loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Total Rush 2.0 - Weider

Predtréningový stimulant prepracovaný tak, aby poskytoval lepšie a účinnejšie výsledky.
 
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Výskumný tím Weider bol inšpirovaný najnovšími vedeckými poznatkami a použil najnovšie prísady na vytvorenie účinnejšieho vzorca, ktorý je 100 % legálny. Total Rush 2.0 vás posunie do nových výšin, bez toho že musíte sledovať správne načasovanie tejto predtréningovky. Jeho optimalizované zloženie obsahuje rovnaké účinné zložky, ktoré fungovali v minulosti a boli obohatené o nové látky, ako sú glutamín peptidy Sustamine® a Oxystorm®, extrakt zo semien amarantu.

Vyskúšajte a zažite novú silu so zložkami:

  • L-citrulín malát - neesenciálna aminokyselina zapojená do kľúčových funkcií ako je produkcia oxidu dusnatého, ktorý vyrovnáva kyslosť kyseliny mliečnej a zabezpečuje dobré zotavenie organizmu. 
  • L-arginín - aminokyselina ktorá sa zúčastňuje sekrécie hormónov, odpadových látok, eliminácie, a ktorá tiež prispieva k udržaniu zdravia imunitného systému. Oxid dusnatý je vasodilatant a tiež pomáha k správnemu transportu živín do svalov na vyššej úrovni.
  • Kreatín monohydrát - kreatín je pravdepodobne najviac preskúmaná substancia s najväčším počtom štúdií, ktoré preukazujú jeho účinnosť pri zlepšovaní výkonnosti a svalovej sily.
  • Kofeín - povzbudzujúci prostriedok par excellance, ktorý znižuje pocit únavy subjektívne. Okrem toho podporuje mobilizáciu a využitie tukov ako zdroja energie. Kofeín pomáha pri intenzívnejšom cvičení.
  • Beta-alanín - beta-alanín sa stal 1 z najobľúbenejších zložiek. Ako potravinový doplnok pomáha zvýšiť intramuskulárny karnozín. Dipeptid karnozín má antioxidačný efekt a je schopný vyrovnať kyslosť produkovanej kyseliny mliečnej, čím sa odďaľuje svalová únava.
  • Aminokyseliny - Total Rush 2.0 bol obohatený o aminokyseliny, ktoré sú kľúčové pre zdravie nervového systému, ako N-acetyl L-tyrozín, Glycín a Taurín. Obsahuje tiež Teanín, aminokyselinu obsiahnutú v čaji, ktorá pomáha udržiavať pocit pohody.
  • Oxystorm® - exkluzívna zložka, ktorá uvoľňuje najvyšší obsah dusičnanov, čo zodpovedá viac ako 5-násobku hmotnosti prášku z repy. Dusičnany sú tiež známe pre podporu produkcie oxidu dusnatého.
  • L-alanín-L-glutamín (Sustamine®) - dipeptid tvorený L-glutamínom a L-alanínom. Štúdie ukázali, že táto forma glutamínu sa účinnejšie vstrebáva a tiež účinne zvyšuje svalovú hladinu glutamínu. Sustamín je najúčinnejšia látka pre zlepšenie svalovej hydratácie. Total Rush 2.0 obsahuje kombináciu vitamínov a minerálnych látok ako vitamín D, kyselina askorbová, niacín, vitamínu B6, vitamín B12, vápnik a zinok. 

Dávkovanie

Zmiešajte 25 g prášku (5 odmeriek) s 300 ml vody a užívajte 30-40 minút pred tréningom. Po 6 týždňovom cykle zaraďte pauzu aspoň na 2-4 týždne. 

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť Lemon-Lime) 25 g (1 odmerka)
Počet dávok v balení: 15
L-citrulín malát 6 000 mg
L-arginín 4 600 mg
Kreatín monohydrát 3 400 mg
z toho kreatín 3 000 mg
Beta-alanín 3 300 mg
N-acetyl L-tyrozín 1 000 mg
Taurín 1 000 mg
L-glycín 1 000 mg
Inca extrakt pšenice (Oxystorm®) 300 mg
Kofeín 300 mg
L-alanyl-L-glutamín (Sustamine®) 200 mg
Ginkgo biloba 120 mg
L-teanín 50 mg
Vitamín D 1,25 μg
Kyselina askorbová 200 mg
Niacín 16 mg
Vitamín B6 0,7 mg
Vitamín B12 1,25 μg
Vápnik 220 mg
Zinok 5 mg

Zloženie

L-citrulín malát, L-arginín, kreatín monohydrát, beta-alanín, N-acetyl-L-tyrozín, taurín, L-glycín, kyselina (kyselina citrónová), uhličitan vápenatý, extrakt semien amarantu (Amaranthus hypochondriacus - Oxystorm®), L-alanyl-L-glutamín (Sustamine®), kofeín, extrakt z ginkgo biloba, aróma, vitamín C, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), regulátor kyslosti (fosfát draselný), L-teanín, maltodextrín, sladidlá (acesulfam-K, cyklamát sodný, sukralóza), slnečnicový olej, niacín, oxid zinočnatý, vitamín B12, vitamín B6, vitamín D, farbivo (E150c - pre príchuť Cola), (E141 - pre príchuť Lemon-Lime).

Upozornenie

Ak užívate akékoľvek lieky, konzultujte užívanie so svojim lekárom. Neprekračujte odporučané denné dávkovanie. Neslúži ako plnohodnotná náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nevhodný pre deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy, osoby s intoleranciou na niektorú zo zložiek produktu. Neužívajte po 18 hod., môže spôsobiť nespavosť. Nekombinujte s alkoholom! Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosahu detí. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO