loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

NeuroCore Pre-Workout - Muscletech

NeuroCore Pre-Workout - Muscletech je nový nástupca verzie NeuroCore Super Concentrated. Zažite počas tréningu skutočný pocit sily a energie, presne tak ako to zažívajú špičkoví kulturisti.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Nový NeuroCore je v súčasnosti najnovší, špičkový produkt z dielne firmy MUSCLETECH. Zažite extrémnu silu zabezpečujúcu extrémne výsledky v podobe obrovskej dávky energie, maximálnej napumpovanosti vašich svalov, sily, vytrvalosti a mentálnej koncentráte. Obsahuje všetky kľúčové ingrediencie, ako je Beta-alanín, L-citrulín a Kreatín. Zažite počas tréningu skutočný pocit sily a energie, presne tak ako to zažívajú špičkoví kulturisti.

ENERGIA:
S 120 mg čistého bezvodého kofeínu, robí z tohto produktu niečo viac, než to, čo prinášajú ostatní výrobcovia suplemnetov. NeuroCore prináša vlnu energie, aby ste zažili silnejší a lepší výkon na tréningu.

KONCENTRÁCIA:
NeuroCore stimuluje mentálne sústredenie už po pár minútach po užití. Zamerajte svoje sily na cieľ s NeuroCore!

SVALY:
NeuroCore obsahuje 1067 mg Beta-Alanínu, dávku, ktorá je presne stanovená vedeckým výskumom. Napomáha zlepšiť silu a proces budovania svalovej hmoty.

SILA:
Vďaka jedinečnému kreatínu monohydrátu robí tento produkt absolútne odlišný. Kreatín zlepšuje rozvoj svalovej sily a hmoty.

PREKRVENIE:
NeuroCore je obohatený o dávku 1000 mg L-citrulínu, ktorý má vplyv na tvorbu oxidu dusnatého, vďaka ktorému dosiahnete vynikajúce účinky, ktoré nedosiahnete ani po užití obrovských dávok L-arginínu.

Dávkovanie

Užívajte 30 - 45 minút pred tréningom. Pri prvom užití zmiešajte jednu kopcovitú odmerku s 300 ml vody, aby ste zistili vašu toleranciu. Postupne môžete dávku zvýšit na dve až tri odmerky (2 odmerky zmiešané s 600 ml vody, 3 odmerky s 900 ml vody). Neprekračujte však dávku 3 odmerky v priebehu 24 hodín. Nezabúdajte na dostatočný pitný režim počas užívania prípravku.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť Icy Blue Raspberry) 1 odmerka (4,5 g)
Počet dávok v balení: 50
kalórie 10
Vápnik 8 mg
Beta-alanín (CarnoSynTM) 1 067 mg
L-citrulín 1 000 mg
Kreatín monohydrát 1 000 mg
Ginseng extract 167 mg
Kofeín 120 mg
L-theaníne 50 mg
Rhodiola extrakt 33,3 mg

Zloženie

Prírodné a umelé arómy, kyselina citrónová, kyselina jablčná, oxid kremičitý, kremičitan vápenatý, sukralóza, acesulfam draselný, FD&C modrá č. 1.

Informácie pre alergikov

Vyrobené v zariadení, ktoré spracováva mlieko, vajcia, pšenicu, sóju, orechy, ryby a mäkkýše.

Upozornenie

Nevhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov. Neužívajte, ak ste tehotná alebo dojčíte. Konzultujte užívanie tohto prípravku so svojím lekárom pre začatím tréningového programu alebo diéty. Jedna dávka obsahuje toľko kofeínu ako 1 a pol šálky kávy. Osoby citlivé na kofeín môžu spozorovať nežiaduce účinky ako nepokoj, nervozita, trasenie, úzkosť, zvýšený tep a horšiu kvalitu spánku. Nekombinujte s inými zdrojmi kofeínu. Niektoré osoby môžu cítiť neškodné mravčenie spôsobené beta-alanínom. Upozornenie ohľadom možných hrudiek v produkte. Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako "hygroskopické". To znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovanie prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a predvídateľné správanie týchto zložiek a neznamená to, že je výrobok poškodený, toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu. Zhluky jednoducho rozmrvte a normálne užívajte. Aby ste hygroskopický efekt spomalili, ukladajte výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu vlhkosti (nie v chladničke). Prášok nikdy nepripravujte mokrou lyžicou.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO