loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Testo 24 - Uber Nutrition

Iba 3 účinné látky v synergickom efekte pre maximálne navýšenie hladín testosterónu.
 

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do utorka?

Objednajte kuriérom GLS do pondelka 14:00 hod.

Popis produktu

Kombinácia Maca peruánska + Wild jam + Tribulus terrestris sa ukázala vysoko účinnou pre zvýšenie tvorby testosterónu a celkovú regeneráciu. Spoločne majú preukázateľne vyššie účinky ako suplementácia každej látky zvlášť.

Pre testosterón je typický anabolický účinok, čiže zvyšuje syntézu bielkovín, najmä vo svaloch a kostiach. Naopak nedostatok testosterónu sa u mužov prejavuje spomaleným metabolizmom, prírastkom tuku hlavne v brušných oblastiach, zhoršenou fyzickou kondíciou aj zhoršením sexuálneho výkonu. Nízka hladina testosterónu ovplyvňuje aj psychiku, čo sa prejaví poklesom priebojnosti.

  • Tribulus terrestris alebo Kotvičník zemný je jednoročná bylina. Využíval sa už v tradičnej starovekej gréckej, čínskej aj indickej medicíne (ájurvéda) ako prostriedok na zvýšenie mužskej vitality. Extrakt z rastliny sa používa na zvýšenie hladiny testosterónu v krvi, zvýšenie libida a ako adaptogén pre fyzicky aktívnych športovcov.
  • Maca peruánska je bylinka z Peruánskych Ánd taktiež známa ako Lepidium Meyenii alebo „peruánske afrodiziakum“. Pomáha pri budovaní svalovej hmoty, zvýšení sily a vytrvalosti. Je vhodná aj v období diét a fáz rysovania. Zvyšuje obranyschopnosť organizmu a sústredenosť počas tréningu. Pôsobí proti únave a priaznivo ovplyvňuje zlepšenie mužskej vitality a libida. Testo24 obsahuje vysoko kvalitný Maca prášok, ktorý sa získava zo sušených koreňov rastliny Maca. 
  • Wild jam obsahuje účinnú látku diosgenín. Napomáha správnemu fungovaniu sústavy žliaz s vnútorným vylučovaním a stimulácií tvorby testosterónu. Je vhodným prípravkom v období klimaktéria, kedy napomáha zmierňovať prejavy klimakterických problémov (bolesti hlavy, návaly krvi, podráždenosť, únavu atď.). Pozitívne pôsobí pri syndróme chronickej únavy. Pomáha nárastu svalovej sily a priaznivo ovplyvňuje pomer tukových a svalových tkanív v tele.

Výhody:

  1. Synergické pôsobenie 3 účinných látok
  2. Podpora zvýšenia hladiny testosterónu
  3. Nárast sily a svalovej hmoty

Dávkovanie

Užívajte 2 kapsuly denne. Zapite dostatočným množstvom vody.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 2 kaps.
Počet dávok v balení: (120 kaps.) 60
Hodnoty: v 1 kaps.
Tribulus terrestris (Kotvičník zemný) 300 mg
Peruvian maca (Žerucha peruánska) 100 mg
Wild Yam (Dioskórea huňatá)(20 % diosgenínu) 25 mg

Zloženie

Tribulus terrestris, peruvian maca, wild yam (20 % diosgenín), vcaps® plus rastlinná kapsula (hypromelóza, uhličitan vápenatý).

Upozornenie

Doplnok výživy. Neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Po otvorení uchovávajte nádobu dobre uzavretú. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Skladujte na suchom mieste, pri izbovej teplote 10-25 °C. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO