loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

EvoPep32 100% Natural (najkvalitnejší proteín na trhu) - Yamamoto

Hydrolyzovaný proteín EvoPep 32 100 % Natural s veľmi vysokou rozpustnosťou, stráviteľnosťou a rýchlou absorpciou bez alergických prejavov. Certifikovaná kvalita suroviny 100 % Grass fed.
 
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Maloobchodná doporučená cena výrobcom pre 2000 g balenie: 137,99 €
Maloobchodná doporučená cena výrobcom pre 700 g balenie: 56,99 €

Cena po 20 % zľave na Protein.sk pre 2000 g: 106,90 €
Cena po 20 % zľave na Protein.sk pre 700 g: 44,90 €

Teraz pri príležitosti podpísania zmluvy o výhradnom zastúpení pre Slovenskú republiku s firmou Yamamoto akciová cena: pre 2000 g balenie 76,90 € a pre 700 g balenie: 33,90 € (platí do odvolania)

Exspirácia 08/2021

Momentálne najkvalitnejší proteín na trhu!

V spolupráci s firmou CARBERY, vedúcou medzinárodnou írskou spoločnosťou v sektore výživových mliečnych výrobkov zameranou na výživu ľudí sme sa rozhodli uviesť na trh hydrolyzovanú bielkovinovú formuláciu OPTIPEP® DH 32 NEXT odvodenú zo srvátky. Ide o absolútnu certifikovanú kvalitu suroviny 100% Grass fed®.

OPTIPEP® DH 32 NEXT je súčasťou „novej“ generácie doplnkov na báze proteínových hydrolyzátov odvodených od mlieka, ktoré boli predtým zaradené výhradne na použitie pri novorodeneckej alebo klinickej výžive. Tieto hydrolyzáty zvyšujú stráviteľnosť bez alergických prejavov a zároveň dosahujú maximálnu absorpciu tohto prejavu.

Vzhľadom na svoju osobitosť, že sú „predtrávené“, a preto sú vo forme malých peptidov s nízkou molekulovou hmotnosťou, proteínové hydrolyzáty sa ukázali byť účinným faktorom pri podpore najrýchlejšieho a najúčinnejšieho možného zotavenia, ako aj „okamžitej obrany“ s veľmi rýchlou biologickou dostupnosťou na zachovanie svalového tkaniva pri tréningu, ako aj pri jeho obnove.

Systémová biochémia nás učí, že absorpcia, ktorá charakterizuje malé peptidy, nastáva rýchlejšie ako pri komplexnejších proteínoch, ako je tomu v prípade proteínov v mliečnom sére, kazeíne alebo „pevnom“ proteíne, a to už dosť rýchlo, pretože hydrolyzáty bielkovín sú „predtrávené“ a nemusia byť podrobené všetkým tráviacim procesom. „Komplexný“ proteín, chápaný ako dlhý polypeptidový komplex, má zjavne väčšie rozmery a vyššiu molekulovú hmotnosť.

Inovácia EvoPEP32 pochádza z najnovšej technológie Carbery, získanej z pokroku v hydrolýze, ktorá umožnila dosiahnuť mimoriadnu hodnotu 32 bodov a získať tak výnimočnú hodnotu 65 % hydrolyzovaného produktu s molekulovou hmotnosťou nižšou ako 500 daltonov a dokonca 83 % pod 1000 daltonov. Získali sa hodnoty hydrolýzy a molekulovej hmotnosti, ktoré skutočne „presahujú“ v porovnaní s inými typmi proteínových hydrolyzátov rovnakej triedy pôvodu, ktoré už majú dobrú úroveň hydrolýzy s priemernou molekulovou hmotnosťou týchto drahých bioaktívnych peptidov s 1569 daltonmi. Tento výsledok sa získal pri zachovaní vysokej biologickej hodnoty, ktorá charakterizuje zdroj srvátkového proteínu (VB 104), nezmenený.

Pre atléta to znamená maximálny zisk, pokiaľ ide o podporu svalov a regeneráciu, vďaka ďalšiemu vývoju, pokiaľ ide o rozpustnosť, stráviteľnosť, rýchlu absorpciu a biologickú dostupnosť, bez akejkoľvek zmeny alebo denaturácie biologických hodnota proteínových alebo peptidových väzieb.

* Prítomnosť malého množstva laktózy je nevyhnutná, preto aby bolo možné dosiahnuť tento extrémny stupeň hydrolýzy vo výrobných procesoch. Z tohto dôvodu je súčasťou výrobku enzým laktázy, ktorý umožňuje lepšiu absorpciu, dokonca aj pre ľudí, ktorí sú veľmi citliví na túto potenciálnu neznášanlivosť.

Výhody:

  1. Obsah bielkovín 80 %
  2. Vynikajúca stráviteľnosť
  3. Ľahká rozpustnosť

Dávkovanie

Pridajte 30 g produktu (2 odmerky) do 300-400 ml vody a užívajte najmenej 1x denne.

Odporúčané dávkovanie proteínov:

V deň tréningu : 2x denne a to ráno a po tréningu. V prípade nedostatku bielkovín (1,5g-2g/1kg hmotnosti) tretia dávka medzi jedlami.

V deň voľna: 2x denne a to ráno a kedykoľvek počas dňa medzi jedlami.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť Neutral) 30 g
Počet dávok v balení: (700 g) 23
Počet dávok v balení: (2 000 g) 66
Hodnoty: v 100 g v 30 g
Energetická hodnota 1 730 kJ/410 kcal 519 kJ/123 kcal
Tuky 8 g 2,4 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 5,9 g 1,8 g
Sacharidy 3,2 g 1 g
z toho cukry 3,2 g 1 g
Bielkoviny 80 g 24 g
Soľ 0,75 g 0,23 g
Laktáza 333 mg 100 mg
Enzýmová aktivita 33 300 FCC ALU 10 000 FCC ALU
Aminokyselinový profil: v 100 g
Alanín 4,3 g
Arginín 2,4 g
Kyselina asparagová 9,5 g
Cysteín 2,1 g
Kyselina glutamová 15,2 g
Glycín 1,7 g
Histidín 1,6 g
Izoleucín 5,0 g
Leucín 9,4 g
Lyzín 8,1 g
Metionín 1,6 g
Fenylalanín 2,9 g
Prolín 5,0 g
Serín 4,7 g
Treonín 6,4 g
Tryptofán 1,2 g
Tyrozín 2,7 g
Valín 5,1 g

Zloženie

Neutral: Hydrolyzovaná srvátková bielkovina (Optipep® 32 NEXT), laktáza 100000 FCC ALU/g (100 mg/denná dávka).

Informácie pre alergikov

Výrobok obsahuje mlieko a mliečne výrobky.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti a tehotné ženy. Neužívajte dlhšie bez konzultácie s lekárom. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Výrobca

IAF Network srl - Via Savella II Travesa, 43-25038 Rovato (BS), Made in Italy.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Súvisiace články

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

Doplnky výživy nie sú len pre aktívnych a pravidelne cvičiacich ľudí. Existujú typy doplnkov, ktoré má zmysel užívať len pri cvičení a pre športovo neaktívnych ľudí sú zbytočné. Sem patrí napr. kreatín, spaľovače tukov alebo predtréningové pumpy. Avšak, je tu ešte druhý typ suplementov, ktoré môžu užívať takmer všetci ľudia bez rozdielu veku, pohlavia či BMI. Poďme si o nich povedať viac.

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Ak by existovala anketa o to, ktorý suplement ľudia považujú za najdôležitejší pri cvičení, určite by väčšinu napadol hneď proteín. Nie je sa čomu čudovať. Užíva ho každý. Tínedžeri, ktorí len začínajú cvičiť, skúsení cvičenci, ktorí majú roky tréningu za sebou a tiež aj tzv. staršie ročníky, ktoré si uvedomujú, že bez bielkovín sa svaly nedajú budovať. Proteíny už nie sú iba doménou kulturistov, ako tomu bolo pred 30-40 rokmi. Proteínový prášok užívajú aj rekreační športovci, ktorí nemusia ani nutne navštevovať fitko a cvičiť s činkami, ale venujú sa napr. behu alebo cyklistike a vedia, že potrebujú zvýšený príjem bielkovín.

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Proteíny sú doplnky výživy, ktorých primárnou úlohou je doplnenie bielkovín počas dňa. Najčastejšie sa užívajú ráno po prebudení, pred tréningom, po tréningu alebo v priebehu dňa ako náhrada jedla. Okrem toho, že existujú viaceré zdroje bielkovín ako napr. srvátkové, kazeínové, vaječné, ryžové, hrachové či konopné proteíny, existujú aj tzv. viaczložkové proteíny. Tie kombinujú minimálne dva zdroje bielkovín, čo môže kombinovať viaceré pozitívne účinky jednotlivých zložiek.

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO