loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Flexotor EU Version (svalová stimulácia) - Yamamoto

Zo série Flex prichádza Yamamoto s novinkou Flexotor, doplnok výživy špeciálne navrhnutý tak, aby bol každý tréning maximálne zameraný na svalovú stimuláciu.
 
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Nootropná časť (biochemicky aktívna látka, ktorá sa prirodzenou cestou zúčastňuje na mozgových metabolických procesoch) Flexotoru  umožňuje čo najlepšie sa koncentrovať na stimuláciu čo najväčšieho počtu svalových vlákien. Túto úžasnú schopnosť Flexotor čerpá z účinnej zložky Cognizin (patentovaný Citikolín) a huby Hericium Erinaceus (Levia hriva). Súčasťou vzorca je aj špeciálna verzia kofeínu PurCaf, oveľa silnejšia a bez vedľajších účinkov, tak typických pre iné formy kofeínu (tzv. „energetické havárie“).

PurCaf je 100 % organický kofeín extrahovaný zo surových zelených zŕn s 95 % čistotou kávy, vyznačujúci sa vysokým stupňom rozpustnosti vo vode a počtom certifikácií kvality.

Flexotor sa môže pochváliť synergickým účinkom medzi L-Citrulínom a Setria-glutathione, ktorý nielenže zlepší ochranu pred voľnými radikálmi vyvolanými tréningom, ale dosiahnete aj maximálnu svalovú pumpu. Pomáha predĺžiť čas, dokonca aj po tréningu, aby sa pokračovalo v zásobovaní svalov kyslíkom a vzácnymi živinami potrebnými na obnovu a regeneráciu.

Flexotor pôsobí na 3 úrovniach:

  • energeticky kognitívnej
  • silno a dlhodobo stimuluje oxid dusnatý
  • umožňuje, aby svalová bunka zostala hydratovaná počas aj po tréningu

Dávkovanie

Zmiešajte 2,5 odmerky (15 g) s 200 ml vody a užívajte 1x denne, najlepšie pred fyzickou aktivitou.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť Red Orange) 15 g
Počet dávok v balení: (250 g) 15
L-citrulín (Kyowa Quality®) 6 g
L-arginín (Kyowa Quality®) 2 g
L-glutatión (Setria®) 200 mg
GliceroMax™ 2 g
Extrakt Hericium 300 mg
Citicoline (Cognizin®) 250 mg
Kofeín (PurCaf®) 200 mg
Taurín 1 g

Zloženie

Red Orange: L-citrulín (Kyowa Quality®), L-arginín (Kyowa Quality®), GliceroMax™ (glycerol, prostriedok proti spekaniu: oxid kremičitý), regulátor kyslosti kyselina citrónová, taurín, príchuť, suchý extrakt hericium (hericium erinaceus (bull.) pers.) plodnice, citikolín (Cognizin®), kofeín (PurCaf®), L-glutatión (Setria®), farbivo beta-karotén, sladidlo sukralóza.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Nie je vhodný pre deti a tehotné alebo dojčiace ženy. Obsahuje kofeín (200 mg/denná dávka). Neprekračujte denný príjem 400 mg kofeínu (všetky zdroje). Neužívajte dlhšiu dobu bez konzultácie s lekárom. Nepoužívajte pred spaním. Vyhnite sa konzumácii alkoholu. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Výrobca

IAF Network srl - Via Savella II Travesa, 43-25038 Rovato (BS), Made in Italy.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO