+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Tryptofan B - Kompava

Hlavný obrázok Tryptofan B - Kompava
 

Cenník

Doručenie do zajtra? Objednajte kuriérom GLS do dnes 14:00 hod.
BalenieBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť
60 kaps10.42 €5%9.90 €


Stručný popis

Tryptofan B - Kompava: Prírodný prostriedok na odstránenie strachu, úzkosti, napätia, nepokojného a jemného spánku.


Popis produktu

Prírodný prostriedok na odstránenie strachu, úzkosti, napätia, nepokojného a jemného spánku, nadmernej chuti do jedla, bolesti a migrény.

KOMPAVA Tryptofan B je zmes aminokyseliny L-tryptofánu s vitamínmi skupiny B – B3 a B6. L-tryptofan je esenciálna aminokyselina, ktorá sa vyskytuje zo všetkých aminokyselín v tele najmenej, je dôležitá pre správnu funkciu nervového systému. Za prítomnosti vitamínu B6 má schopnosť premeniť sa na neurotransmiter serotonín, melatonín a vitamín B3, ktoré sú nevyhnutné pre viacero fyziologických procesov (prijímanie potravy, motorické správanie, sexuálne správanie, spánok, agresivitu, telesnú teplotu, depresívne nálady, psychické a duševné poruchy). Vitamíny B6 a B3 prispievajú správnemu fungovaniu nervového systému a psychiky, napomáhajú k zníženiu únavy a vyčerpania.


Dávkovanie

Dospelí 2×1–2 kps ráno a večer. Užívajte na lačný alebo poloprázdny žalúdok.


Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty: v 1 kaps. % RDA *
L-Tryptofán 250 mg *
Vitamín B6 – pyridoxínhydrochlo­rid 5 mg 357 %
Niacín (nikotínamid) 2,5 mg 15,6 %
SiO2 2,5 *
*RDA- percento odporúčanej dennej dávky

Zloženie

L-tryptofan, vit.B6 (pyridoxín hydrochlorid), Niacín (nikotínamid), Sipernat(oxid kremičitý), živočíšna želatína, farbivo: oxid titáničitý.

Upozornenie

Nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Osobám s poruchou činnosti obličiek, pečene a čriev odporúčame konzultovať užívanie prípravku s lekárom. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nepoužívať ako náhradu rozmanitej stravy. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzavretom obale pri teplote od 10°C do 25°C, mimo dosahu malých detí.

No doping – výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu. Výrobok neobsahuje konzervačné látky, ani geneticky modifikované suroviny. NO alergens – neobsahuje žiadne alergény


Hodnotenie

0.0
žiadne hodnotenia

Novinky