loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €
Vyber si najlepší spaľovač tukov pre efektívne chudnutie

Vyber si najlepší spaľovač tukov pre efektívne chudnutie

Doplnky výživy

05.05.2017

Prečítané: 6273x

Spaľovače tukov: vieš, ako fungujú? V poslednej dobe ide o mimoriadne obľúbené doplnky výživy. Niet sa čomu čudovať, pri správnom užívaní a spolu s cvičením ti pomôžu spáliť viac tukov, čo sa môže hodiť. Aj medzi nimi však existuje viac druhov a každý z nich môže sadnúť niekomu inému. Poď sa s nami pozrieť na pár druhov a spoznaj ten najlepší spaľovač tukov!

Lipo-6 RX od Nutrex: ten pravý spaľovač tukov pre teba?

Známa spoločnosť Nutrex sa stará o telá fitnessákov už dlhú dobu. Vďaka tomu vie, čo funguje, a ako má vyzerať zloženie naozaj schopného spaľovača tukov. Lipo-6 RX je tzv. all-in-one spaľovač, ktorý obsahuje komplex zlúčenín ideálne vyskladaných pre podporu úbytku váhy. Vďaka tomu poskytuje naozaj maximálne spaľovanie tukov. V kombinácii s cvičením s ním dokážeš impozantné výsledky.

Ďalším z jeho benefitov je potlačenie chuti do jedla. Okrem toho sa kapsule aj ľahšie vstrebú do tela a ty tak ich pozitívne účinky môžeš čerpať okamžite. Tvoje telo bude s ním fungovať na maximum a ty sa tak môžeš bez problémov venovať cvičeniu.

Lipo 6 RX od firmy Nutrex

Zelený čaj: najlepší spaľovač tukov?

Až 80 % extrakt zo zeleného čajuznamená 100 % výsledky pri spaľovaní tukov. Mnohé štúdie totiž dokázali pozitívny vplyv zeleného čaju na zdravie človeka. Jeho benefity pramenia z antioxidantov, ktoré sa v ňom nachádzajú. Vďaka tomuto koncentrátu sa zvýši intenzita spaľovania tukov v tvojom tele a detoxikuje ťa naozaj na maximum. A práve tento koncentrovaný macher, ktorý obsahuje až 1 200 mg zeleného čaju v 1 dávke, je Green tea od Best Nutrition.

Zelený čaj pôsobí blahodárne na tvoje zdravie. Nemá žiadne vedľajšie účinky a nič sa nesnaží dosiahnuť „za noc“. Jeho výsledky pocítiš z dlhodobého hľadiska. Keďže zelený čaj pochádza z prírody, nejde o žiadny liek. Môžeš ho tak užívať aj niekoľko mesiacov. Nezvyšuje tlak a tep srdca, pomáha naštartovať imunitný systém... Už si ho skúšal/a?

Best Nutrition prináša spaľovač Green Tea

Hydroxycut Hardcore Elite od Muscletech: zelená bomba pre tvoje telo

Možno pre teba bude najlepší spaľovač tukov práve tento. Nachádzajú sa kofeín, zelená káva, L-teanín, L-karnitín, L-tartrát...

Toto všetko spolu dokáže takmer zázraky. Ide o naozaj silný termogénny spaľovač. Znamená to, že zvýši fungovanie tvojho tela na maximum, ktoré tak spáli viac tuku než by spálilo bez neho.

Hardcore séria spaľovača Hydroxycut od firmy Muscletech

Tak čo, vyskúšal/a si niektorý z týchto pomocníkov? Ak áno, podeľ sa s nami o dosiahnuté výsledky do komentárov.

Autor: Mgr. Daniela Garančovská • Foto: Depositphotos Inc. • Zdroj: www.protein.sk
Páčil sa vám článok? Podeľte sa oň!
NECHCETE ZMEŠKAŤ NOVÉ ČLÁNKY?

POŠLEME VÁM INFO DO MAILU.

SÚVISIACE ČLÁNKY

Chudnutie: Ako správne do tela dopĺňať cukor

Chudnutie: Ako správne do tela dopĺňať cukor

Povedzme, že sa práve snažíš schudnúť. Je logické, že zjedenie mastného sladkého dezertu po každom jedle ti v tom určite nepomôže. Avšak ani v prípade, ak chceš zhodiť prebytočné kilogramy, sa nemusíš kompletne vzdať cukru. Stačí, aby si dodržiaval niekoľko zásad, vďaka ktorým si budeš môcť dopriať aj sladkú dobrotu. Ako na to?

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO