+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Volt - Neon Sport

Hlavný obrázok Volt - Neon Sport
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Predtréningové pumpy


Stručný popis

Volt - Neon Sport: predstavuje jeden z najsilnejších predtréningových produktov na dnešnom trhu.


Popis produktu

VOLT je poháňaný energetickými komplexmi stimulantov obsahujúcekofeín, rhodiolu, extrakt z olivového lista a rauvolfiu. Tieto zložky zabezpečia vysokú koncentráciu, intenzitu a energiu, takže sa stane vašim pomocníkom pred akýmkoľvek cvičením.

POZOR OBSAHUJE veľmi vysoké hodnoty beta-alanínu. Pri maximálnej dávke VOLT poskytuje takmer dvojnásobné množstvo beta-alanínu v porovnaní s konkurenčnými produktmi. Aj keď veľa produktov obsahuje beta-alanín, obsahujú množstvo, s ktorým nezaznamenáte také výsledky ako s VOLT. Táto zázračná aminokyselina preukázateľne podporuje svalovú vytrvalosť a zlepšuje športový výkon. Je známy pocitom „mravenčenia“. Beta-alanín taktiež chráni hromadenie kyseliny mliečnej vo svaloch počas tréningu. Budete tak môcť cvičiť dlhšie a ťažšie.

Neon Sport VOLT ponúka Agmatine sulfát, novej zložky, ktorá posunie váš tréning na úplne inú úroveň. Agmatine je vedľajším produktom aminokyseliny arginín, zložky, často sa vyskytujúcej v NO produktoch. Aký je v tom rozdiel? Agmatine je účinnejšia verzia a preto vám umožní lepší prietok krvi do svalov a tým aj ich lepšiu výživu. Budete mať svaly plné krvou ako nikdy predtým.


Dávkovanie

Jednu odmerku (5,3 g) zmiešajte s 200 ml studenej vody a konzumujte 30 minút pred tréningom. 


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť watermelon) 1 odmerka (5,3 g)
Počet dávok v balení: 36
Beta-alanín 1 600 mg
L-citrulín 500 mg
Agmatine Sulfate 250 mg
Kofeín 160 mg
Bitter Orange (30% synephrine) 50 mg
Rhodiola rosea 40 mg
Olive Leaf Extract 25 mg
NADH 1,6 mg
* denná hodnota nebola stanovená

Zloženie

Kyselina citrónová, kyselina jablčná, prírodné a umelé príchute, kremičitan vápenatý, sukralóza, acesulfam draselný, oxid kremičitý, FD&C Red#40.


Upozornenie

Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Ak užívate lieky aj voľnopredajné o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim ošetrujúcim lekárom, alebo lekárnikom. Obsahuje kofeín. Ak pocítite negatívne vedľajšie účinky, prerušte užívanie produktu. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí. 


Hodnotenie

5.0
3 hodnotenia

Novinky