+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Lipoxan - Yamamoto

Hlavný obrázok Lipoxan - Yamamoto
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Doručenie do utorka? Objednajte kuriérom GLS do pondelka 14:00 hod.
BalenieBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť
40 kaps.23.32 €10%20.99 €


Stručný popis

Vhodný ako doplnok k nízkokalorickej diéte, podporuje znižovanie telesnej hmostnosti.


Popis produktu

Lipoxan je prírodný doplnok stravy, ktorý je založený na niekoľkých kľúčových podporných prvkoch, ktoré zabezpečujú produktívnejšiu termogenézu a útočia na ložiská tuku na niekoľkých frontoch.

Fyziologické procesy starnutia spôsobujú spomalenie nášho metabolizmu a predovšetkým v reakcii na stres, zlú stravu a malú alebo žiadnu fyzickú aktivitu začneme oveľa ľahšie akumulovať typický a nevzhľadný tuk, najmä v brušnej oblasti. Režim chudnutia by mal zahŕňať predovšetkým fyzickú aktivitu v kombinácii s vyváženou stravou.

Výťažky zo zeleného čaju, zelenej kávy a čili papriky boli vybrané špeciálne pre ich príspevok k vyváženiu telesnej hmotnosti. Všetky extrakty (zelený čaj, zelená káva, čili paprika) majú antioxidačný účinok, zatiaľčo kofeín pomáha zlepšiť koncentráciu a zvýšiť bdelosť. Vzorec je doplnený konjugovanou kyselinou linolovou (CLA) a L-acetylkarnitínom

Výhody:

  1. Podporuje znižovanie hmotnosti
  2. S obsahom CLA, karnitínom a kofeínom

Dávkovanie

Užívajte 2 kapsuly denne s vodou (najlepšie 1 kapsulu ráno pri raňajkách a 1 v skorších popoludňajších hodinách).


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 2 kaps.
Počet dávok v balení: (40 kaps.) 20
Konjugovaná kyselina linolová (CLA) 500 mg
L-Acetylkarnitín 500 mg
Extrakt zo zelenej kávy 200 mg
z toho chlórované kyseliny 90 mg
Kofeín 10 mg
Extrakt zo zeleného čaju 150 mg
z toho polyfenoly 147 mg
z toho EGCG 60 mg
Kofeín 100 mg
Extrakt z čili papriky 50 mg
z toho kapsaicinoidy 1,25 mg

Zloženie

Konjugovaná kyselina linolová (požlt farbiarsky (carthamus tinctorius L.) prášok titrovaný 75 % v CLA vápenatej soli), hydrochlorid L-acetylkarnitínu, kapsula (želatína), zelená káva (coffea arabica L.) extrakt zo sušených listov titrovaný 45 % v chlorogénových kyselinách a 5 % v kofeíne, zelený čaj (camellia sinensis (L.) Kuntze) extrakt zo sušených listov titrovaný 98 % v polyfenoloch a 40 % v EGCG, kofeín bezvodý, čili paprička (capsicum annuum L.) extrakt zo sušených plodov titrovaný 2,5 % z celkového množstva kapsaicinoidov vyjadrených ako kapsaicín, činidlá proti spekaniu (horčíkové soli mastných kyselín, oxid kremičitý), farbivo (oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa), karmoizín* (*môže mať nepriaznivý vplyv na aktivitu a pozornosť u detí).


Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť užívané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti a tehotné ženy. Užívajte v kontexte primeranej nízkokalorickej diéty v duchu zdravého životného štýlu s fyzickou aktivitou. Neužívajte dlhšie ako 3 týždne bez konzultácie s lekárom. Nepresahujte denný príjem 400 mg kofeínu zo všetkých zdrojov. Neužívajte pred spaním a vyhýbajte sa konzumácii alkoholu. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.


Hodnotenie

0.0
žiadne hodnotenia

Novinky