loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

GlycoBol Ultra (predtréningový suplement) - Yamamoto

GlycoBol Ultra od Yamamoto je ako doplnok výživy evolúciou prípravku Glycobol.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

GlycoBol® ULTRA je evolúcia GlycoBol-u. Najrýchlejšia forma sacharidov, ktorá prechádza tráviacim traktom a rýchlo sa vstrebáva, následne sa v pravidelných dávkach vylučuje do krvi, z čoho ťažia naše svaly. To všetko bez akejkoľvek gastrointestinálnej záťaže.

GlycoBol® Ultra pozostáva z revolučnej technológie ENO-1™, inovatívny vzorec pre každého, kto hľadá nekompromisný špičkový produkt, ktorý poskytuje sacharidy a ďalšie výživové faktory. Poskytuje 31 g sacharidov/dennú dávku a je určený pre dospelých, ktorí vykonávajú intenzívne a/alebo dlhotrvajúce fyzické cvičenie.

V roku 2014 bola spoločnosť Yamamoto® jednou z prvých firiem na svete a na trhu s výrobkom na báze glukózových polymérov – HBCD, ktorá vyzdvihla dôležitosť ich použitia v tréningoch. GlycoBol® sa stal jedným z najčastejšie kopírovaných produktov.

Posilnení skúsenosťami s GlycoBol®, pokračoval výskum a vývoj spoločnosti Yamamoto® v skúmaní a formuloval nový spôsob myslenia o oxide dusnatom. ENO-1™, prekurzor energie oxidu dusnatého, charakterizuje svoj úplne odlišný spôsob myslenia a stimulácie oxidu dusnatého silnejším a dlhotrvajúcim spôsobom.

Výhody:

  1. Predtréningový suplement
  2. S technológiou ENO-1TM

Dávkovanie

Pridajte 4 odmerky (50 g) do 350 ml vody alebo iného obľúbeného nápoja a užívajte 1x denne v dávkach počas prvých 4 hodín a nie neskôr ako 6 hodín po intenzívnom a/alebo dlhotrvajúcom fyzickom cvičení.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť Pink Grapefruit) 50 g
Počet dávok v balení: (700 g) 14
ENO-1TM (viď zloženie) 15,2 g

Zloženie

Vysoko rozvetvený cyklický dextrín (Cluster Dextrin®), Yamamoto® ENO-1TM  (L-citrulín DL-malát, L-ornitín L-aspartát, L-leucín (kyowa® kvalita), L-izoleucín (kyowa® kvalita), L-valín (kyowa® kvalita), taurín, L-alanyl- L-glutamín dipeptid (Sustamine®), citrát horečnatý, L-fenylalanín, L-glutatión redukovaný (Setria), L-lyzín hydrochlorid, L-histidín, L-tryptofán, L-metionín, L-treonín, pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), kianokobalamín (vitamín B12), arómy, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), sladidlá (acesulfam K, sukralóza), stabilizátor (estery sacharózy mastných kyselín, hydroxypropylmetylcelulóza), mrkvová šťava v prášku.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť užívané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote. Neužívajte, ak ste tehotná alebo dlhodobo bez konzultácie s lekárom. Nepresahujte denný príjem 400 mg kofeínu zo všetkých zdrojov. Neužívajte pred spaním alebo pred spánkom a vyhýbajte sa konzumácii alkoholu.

Výrobca

IAF Network srl - Via Savella II Travesa, 43-25038 Rovato (BS), Made in Italy.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO