loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Thor Stim-Free - GymBeam

Komplexná predtréningovka bez stimulantov na podporu výkonu, vhodná aj počas večerných tréningov bez negatívneho dopadu na spánok

Balenie

Príchuť

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do zajtra?

Objednajte kuriérom GLS do dnes 14:00 hod.

Popis produktu

Známe predtréningovky Thor a Thor+Vitargo sú do tretice doplnené predtréningovkou Thor Stim-Free bez obsahu stimulantov. Ponúka veľmi efektívne zloženie nabité látkami, ktoré sú spojené s podporou výkonu a efektívnejším prekrvením svalov.  Osobitne ho ocenia ľudia, ktorí obmedzujú príjem kofeínu, vyhýbajú sa mu alebo sú na neho citliví. Má skvelú rozpustnosť a poteší sviežou chuťou. Zároveň je vhodný aj pre vegánov. 

Z hľadiska podielu v zložení kraľuje neesenciálna aminokyselina L-citrulín DL-malát, ktorá je v tomto prípade naviazaná na malát, teda soľ kyseliny jablčnej. Samotný l-citrulín funguje ako prekurzor arginínu. Ten spolu s prítomným l-arginínom slúži ako substrát pre produkciu oxidu dusnatého (NO), ktorý rozťahuje cievy, výsledkom čoho je lepšie prekrvenie organizmu. Prítomný beta alanín, ktorý vďaka svojmu mechanizmu pôsobenia dokáže oddialiť nástup únavy a zvýšiť efektivitu športového výkonu.

Zloženie dopĺňa aminokyselina l-glutamín, ktorá sa prirodzene nachádza vo svaloch a jej hladina klesá počas športového výkonu. Naše telo ho dokáže využiť ako zdroj energie pre niektoré bunky imunitného systému. Zabudnúť netreba na kokosovú vodu v prášku, ktorá sa postará o lepšiu hydratáciu počas náročných tréningov. Vtedy oceníte tiež obsiahnutý l-tyrozín. Ten je prekurzorom syntézy dopamínu a norepinefrínu (noradrenalínu), ktorý je známy ako stresový hormón pripravujúci organizmus na záťaž. Zároveň býva častou prísadou predtréningových zmesí najmä vďaka tomu, že sa podieľa na mnohých biologických procesoch.

Celú zmes skvele dopĺňa aj cholín bitartrát pre podporu kognitívnych funkcií a maximálny fokus počas tréningu. K tomu môže prispieť aj prítomné DMAE, ktoré patrí medzi nootropiká užívané za účelom lepšej koncentrácie. Okrem toho tu nájdete aj extrakt z pomarančovníka horkého (Citrus aurantium), ktorý obsahuje synefrín. Ten môže pomôcť  zvýšiť rozklad tukov na energiu. Potenciál formuly Thor Stim-free navyše výborne znásobujú silné adaptogény v podobe prášku z plodov ženšenu sibírskeho (Eleutherococcus senticosus) a extraktu z rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea). Ide o látky, ktoré môžu pomôcť vysporiadať sa so stresom a lepšie sa na neho adaptovať. Zároveň sú vyhľadávané s cieľom podpory odolnosti organizmu, ale aj psychickej a fyzickej výkonnosti. Zloženie uzatvára prítomnosť vitamínov C, B3 a B6, ktoré plnia v našom organizme celý rad životne dôležitých procesov. 

Výhody:

  1. Plne účinný komplexný predtréningový doplnok
  2. Ideálny pre večerné tréningy
  3. Neobsahuje kofeín
  4. Ľahká rozpustnosť
  5. Svieže ovocné príchute
  6. Balenie obsahuje 30 denných dávok

Dávkovanie

Zmiešajte 14 g (1 odmerku) s 250-300 ml vody a užívajte 20 minút pred tréningom.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 14 g
Počet dávok v balení: (420 g) 30
L-citrulín DL-malát 5 000 mg
Beta alanín 2 500 mg
L-glutamín 2 000 mg
L-arginín 1 300 mg
Kokosová voda v prášku 500 mg
L-tyrozín 400 mg
Cholín bitartrát 400 mg
Prášok z plodov sibírskeho ženšenu (Eleutherococcus senticosus) 400 mg
z toho eleuterozidy 1,6 mg
Vitamín C 320 mg
Extrakt rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea) 100 mg
z toho rosavín 3 mg
Dimetylaminoetanol (DMAE) bitartrát 54 mg
z toho DMAE 20 mg
Vitamín B3 48 mg
Extrakt z pomarančovníka horkého (Citrus aurantium) 22 mg
z toho synefrín 20 mg
Vitamín B6 7 mg

Zloženie

Mango Maracuja: L-citrulín DL-malát (2:1), beta alanín, L-glutamín, L-arginín, kokosová voda v prášku, protihrudkujúce činidlo (oxid kremičitý), L-tyrozín, cholín bitartrát, prášok z koreňa sibírského ženšenu (eleutherococcus senticosus)(0,4 % eleuterozidy), prírodné arómy, vitamín C (kyselina L-askorbová), sladidlo (sukralóza), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), extrakt rozchodnice ružovej (rhodiola rosea)(3 % rosavíny), dimetylaminoetanol (DMAE) bitartrát, farbivá (beta karotén, červená repa), vitamín B3 (nikotínamid), extrakt z pomarančovníka horkého (citrus aurantium)(95 % synefrín), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid). 

Strawberry Kiwi: L-citrulín DL-malát (2:1), beta alanín, L-glutamín, L-arginín, kokosová voda v prášku, protihrudkujúce činidlo (oxid kremičitý), L-tyrozín, cholín bitartrát, prášok z koreňa sibírského ženšenu (eleutherococcus senticosus)(0,4 % eleuterozidy), prírodné arómy, vitamín C (kyselina L-askorbová), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), extrakt rozchodnice ružovej (rhodiola rosea)(3 % rosavín), sladidlo (sukralóza), dimetylaminoetanol (DMAE) bitartrát, farbivá (beta karotén, červená repa), vitamín B3 (nikotínamid), extrakt z pomarančovníka horkého (citrus aurantium)(95 % synefrín), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid). 

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Balenie obsahuje silica sáčok.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO