loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Pump PAK - 6PAK Nutrition

Pump PAK je vysoko kvalitný zosilňovač NO, ktorého použitie pred každým tréningom výrazne zlepší účinok svalovej pumpy. Mnoho športovcov si nedokáže predstaviť úspešný tréning bez pocitu nespútanej sily, ak ste jedným z nich, tento produkt je pre vás vynikajúcou voľbou!
 
Tovar je dlhodobo vypredaný alebo výroba tohto tovaru už skončila.

Popis produktu

Stojí za zmienku, že obsahuje nielen najsilnejšie prekurzory NO, ale aj pridaný taurín a vitamín B6, ktorých úlohou je poskytnúť komplexnú podporu telu a energetickým procesom, ktoré v ňom prebiehajú. 

Receptúra ​​Pump PAK je založená na starostlivo zostavenej zmesi A-AKG (l-arginín alfa-ketoglutarát), hydrochloridu arginínu, citrulín malátu, ako aj taurínu a vitamínu B6, ktoré poskytujú komplexnú podporu organizmu a energetickým procesom, ktoré v ňom prebiehajú. Vďaka použitiu najlepších prekurzorov oxidu dusnatého (NO) si môžete byť istí, že každá porcia tohto vynikajúceho predtréningového doplnku vám poskytne výkonnú svalovú pumpu, ktorej výhodou je nielen zvýšenie motivácie trénovať, ale aj skrátenie času potrebného na úplnú regeneráciu po tréningu. Je to možné vďaka zlepšeniu prívodu krvi do tkanív, čo umožňuje účinnejšiu výživu a okysličenie všetkých buniek tela, vrátane unavených svalov. Vitamín B6 tiež znižuje pocit únavy a únavy.

Výhody:

  1. Zosilňovač NO
  2. Receptúra postavená na A-AKG, arginín HCl, citrulíne, tauríne, vitamíne B6
  3. Svieže ovocné príchute
  4. Až 100 dávok

Dávkovanie

Zmiešajte 3,2 g (3/4 odmerky prášku) so 150 ml vody. Užívajte 1 dávku 2x, 30 minút pred tréningom a ihneď po tréningu.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 3,2 g
Počet dávok v balení: (320 g) 100
Arginín alfaketoglutarát (A-AKG) 2 300 mg
z toho arginín 1 250 mg
Arginín HCl 250 mg
z toho arginín 206 mg
Citrulín malát 250 mg
z toho citrulín 142 mg
Taurín 200 mg
Vitamín B6 1,4 mg

Zloženie

Grapefruit Raspberry: Arginín alfa-ketoglutarát, arginín hydrochlorid, citrulín malát, taurín, arómy, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), koncentrát repnej šťavy (farbivo), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), sladidlo (sukralóza), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid).

Lemon Pineapple: Arginín alfa-ketoglutarát, arginín hydrochlorid, citrulín malát, taurín, arómy, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), sladidlo (sukralóza), farbivo (karotény), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid).

Upozornenie

Neužívajte, ak máte alergiu na niektorú zo zložiek prípravku. Nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu a chlade. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO