loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

BCAA Classic drink 2:1:1 - Body Nutrition

Instantný nápoj s aminokyselinami so sladidlami.

Balenie

Príchuť

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do zajtra?

Objednajte kuriérom GLS do dnes 14:00 hod.

Popis produktu

BCAA - voľné vetvené aminokyseliny l-leucín, l-izoleucín a l-valín sa radia medzi esenciálne, nepostrádateľné aminokyseliny. Sú obsiahnuté priamo vo svalovom tkanive, kde môžu byť využité ako dôležitý zdroj energie pre svalovú prácu. Esenciálne aminokyseliny naše telo nedokáže syntetizovať, ale musíme ich prijímať zo stravy. Sú dôležité pre správne fungovanie tela, a tiež ochranu svalovej hmoty pred katabolizmom.

Suplementáciou BCAA pri intenzívnom tréningu alebo pri redukčnej diéte je možné zabrániť tomu, aby sa „spaľovala“ svalová hmota a chrániť ju proti katabolizácii. Pre tento účinok užívajte BCAA pred výkonom alebo aj v jeho priebehu. Ak sa usilujete o nárast svalovej hmoty, užívajte BCAA po výkone, s jeho konzumáciou môžete začať už v jeho priebehu.

Výhody:

  1. Vhodný pri zvýšenom telesnom výkone
  2. Podporuje regeneráciu a rast svalovej hmoty
  3. Ako tréningový nápoj zlepšuje hydratáciu

Dávkovanie

Rozmiešajte 1 dávku (8 g) v 200 ml studenej vody a užívajte pred, počas alebo po tréningu. V deň voľna užívajte 2 dávky v priebehu dňa. Užívajte maximálne 2 dávky denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 8 g
Počet dávok v balení: (400 g) 50
Hodnoty: v 8 g v 100 g
Energetická hodnota 22 kcal/93 kJ 354 kcal/1 502 kJ
Bielkoviny 5,5 g 83,33 g
Sacharidy 0,02 g 2,31 g
z toho cukry 0,02 g 0,11 g
Tuky 0 g 0,04 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g 0,01 g
Soľ 0,06 g 0,73 g
Aminokyseliny
L-leucín (BCAA) 2 520 mg 31,5 g
L-izoleucín(BCAA) 1 260 mg 15,75 g
L-valín(BCAA) 1 260 mg 15,75 g

Zloženie

Grapefruit: L-leucín, l-izoleucín, l-valín, rozpustná kukuričná vláknina, okysľujúce látky (kyselina citrónová, kyselina askorbová), sóda bikarbóna, aróma (grep), náhradné sladidlá (sukralóza, acesulfam K, neohesperidín, sacharín), farbivo (riboflavín/karmína).

Green Apple: L-leucín, l-izoleucín, l-valín, rozpustná kukuričná vláknina, okysľujúce látky (kyselina citrónová, kyselina askorbová), sóda bikarbóna, aróma (grep), náhradné sladidlá (sukralóza, acesulfam K, neohesperidín, sacharín), farbivo (chlorofyl).

Orange: L-leucín, l-izoleucín, l-valín, rozpustná kukuričná vláknina, okysľujúce látky (kyselina citrónová, kyselina askorbová), sóda bikarbóna, aróma (grep), náhradné sladidlá (sukralóza, acesulfam K, neohesperidín, sacharín), farbivo (riboflavín/beta karotén).

Pineapple: L-leucín, l-izoleucín, l-valín, rozpustná kukuričná vláknina, okysľujúce látky (kyselina citrónová, kyselina askorbová), sóda bikarbóna, aróma (grep), náhradné sladidlá (sukralóza, acesulfam K, neohesperidín, sacharín), farbivo (riboflavín/beta karotén).

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nie je náhradou pestrej stravy. Skladujte v uzatvorených obaloch pri teplote do 25 °C a relatívnej vlhkosti do 60 %, mimo dosahu detí.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO