loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Insulomin-R (posilnenie účinku inzulínu) - Yamamoto

Efektívny GDA (Glucose Disposal Agent) s rastlinnými extraktmi (Berberis, Horký melón, Gymnema, Čínska škorica), chrómom a kyselinou R-alfa-lipoovou.
 

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do pondelka?

Objednajte kuriérom GLS do piatka 14:00 hod.

Popis produktu

"GDA" je doplnok stravy, ktorý pomáha organizmu absorbovať sacharidy efektívnejšie a smeruje ich k tvorbe svalového a pečeňového glykogénu. Podporuje prácu a intenzitu samotného inzulínu, zlepšuje citlivosť svalových buniek a povzbudzuje prijaté sacharidy, aby sa premenili na nový svalový glykogén, a tým optimalizovali tréningový výkon a podporovali regeneráciu svalov. Pomáha nielen stabilizovať hladiny glukózy v krvi a podporovať uvoľňovanie inzulínu, ale tiež pôsobiť ako skutočné "vozidlo", ktoré sa pokúša "otvoriť dvere" na svalových bunkách pre sacharidy, ako aj podporovať regeneračné procesy a termogenézu.

Obsahuje tiež rastlinné extrakty a v tejto synergii všetkých zložiek je možné dosiahnuť posilnenie prirodzeného účinku inzulínu, ktorý uprednostňuje prietok glukózy k svalovým bunkám, s menšou pravdepodobnosťou, že sa bude konvertovať a uchovávať v tukovom tkanive.

Účinné extrakty:

  • Berberis jej silný alkaloid, ktorý sa môže pochváliť akčným mechanizmom, ktorý ovplyvňuje aktiváciu AMPK (adenozín-monofosfátom aktivovaná proteínkináza) je všadeprítomný enzým, ktorý hrá kľúčovú úlohu v metabolizme bunkovej energie.
  • Mormodica alebo horký melón je jedna z najsľubnejších rastlín na liečbu cukrovky, zameraná na zlepšenie problémov inzulínovej rezistencie, ktorá je pravdepodobne spôsobená dlhodobou hyperglykémiou alebo dlhodobou konzumáciou veľkého množstva cukru. Stimuluje a posilňuje samotnú sekréciu inzulínu vďaka komplexu akčných mechanizmov.
  • Škorica je dobre známa nielen ako korenie, ale aj vďaka svojej schopnosti udržať nízke hladiny cukru v krvi po jedle prostredníctvom rôznych mechanizmov, ako je inhibícia pankreatických enzýmov.
  • Gymnema sylvestre, horolezecká rastlina, ktorá je pôvodom z Indie je rozšírená najmä v tropických oblastiach Afriky, Ázie a Austrálie má výrazný hypoglykemický účinok a prispieva tak ku kontrole hmotnosti.

Výhody:

  1. Zlepšuje inzulínovú odpoveď organizmu
  2. Prispieva k správnemu využitiu prijatej glukózy

Dávkovanie

Užívajte až 2 tablety denne s vodou, najlepšie po hlavnom jedle.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 2 tbl.
Počet dávok v balení: (60 tbl.) 30
Berberis extrakt 500 mg
z toho berberín 425 mg
Extrakt z Momordicy 500 mg
z toho karantín 2,5 mg
Extrakt z rastliny Gymnema 500 mg
z toho kyselina gymnemová 125 mg
Extrakt zo škorice 300 mg
z toho polyfenoly 60 mg
Kyselina R-alfa-lipoová 300 mg
Chróm 200 mg

Zloženie

Objemové činidlá (mikrokryštalická celulóza, fosforečnan vápenatý), Berberis (berberis aristata DC.) kôra titrovaná s 85 % obsahom berberínu, horký melón (momordica charantia L.) ovocie titrované s 0,5 % obsahom karantínu, gymnema (gymnema sylvestre (Retz) R.Br.) listy titrované s 25 % obsahom kyseliny gymnemovej, kyselina R-alfa-lipoová, škorica (Cinnamomum cassia (Nees & T.Nees) J.Presl) kôra titrovaná s 20 % obsahom polyfenolov, činidlá proti spekaniu (oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín), chróm pikolinát.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu detí. Ak užívate hypoglykemické lieky, poraďte sa so svojím lekárom pred použitím doplnku výživy. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Výrobca

IAF Network srl - Via Savella II Travesa, 43-25038 Rovato (BS), Made in Italy.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO