loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Thor - GymBeam

Nový hardcore predtréningový doplnok bez kreatínu, na báze overených a efektívnych ingrediencií.

Balenie

Príchuť

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do pondelka?

Objednajte kuriérom GLS do piatka 14:00 hod.

Popis produktu

Predtréningový stimulant, s ktorým pocítite bojovnosť, šialený nával energie a túžbu posúvať svoje hranice. Ste pripravený na poriadnu dávku železa? Nič vám už nebude stáť v ceste! Udrite naozaj tvrdo s Thorovým kladivom!

Nový hardcore predtréningový doplnok bez kreatínu, na báze overených a efektívnych ingrediencií, ako je Beta-alanín, Arginín, L-Citrulín malát, Taurín, kofeín a ďalšie. Len 1 dávka tejto unikátnej formuly zabezpečí, že do 20 minút od užitia budete pripravený na ten najtvrdší tréning. Nielenže vás nabudí, ale zvýši aj hladinu oxidu dusnatého, podporí svalovú vytrvalosť a zlepší výkon. Pocítite silu, bojovnosť, šialený nával energie a túžbu posúvať svoje hranice.

Nielenže bráni únave a nabudí vás na tréning, ale podporuje aj svalovú vytrvalosť a zlepšuje výkon. Kofeínová zložka zvýši vašu koncentráciu a sústredenosť a ingrediencie ako AAKG vaše svaly napumpujú a zvýšia hladinu oxidu dusnatého. Prídavok niacínu navyše zlepšuje pohyblivosť kĺbov, svalovú silu a funkciu nervového systému. 

Efektívne zložky:

 • Beta-alanín - aminokyselina, ktorá prehlbuje energetickú hladinu, podporuje svalovú vytrvalosť a zlepšuje výkon. Je skvelým blokátorom únavy, bráni hromadeniu kyseliny mliečnej vo svaloch, čo umožňuje telu fungovať lepšie a dlhšie.
 • AAKG (Arginín-Alfa-Ketoglutarát) - forma arginínu, ktorá podporuje tvorbu rastového hormónu a inzulínu. Je hlavným donorom NO, preto zvyšuje produkciu oxidu dusnatého, prekrví a napumpuje svaly, zlepší vytrvalosť a transport živín do svalov.
 • Citrulín malát - kombinácia aminokyseliny L-citrulínu a malátu, ktorá zvyšuje tvorbu energie, zlepšuje vytrvalosť a rezistenciu na únavu, zlepšuje regeneráciu a energetickú hladinu.
 • Taurín - neesenciálna aminokyselina, ktorá okrem hydratácie organizmu zlepšuje mozgové funkcie, zvyšuje športovú výkonnosť, podporuje regeneráciu a rýchlejšie zotavenie, navyše podporuje spaľovanie tukov.
 • Glycerol monostearát - slúži na zvýšenie objemu extracelulárnej tekutiny, drží vodu a spôsobuje maximálne napumpovanie svalov.
 • Sibírsky ženšen - bohatý na minerály a stopové prvky. Pôsobí regeneračne pri rýchlom fyzickom a psychickom vyčerpaní, podporuje regeneráciu a odolnosť organizmu voči nepriaznivým vplyvom prostredia, pomáha pri znižovaní krvného cukru a cholesterolu a zlepšovaní činnosti centrálnej nervovej sústavy.
 • Kofeín je psychoaktívny stimulant, ktorý stimuluje centrálny nervový systém, odvráti únavu, zvyšuje koncentráciu a energetickú hladinu.
 • Niacín - vo vode rozpustný vitamín B3 zlepšuje pohyblivosť kĺbov, svalovú silu a funkciu nervového systému. Znižuje svalovú únavu a zvyšuje maximálnu svalovú pracovnú kapacitu.

Výhody:

 1. Hardcore predtréningový stimulant
 2. Obsahuje silne koncentrovanú formulu
 3. Podporuje zlepšenie výkonu a športovej výkonnosti
 4. Zlepšuje odolnosť a vytrvalosť svalov
 5. Bráni únave a nabudí na tréning
 6. Podporuje regeneráciu a zotavenie po tréningu a tiež sústredenosť
 7. Bez sacharidov
 8. Neobsahuje kreatín

Dávkovanie

Zmiešajte 7 g (1 odmerku) s 200 ml vody a užívajte 20 minút pred tréningom.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 7 g (1 odmerka)
Beta-alanín 2 000 mg
L-citrulín DL-malát (2:1) 1 300 mg
L-arginín alfa ketoglutarát (AAKG) 1 043 mg
Taurín 350mg
Kofeín 294 mg
Extrakt zo sibírského ženšenu (Eleutherococcus senticosus) 140 mg
Glycerol monostearát 140 mg
Vitamín B3 49 mg
Extrakt z pomarančovníku horkého (Citrus aurantium) 25 mg
z toho synefrín 20 mg

Zloženie

Lemon-Lime: Beta-alanín, L-citrulín DL-malát (2:1), L-arginín alfa-ketoglutarát (A-AKG), dextróza, taurín, bezvodý kofeín, aróma, protihrudkujúce činidlo (oxid kremičitý), glycerol monostearát, protihrudkujúce činidlo (fosforečnan vápenatý), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), extrakt ze sibírského ženšenu (eleutherococcus senticosus), sladidlo (sukralóza), vitamín B3 (nikotínamid), extrakt z pomarančovníku horkého (citrus aurantium)(80 % synefrín).

Mango Maracuja: Beta-alanín, L-citrulín DL-malát (2:1), L-arginín alfa-ketoglutarát (A-AKG), dextróza, taurín, bezvodý kofeín, protihrudkujúce činidlo (oxid kremičitý), aróma, glycerol monostearát, protihrudkujúce činidlo (fosforečnan vápenatý), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), extrakt ze sibírského ženšenu (eleutherococcus senticosus), aróma, sladidlo (sukralóza), vitamín B3 (nikotínamid), farbivo (kurkumín), extrakt z pomarančovníku horkého (citrus aurantium) (80 % synefrín).

Strawberry-Kiwi: Beta-alanín, L-citrulín DL-malát (2:1), L-arginín alfa-ketoglutarát (A-AKG), dextróza, taurín, bezvodý kofeín, aróma, protihrudkujúce činidlo (oxid kremičitý), glycerol monostearát, protihrudkujúce činidlo (fosforečnan vápenatý), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), extrakt ze sibírského ženšenu (eleutherococcus senticosus), aróma, farbivo (červená repa), sladidlo (sukralóza), vitamín B3 (nikotínamid), extrakt z pomarančovníku horkého (citrus aurantium)(80 % synefrín).

Watermelon: Beta-alanín, L-citrulín DL-malát (2:1), L-arginín alfa-ketoglutarát (A-AKG), dextróza, taurín, bezvodý kofeín, protihrudkujúce činidlo (oxid kremičitý), aróma, glycerol monostearát, farbivo (červená repa), protihrudkujúce činidlo (fosforečnan vápenatý), extrakt ze sibírského ženšenu (eleutherococcus senticosus), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), sladidlo (sukralóza), vitamín B3 (nikotínamid), extrakt z pomarančovníku horkého (citrus aurantium)(80 % synefrín).

Upozornenie

Výživový doplnok. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Vysoký obsah kofeínu (294 mg na 1 dávku). Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Osoby s ochorením srdca, obličiek, štítnej žľazy a hypertenziou by sa mali pred použitím poradiť so svojím lekárom. Skladujte v suchu pri teplotách do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Balenie obsahuje silica sáčok.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO