loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Xtreme Napalm loaded with Vitargo - Fitness Authority

Silný predtréningový stimulátor.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Xtreme Napalm loaded with Vitargo z radu Xtreme je predtréningový stimulant novej generácie navrhnutý za účelom vyvolania silného stimulačného efektu fungujúceho na princípe "svalovej pumpy" počas vysoko náročných tréningových seáns.

Výhody:

  1. Silný predtréningový stimulant
  2. Skvele pripraví telo na extrémne namáhavý tréning
  3. Zlepšuje koncentráciu
  4. Výrazne zvyšuje vytváranú energetickú hladinu
  5. Bez prídavku cukru!

Optimálne množstvo arginín alfa-ketoglutarátu s citrulínom zvyšuje endoteliálne vylučovanie oxidu dusnatého, ktorý rozširuje cievy a významne posilňuje transport živín, vrátane anabolických stimulátorov, priamo k pracujúcim svalom. Ako ukazuje výskum, citrulín tiež znižuje množstvo kyseliny mliečnej vo svaloch, čím sa výrazne zlepšujú tréningové možnosti. Tento efekt je tiež podporovaný prítomnosťou beta-alanínu, ako súčasť karnozínu, najvýznamnejšie látky zodpovedné za vnútrobunkovú rovnováhu. Vďaka Napalmu Vitargo môžete počas krátkej doby zintenzívniť svoje tréningy až nad hranicu ľudských možností!

Spoločne s vitamínovým komplexom skupiny B zaručuje maximálnu sústredenosť, minimálnu svalovú únavu a schopnosť vydržať aj tréningové,, maratóny ". Táto zmes dodá aj tým najťažším tréningom nádych prechádzky ružovým sadom a pomôže úplne zužitkovať rezervnú energiu bez akejkoľvek ujmy.

Dávkovanie

Rozmiešajte 2 odmerky (1 dávku, 10,7 g) v 200 ml vody alebo džúsu a užívajte 30 minút pred tréningom. 

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (všetky príchute) 2 odmerky (10,7 g)
Počet dávok v balení: (1 000 g) 93
Počet dávok v balení: (500 g) 46
Vitamín C 100 mg
Niacín 10 mg
Vitamín B6 4 mg
Vitamín B12 5 mcg
Selén 27,5 mcg
Beta-alanín 2 000 mg
Arginin AKG 1 000 mg
z toho arginín 700 mg
Citrulin malát 750 mg
z toho citrulín 500 mg
Taurín 500 mg
Kofeín bezvodý 200 mg
Glukuronolaktón 100 mg
Sodík 10 mg
Kukuričný škrob (Vitargo) 5 000 mg

Zloženie

Kukuričný škrob Vitargo, beta-alanín, arginín AKG, taurín, príchute4,5, vitamínovy a minerálny premix (vitamín C (kyselina L-askorbová), hydrogénuhličitan sodný, niacín (nikotínamid), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), selenan sodný, vitamín B12 (kyanokobalamín)), príchuť1, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), citrulín malát, príchute 2,3, bezvodý kofeín, glukuronolaktón, farbivo (E160a1,2, E1333*, E1023*, E1415), koncentrát zo šťavy z červenej repy4, protihrudkujúca látka (E551), sladidlá (sukralóza, acesulfam K). Príchute: Orange1, Pear+Apple2, Pineapple+Kiwi3, Watermelon4, Mojito5.

*Môže mať nepriaznivý vplyv na činnosť a pozornosť detí.

Upozornenie

Výrobok je určený zdravým ľuďom. Neužívajte, ak ste alergickí na ktorúkoľvek zložku prípravku. Neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Odmerka v balení nemusí byť úplne presná, pre presné dávkovanie môžete použiť váhu. Pred užívaním sa poraďte so svojim praktickým lekárom, ak užívate lieky. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte na suchom mieste pri izbovej teplote 15-25 °C. Chráňte pred priamym slnečným svetlom. Nezmrazujte.

UPOZORNENIE ohľadom možných hrudiek v produkte!!!
Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako "hygroskopické". To znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovanie prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a predvídateľné správanie týchto zložiek a neznamená to, že je výrobok poškodený, toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu. Zhluky jednoducho rozmrvte a normálne užívajte. Aby ste hygroskopický efekt spomalili, ukladajte výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu vlhkosti (nie v chladničke!). Prášok NIKDY nepripravujte mokrou lyžicou! Balenie tiež obsahuje vrecúško so silikagélom, ktorý pohlcuje vlhkosť.

Výrobca

Fitness Authority Sp. z o.o., ul. Konna 40, 80174 Otomin, Poland.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO