loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Lipoxan (podporuje znižovanie hmotnosti) - Yamamoto

Vhodný ako doplnok k nízkokalorickej diéte, podporuje znižovanie telesnej hmostnosti.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Lipoxan je prírodný doplnok stravy, ktorý je založený na niekoľkých kľúčových podporných prvkoch, ktoré zabezpečujú produktívnejšiu termogenézu a útočia na ložiská tuku na niekoľkých frontoch.

Fyziologické procesy starnutia spôsobujú spomalenie nášho metabolizmu a predovšetkým v reakcii na stres, zlú stravu a malú alebo žiadnu fyzickú aktivitu začneme oveľa ľahšie akumulovať typický a nevzhľadný tuk, najmä v brušnej oblasti. Režim chudnutia by mal zahŕňať predovšetkým fyzickú aktivitu v kombinácii s vyváženou stravou.

Výťažky zo zeleného čaju, zelenej kávy a čili papriky boli vybrané špeciálne pre ich príspevok k vyváženiu telesnej hmotnosti. Všetky extrakty (zelený čaj, zelená káva, čili paprika) majú antioxidačný účinok, zatiaľčo kofeín pomáha zlepšiť koncentráciu a zvýšiť bdelosť. Vzorec je doplnený konjugovanou kyselinou linolovou (CLA) a L-acetylkarnitínom

Výhody:

  1. Podporuje znižovanie hmotnosti
  2. S obsahom CLA, karnitínom a kofeínom

Dávkovanie

Užívajte 2 kapsuly denne s vodou (najlepšie 1 kapsulu ráno pri raňajkách a 1 v skorších popoludňajších hodinách).

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 2 kaps.
Počet dávok v balení: (40 kaps.) 20
Konjugovaná kyselina linolová (CLA) 500 mg
L-Acetylkarnitín 500 mg
Extrakt zo zelenej kávy 200 mg
z toho chlórované kyseliny 90 mg
Kofeín 10 mg
Extrakt zo zeleného čaju 150 mg
z toho polyfenoly 147 mg
z toho EGCG 60 mg
Kofeín 100 mg
Extrakt z čili papriky 50 mg
z toho kapsaicinoidy 1,25 mg

Zloženie

Konjugovaná kyselina linolová (požlt farbiarsky (carthamus tinctorius L.) prášok titrovaný 75 % v CLA vápenatej soli), hydrochlorid L-acetylkarnitínu, kapsula (želatína), zelená káva (coffea arabica L.) extrakt zo sušených listov titrovaný 45 % v chlorogénových kyselinách a 5 % v kofeíne, zelený čaj (camellia sinensis (L.) Kuntze) extrakt zo sušených listov titrovaný 98 % v polyfenoloch a 40 % v EGCG, kofeín bezvodý, čili paprička (capsicum annuum L.) extrakt zo sušených plodov titrovaný 2,5 % z celkového množstva kapsaicinoidov vyjadrených ako kapsaicín, činidlá proti spekaniu (horčíkové soli mastných kyselín, oxid kremičitý), farbivo (oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa), karmoizín* (*môže mať nepriaznivý vplyv na aktivitu a pozornosť u detí).

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť užívané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti a tehotné ženy. Užívajte v kontexte primeranej nízkokalorickej diéty v duchu zdravého životného štýlu s fyzickou aktivitou. Neužívajte dlhšie ako 3 týždne bez konzultácie s lekárom. Nepresahujte denný príjem 400 mg kofeínu zo všetkých zdrojov. Neužívajte pred spaním a vyhýbajte sa konzumácii alkoholu. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Výrobca

IAF Network srl - Via Savella II Travesa, 43-25038 Rovato (BS), Made in Italy.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO