loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

XBEAM Energy Powder - GymBeam

Až 21 aktívnych zložiek, ktoré vyhľadávajú hráči vo svete e-športu s cieľom podpory herného výkonu.
 

Balenie

Príchuť

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do utorka?

Objednajte kuriérom GLS do pondelka 14:00 hod.

Popis produktu

XBEAM Energy Powder je komplexne navrhnutá zmes pre maximálnu podporu schopností každého hráča a zvýšenie jeho úspechu na tabuli rebríčkov. Či už ide o profesionálneho e-športovca alebo nadšenca.

Zloženie otvára poriadna dávka l-tyrozínu, ktorý funguje ako prekurzor syntézy dopamínu a norepinefrínu (noradrenalínu). Bakopa drobnolistá spolu s prítomným acetyl l-karnitínom patrí medzi obľúbené nootropiká. Ide o látky spájané so zlepšením pamäte, myslenia a koncentrácie. Bakopa spolu s prítomnou ashwagandhou, extraktom z koreňa rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea) a extraktom z červeného kórejského ženšenu (Panax ginseng) patria medzi adaptogény. Ide o látky, ktoré môžu pomôcť lepšie sa vysporiadať so stresom, ľahšie sa na neho adaptovať, a zvýšiť tak odolnosť organizmu. To dokáže pomôcť zachovať chladnú hlavu pri napätých herných situáciách.

Zloženie dopĺňa kofeín v množstve 150 mg. Ide zhruba o dávku, ktorá sa približuje dvojitému espressu. Kofeín navyše patrí medzi najpopulárnejšie stimulanty a spolu s prítomným taurínom býva často súčasťou energetických nápojov na oddialenie únavy a celkové povzbudenie. Synergicky s kofeínom pôsobí aj prítomný l-theanín, ktorý tiež patrí medzi nootropiká. Jeho prítomnosť zaistí pozvoľný nástup účinkov kofeínu, čo vedia oceniť hráči citlivejší na tento stimulant. Účinnú formulu aktívnych látok dopĺňa aj cholín bitartrát, ktorý je spolu s l-glycínom vyhľadávaný s cieľom podpory kognitívnych funkcií. Tie vo svete e-športu môžu byť rozhodujúce.

Zloženie XBEAM Energy Powder však myslí aj na vitalitu hráčov, ku ktorej môže prispieť treonín patriaci medzi najdôležitejšie esenciálne aminokyseliny. To sú látky dôležité pre správne fungovanie organizmu. K celkovému zdraviu e-športovca okrem toho prispieva aj prítomnosť vitamínov skupiny B, z nich napríklad B6, B9 a B12 sa podieľajú na znížení vyčerpania a únavy. Vitamín B6 navyše prispieva k správnej funkcii psychiky, ktorá môže dostať zabrať počas náročných turnajov alebo e-športových tréningov. Vitamín B12 má potom pozitívny vplyv na látkovú premenu dôležitú pre tvorbu energie a na imunitný systém.

Zabudnúť netreba ani inozitol, ktorý patrí medzi látky vyhľadávané pre svoj vplyv na náladu. Aj tá môže byť v konečnom dôsledku jedným z pixelov tvoriacich dokonale jasný obraz e-športového hráča.

Hydratácia je jedna zo zložiek, na ktorú sa počas dlhých hodín hrania často zabúda. S tým dokáže pomôcť nielen dostatočný pitný režim a voda, v ktorej rozmiešate XBEAM Energy Powder, ale aj prítomný draslík. Patrí totiž medzi elektrolyty, teda látky s vplyvom na optimálnu hydratáciu organizmu.

Zostať v sedle vášho herného kresla vám naopak pomôže prítomný vitamín A, ktorý má spolu s vitamínom C pozitívny vplyv na imunitný systém. Samotný vitamín A navyše prispieva k udržaniu dobrého zraku. Poslednou bodkou v zložení je bioperín, ktorý maximalizuje vstrebávanie všetkých spomínaných látok.  

Výhody:

  1. Špeciálne navrhnutý pre podporu herného výkonu 
  2. Obsahuje 21 aktívnych látok
  3. Svieže ovocné príchute
  4. Balenie obsahuje 40 denných dávok

Dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku (9 g) s 300-500 ml vody. Pite pred alebo počas hrania.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 9 g
Počet dávok v balení: (360 g) 40
L-tyrozín 1 000 mg
L-treonín 500 mg
L-taurín 1 000 mg
Inozitol 1 000 mg
L-glycín 1 000 mg
Draslík 100 mg
Kofeín 150 mg
Cholín bitartrát 400 mg
z toho cholín 164 mg
Vitamín C 100 mg
Vitamín B1 2 mg
Vitamín B3 16 mg
Vitamín B6 3 mg
Vitamín B9 0,2 mg
Vitamín B12 5 µg
L-theanín 100 mg
Acetyl L-karnitín 400 mg
Vitamín A 0,4 mg
Extrakt z koreňa ashwagandhy (Withania somnifera) 200 mg
z toho vitanolidy 10 mg
Extrakt z červeného kórejského ženšenu (Panax ginseng) 50 mg
z toho ginsenozidy 5 mg
Bakopa extrakt(Bacopa monnieri) 150 mg
z toho bakozidy 82,5 mg
Extrakt z koreňa rozchodnice ružovej(Rhodiola rosea) 100 mg
z toho rosavín 3 mg

Zloženie

Green Apple: L-tyrozín, L-treonín, L-taurín, inozitol, L-glycín, citrát draselný, kofeín bezvodý, cholín bitartrát, vitamín C (kyselina L-askorbová), vitamín B1 (tiamín hydrochlorid), vitamín B3 (nikotínamid), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B9 (kyselina pteroylmonoglutámová), vitamín B12 (kyanokobalamín), L-theanín, acetyl L-karnitín, vitamín A (retinol), extrakt z koreňa ashwagandhy (withania somnifera)(5 % vitanolidy), extrakt z červeného kórejského ženšenu (panax ginseng)(koreň)(10 % ginsenosidov), bakopa extrakt (bacopa monnieri)(55 % bakozidov), extrakt z koreňa rozchodnice ružovej (rhodiola rosea)(3 % rosavin), protihrudkujúce činidlo (oxid kremičitý), regulátor kyslosti (kyselina citrónová, kyselina jablčná), aróma, sladidlo (sukralóza), farbivá (modrá spirulina, požlt farbiarsky), inulín.

Strawberry Kiwi: L-tyrozín, L-treonín, L-taurín, inozitol, L-glycín, citrát draselný, kofeín bezvodý, cholín bitartrát, vitamín C (kyselina L-askorbová), vitamín B1 (tiamín hydrochlorid), vitamín B3 (nikotínamid), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B9 (kyselina pteroylmonoglutámová), vitamín B12 (kyanokobalamín), L-theanín, acetyl L-karnitín, vitamín A (retinol), extrakt z koreňa ashwagandhy (withania somnifera)(5 % vitanolidy), extrakt z červeného kórejského ženšenu (panax ginseng)(koreň)(10 % ginsenosidov), bakopa extrakt (bacopa monnieri)(55 % bakozidov), extrakt z koreňa rozchodnice ružovej (rhodiola rosea)(3 % rosavin), protihrudkujúce činidlo (oxid kremičitý), regulátor kyslosti (kyselina citrónová, kyselina jablčná), aróma, sladidlo (sukralóza), farbivo (červená repa), inulín.

Wild Berries: L-tyrozín, L-treonín, L-taurín, inozitol, L-glycín, citrát draselný, kofeín bezvodý, cholín bitartrát, vitamín C (kyselina L-askorbová), vitamín B1 (tiamín hydrochlorid), vitamín B3 (nikotínamid), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B9 (kyselina pteroylmonoglutámová), vitamín B12 (kyanokobalamín), L-theanín, acetyl L-karnitín, vitamín A (retinol), extrakt z koreňa ashwagandhy (withania somnifera)(5 % vitanolidy), extrakt z červeného kórejského ženšenu (panax ginseng)(koreň)(10 % ginsenosidov), bakopa extrakt (bacopa monnieri)(55 % bakozidov), extrakt z koreňa rozchodnice ružovej (rhodiola rosea)(3 % rosavin), protihrudkujúce činidlo (oxid kremičitý), regulátor kyslosti (kyselina citrónová, kyselina jablčná), aróma, sladidlo (sukralóza), farbivo (červená repa), inulín.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Vysoký obsah kofeínu (150 mg na dávku). Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO