loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Xtreme Thyroburn - Fitness Authority

Xtreme Thyroburn od Fitness Authority. Výborný a účinný spaľovač tuku za super cenu.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Populárny "spaľovač tuku" známy svojou účinnosťou, v novej vylepšenej verzii so silnejším zložením. ThyroBurn je vyrábaný v špeciálnych gélových kapsuliach umožňujúcich efektívnejšie vstrebávanie. Jednotlivé kapsule sú zabalené do 8 praktických blistrov po 15 kusoch.

Výhody:

 1. Vylepšené zloženie "spaľovača tuku"
 2. Silný účinok len vďaka prírodným rastlinným extraktom
 3. Špeciálne gélové kapsule v praktických blistroch

Xtreme Thyroburn je vysoko pokročilý a silný prípravok obsahujúci stimulátory metabolizmu a prírodné zložky s lipotropnými účinkami, ktoré prostredníctvom synergického účinku zvyšujú termogenézu a odbúravajú tuk.

Xtreme Thyroburn je zmesou extraktov zo zeleného čaju, guarany, zázvoru, horkého pomaranča, kakaa, kajenského aj čierneho (Bioperine) korenia a kofeínu. Táto zmes je nositeľkou vysoko účinných termogénnych látok (kofeín, synefrín, gallát (EGCG), teobromín, kapsaicín, piperín), ktoré spôsobujú silnú redukciu tukových tkanív.

Vysvetlenie účinných látok:

 1. Extrakt z listov zeleného čaju obsahuje epigalokatechin galát (EGCG), ktorý uľahčuje metabolizmus tukov, posilňuje a chráni imunitný systém pred škodlivými účinkami voľných radikálov a má veľmi pozitívny vplyv na činnosť obehového systému.
 2. Extrakt z horkého pomaranča je prírodným zdrojom synefrínu, ktorý podporuje metabolizmus tukov a sacharidov a výrazne prispieva k degradácii a deštrukcii tukového tkaniva.
 3. Kofeín je látka, ktorá blokuje adenozínové receptory v mozgu, čo znižuje príznaky únavy a povzbudzuje ku zvýšenej fyzickej a psychickej výkonnosti. Okrem toho umožňuje lepšie využitie kyslíka počas vytrvalostných (aeróbnych) a silových (anaeróbnych) cvičení.
 4. Guarana extrakt obsahuje kofeín, ktorý sa v ľudskom zažívacom trakte uvoľňuje oveľa pomalšie ako bezvodý kofeín, alebo kofeín z kávy a jeho účinok teda vydrží dlhšie.
 5. Extrakt z kakaových bôbov je zdrojom vysoko koncentrovaného teobromínu, ktorý inhibuje aktivitu intracelulárneho enzýmu (cAMP), čo má za následok zvýšenie hladiny katecholamínov, ktoré sa priamo podieľajú na efektívnejšej lipolýze (odbúravanie tukov).
 6. Zázvorový extrakt obsahuje aktívne Gingeroly, ktoré majú za následok zvýšenie množstva kyslíka v tele, čím sa zvyšuje úroveň premeny energie a veľké množstvo mastných kyselín je využívané ako zdroj energie.
 7. Extrakt z čierneho korenia je zdroj vysoko koncentrovaného piperínu, ktorý zrýchľuje metabolizmus a termogenézu, čím sa uvoľňuje využiteľná energiu v tele.
 8. Extrakt z kajenského korenia obsahuje kapsaicín, čo je látka znižujúca schopnosť hromadenia a ukladania tukových buniek.

Dávkovanie

Užívajte 2 kapsule denne 30-60 minút pred tréningom, alebo po jedle. Užívajte skôr ako 4 hodiny pred spánkom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku výrobku. Potravinový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 120 kapsúl (8 blistrov po 15 kapsúl)
Počet dávok v balení: 60
Hodnoty 1 kaps. 2 kaps.
Kofeín 100 mg 200 mg
Extrakt zo zeleného čaju 70 mg 140 mg
Bitter orange extrakt 68 mg 136 mg
Extrakt z guarany 60 mg 120 mg
Zázvorový extrakt 25 mg 50 mg
Extrakt z kajenského korenia 25 mg 50 mg
Extrakt z kakaových bôbov 25 mg 50 mg
Extrakt z čierneho korenia 2,5 mg 5 mg

Zloženie

Slnečnicový olej, kapsule [želatína, glycerín, zvlhčovadlo (sorbitol), farbivá (E171, E102, E172 (iii)), purifikovaná voda], kofeín, extrakt zo zeleného čaju, Citrus aurantium extrakt, extrakt z guarany, včelí vosk, zázvorový extrakt, extrakt z kajenského korenia, extrakt z kakaových bôbov, emulgátor (sójový lecitín), extrakt z čierneho korenia (Bioperine).

Upozornenie

Nekonzumujte ak ste alergický na ktorúkoľvek zložku lieku. Nie je vhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte s alkoholom. Chráňte pred deťmi. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Nevystavujte priamym slnečným lúčom.

Výrobca

Fitness Authority Sp. z o.o., ul. Konna 40, 80174 Otomin, Poland.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO