4 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0,6 g 0,2 g
Sacharidy 6,2 g 1,8 g
z toho cukry 3,2 g 1 g
Vláknina 3,3 g 1 g
Bielkoviny 77 g 23 g
Soľ 1,17 g 0,35 g

Zloženie

Chococino: Srvátkový proteínový izolát získaný krížovou mikrofiltráciou (obsahuje emulgátor: slnečnicový lecitín), prášok z vaječných bielkov, hydrolyzovaný kazeín PeptoPro® (obsahuje mlieko), nízkotučný kakaový prášok, instantný hydrolyzovcaný srvátkový proteínový izolát Optipep 90 DH4 (obsahuje emulgátor: sójový lecitín), príchute (obsahuje mlieko), komplex enzýmov Digezyme® (alfa-amyláza, proteáza, celuláza, laktáza, lipáza), protihrudkujúca látka: oxid kremičitý; regulátor kyslosti: citrát sodný; sladidlá: acesulfam K, sukralóza.

Cookie: Srvátkový proteínový izolát získaný krížovou mikrofiltráciou (obsahuje emulgátor: slnečnicový lecitín), prášok z vaječného bielka, hydrolyzovaný kazeín PeptoPro® (obsahuje mlieko), instantný hydrolyzovcaný srvátkový proteínový izolát Optipep 90 DH4 (obsahuje emulgátor: sójový lecitín), arómy, enzýmový komplex Digezyme® (alfa-amyláza, proteáza, celuláza, laktáza, lipáza), farbivo: karamel; protihrudkujúca látka: oxid kremičitý; regulátor kyslosti: citrát sodný; nízkotučný kakaový prášok; sladidlá: acesulfam K, sukralóza.

Informácie pre alergikov

Alergény sú vyznačené tučným písmom.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Doplnky výživy nie sú určené ako náhrada pestrej stravy. Dôležitá je pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl. Uchovávajte mimo dosahu detí mladších ako tri roky. Nepoužívajte počas tehotenstva a dojčenia alebo dlhší čas bez konzultácie s lekárom. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Nevystavujte zdrojom tepla a slnečnému žiareniu.

Výrobca

IAF Network srl - Via Savella II Travesa, 43-25038 Rovato (BS), Made in Italy.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Súvisiace články

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

Doplnky výživy nie sú len pre aktívnych a pravidelne cvičiacich ľudí. Existujú typy doplnkov, ktoré má zmysel užívať len pri cvičení a pre športovo neaktívnych ľudí sú zbytočné. Sem patrí napr. kreatín, spaľovače tukov alebo predtréningové pumpy. Avšak, je tu ešte druhý typ suplementov, ktoré môžu užívať takmer všetci ľudia bez rozdielu veku, pohlavia či BMI. Poďme si o nich povedať viac.

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Ak by existovala anketa o to, ktorý suplement ľudia považujú za najdôležitejší pri cvičení, určite by väčšinu napadol hneď proteín. Nie je sa čomu čudovať. Užíva ho každý. Tínedžeri, ktorí len začínajú cvičiť, skúsení cvičenci, ktorí majú roky tréningu za sebou a tiež aj tzv. staršie ročníky, ktoré si uvedomujú, že bez bielkovín sa svaly nedajú budovať. Proteíny už nie sú iba doménou kulturistov, ako tomu bolo pred 30-40 rokmi. Proteínový prášok užívajú aj rekreační športovci, ktorí nemusia ani nutne navštevovať fitko a cvičiť s činkami, ale venujú sa napr. behu alebo cyklistike a vedia, že potrebujú zvýšený príjem bielkovín.

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Proteíny sú doplnky výživy, ktorých primárnou úlohou je doplnenie bielkovín počas dňa. Najčastejšie sa užívajú ráno po prebudení, pred tréningom, po tréningu alebo v priebehu dňa ako náhrada jedla. Okrem toho, že existujú viaceré zdroje bielkovín ako napr. srvátkové, kazeínové, vaječné, ryžové, hrachové či konopné proteíny, existujú aj tzv. viaczložkové proteíny. Tie kombinujú minimálne dva zdroje bielkovín, čo môže kombinovať viaceré pozitívne účinky jednotlivých zložiek.

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO