+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Yok3d - USP Labs

Hlavný obrázok Yok3d - USP Labs
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Doplnky výživy


Stručný popis

Yok3d - USP Labs: YOK3D ponúka viac než len napumpovanie, má vplyv na svalový rast a rýchlejšiu regeneráciu.


Popis produktu

Yok3d - USP Labs

Neuveriteľné prekrvenie a vytrvalosť

MULTI formula

Užíva sa len v tréningových dňoch

Obsahuje patentované zložky

Malé kapsule – obrovský účinok

Yok3d: Next Generation Pump Accelerator.

Už dávno sú preč časy keď trh ovládali len obyčajné NO-čka. Šírenie oxidu dusnatého je len polovica príbehu, pokiaľ ide o nárast hustej a kvalitnej hmoty.  

Pri mnohých NO výrobkoch je nutné mega dávkovanie obrovských tabliet, často aj 8, 10, 12 tabliet denne. YOK3D ponúka koncentrovaný vzorec, ktorý vyžaduje len tri kapsule denne, prijaté len v tréningových dňoch.
 
Stará škola sa opiera o tzv. “L-Arginine-N.O.-Synthase pathway” je to cesta využívaná zlúčeninami L-arginín. Je to dobrá a overená cesta k lepšiemu napumpovaniu.

“REVERSE” Nitric Oxide pathway je nová dráha, ktorá je lepšia pri získavaní svalovej hustoty a napumpovania. Je schopná vytvárať oxid dusnatý cez niekoľko ciest, ktoré sú enzymatické a ne-enzymatické, takže sa jedná o spoľahlivejší spôsob dokonalejšieho prekrvenia.

V podmienka, ako je silový tréning sa odporúča práve dráha „REVERSE“, kedy sa aj v týchto nie ideálnych podmienkach prepravuje kyslík ďaleko ľahšie.

YOK3D využíva obidve cesty k získaniu veľmi vysokej úrovne prekrvenia a napumpovania!


Dávkovanie

Odporúčané dávkovanie:
Určené ako doplnok výživy. Denná odporúčaná dávka sú 3 kapsule, ktoré sa užívajú 90 minút pred tréningom na lačno, alebo 2-3 hodiny pred tréningom spolu s jedlom. Ak trénujete do 2 hodín po prebudení, konzumujte 3 kapsule ihneď ako sa zobudíte na lačný žalúdok. Ak vážite 60 kg, alebo menej začnite s dávkou 2 kapsule denne. Ako náhle zistíte toleranciu pridajte ďalšiu kapsulu. Riaďte sa nasledujúcou tabuľkou:
 61 až 85 kg: 3 kapsule      
 86 až 104 kg: 4 kapsule      
Viac ako 104 kg:4-5 kapsúl

Užívajte len v tréningových dňoch!


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 3 kapsule
Počet dávok v balení: 30

Hodnoty jednej dávky:
Proprietary Blend (Arginine Nitrate Vitis Vinifera L. (Powergrape)Trichopus Zeylanicus (whole plant) Extract) 1350 mg**
Vitamín C (Ascorbic Acid): 100 mg 167%

**denná hodnota nebola stanovená

Zloženie

Ostatné zložky:
Želatína, uhličitan vápenatý, oxid kremičitý, rastlinný stearát, FD&C Red #40, FD&C Yellow #6, FD&C Blue #1, Titanium Dioxide.

Upozornenie:
V dôsledku extrémnej účinnosti neprekračujte dávku 5 kapsúl za jeden deň. Užívajte maximálne po dobu 12 týždňov, potom nasleduje dvojtýždňová prestávka v užívaní. Produkt je určený pre zdravých ľudí starších ako 18 rokov. Ak užívate lieky, alebo máte zdravotné problémy o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojím ošetrujúcim lekárom. NEPOUŽÍVAJTE, ak užívate lieky na erektilnú disfunkciu. Nepoužívajte antibakteriálne ústne vody počas 4 hodín pred a po užití YOK3D. Prestaňte užívať 2 týždne pred operáciou. Prestaňte s užívaním a okamžite vyhľadajte svojho ošetrujúceho lekára, ak sa u vás objavia nežiaduce účinky. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu detí.


Hodnotenie

5.0
1 hodnotenie

Novinky