loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Testojack práškový - Androrganics

Kombinácia vysokoúčinných stimulantov vlastnej produkcie testosterónu s prírodnými látkami, ktoré majú pozitívny vplyv na kvalitu svalovej hmoty.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Základ tvorí patentovaný extrakt Senovky gréckej Testofen®, ktorý je doplnený až o 11 ďalších synergických látok pre dosiahnutie maximálnej účinnosti. Ak si presvedčený o tom, že produkty na prírodnej báze bez akýchkoľvek dopingových látok, nemôžu byť´citeľne účinné, daj šancu TestoJacku - zaručene zmeníš názor!

 • zvyšuje hladinu voľného testosterónu
 • maximalizuje výkonnosť a silu
 • podporuje tvorbu svalstva
 • pomáha znížiť telesný tuk
 • zlepšuje sexuálne funkcie a zvyšuje libido
 • zvyšuje spokojnosť a sebavedomie
 • vhodný rovnako pre ženy ako pre mužov
 • neobsahuje dopingové látky

Testofen®
Extrakt senovky gréckej štandardizovaný na 50 % Fenusides™. Senovka grécka obsahuje viac ako 100 fytochemických zložiek, vrátane furostanolových saponínov a steroidných saponínov, a má viacnásobné využitie pre ľudské telo. Testofen® je však jedinečný extrakt zo Senovky gréckej, ktorý je štandardizovaný na patentovaný matrix saponínových glykozidov, ktorú Gencor nazval Fenuside. Tieto zložky v Testofene podporujú zdravú sexuálnu túžbu a vitalitu, tvorbu svalovej hmoty, zvyšujú hladinu voľného testosterónu u mužov a pomáhajú zmierňovať bežné príznaky andropauzy u mužov.

DAA Kyselina D-asparagová
DAA aktivuje produkciu hormónov v tele (vrátane rastového hormónu), čo má množstvo výhod pri cvičení - rast svalstva, zníženie telesného tuku, zvýšenie sily a energie, rýchlejšiu regeneráciu a príjemným vedľajším účinkom je aj zlepšenie libida. Zvyšuje výdrž a podporuje výkon, pomáha prekonať únavu, zúčastňuje sa pri odstraňovaní nadbytočného amoniaku z tela, hodí sa preto pri vysokom príjme bielkovín. Pomáha pri bunkových funkciách. Slúži ako nosič draslíka a horčíka. Zvyšuje produkciu imunoglobulínov a protilátok.

Metoxyizoflavón
Metoxyizoflavón zvyšuje čistú svalovú hmotu a zároveň znižuje tuk a podporuje zdravú hladinu cholesterolu. Taktiež významne zvyšuje regeneráciu svalov po cvičení a znižuje hladiny kortizolu. Odporúčaná účinná denná dávka je 300 mg, maximálna až 800 miligramov.

Acetyl L-karnitín
Veľmi účinná forma, ktorá zabezpečuje premenu tuku na energiu. Taktiež výskumy potvrdili, že zvyšuje produkciu testosterónu, pomáha zvyšovať kostnú a svalovú hmotu. Zlepšuje funkciu srdca, mozgu a kontrakcie svalov.

Beta-ekdysterón
Je silne anabolický a poskytuje masívny rast svalstva. Anabolický rastlinný sterol zvyšuje proteosyntézu podobne ako anabolické steroidy, avšak bez akýchkoľvek vedľajších účinkov! Je základným stavebným kameňom silových športovcov východného bloku.

Urtica dioica
Extrakt z koreňa žihľavy pomáha zvyšovať hladiny testosterónu tak, že inhibuje väzbu testosterónu na globulín viažúci pohlavné hormóny, ktorý naopak zvyšuje hladiny voľného testosterónu. Okrem tohto mechanizmu in vitro enzymatické štúdie tiež naznačujú, že zložky extraktu koreňa žihľavy zastavujú aktivitu enzýmov, ktoré konvertujú testosterón na dihydrotestosterón, čím zvyšujú hladiny voľného testosterónu. Tiež vie pomôcť pri liečbe benígnej hyperplázie prostaty.

Alfa-lipoová kyselina
Je silná anabolická zložka sama o sebe, ale taktiež zvyšuje účinnosť ostatných zložiek TestoJacku. Zároveň pôsobí ako silný antioxidant, ktorý neutralizuje voľné radikály.

Chryzín
Anti-estrogén, ktorý znižuje katabolizmus a zabraňuje aromatizácii. Vykazuje protizápalové a antioxidačné účinky.

Bioperín
Zvyšuje dostupnosť a využiteľnosť všetkých látok v produkte a zabezpečuje ich správne vstrebanie do organizmu.

ZMB6
Nezávislé štúdie na univerzitách v USA preukázali, že denná suplementácia látkami obsiahnutými v ZMA vo vyváženom synergickom pomere zvyšujú celkovú a volnú hladinu testosterónu a hladinu rastového faktora IGF-1. Navyše obsahuje vitamín B6, ktorý ešte zlepšuje vstrebávanie zinku a horčíka, urýchľuje regeneráciu, zvyšuje hladinu testosterónu, podporuje syntézu bielkovín, zvyšuje silu a výdrž, zlepšuje spánok a dopĺňa elektrolyty.

Výhody:

 1. Podporuje zvýšenie hladiny testosterónu
 2. Zvyšuje výkonnosť a nárast svalovej hmoty
 3. Komplexný prípravok

Dávkovanie

Odporúčaná denná dávka: Zarovnaná priložená odmerka 3x denne. Prášok zamiešajte do malého množstva vody a vypite. Užívajte po jedle, v tréningový deň užívajte dávku 30 minút pred cvičením. 

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 g
Počet dávok v balení: (90 g) 90
Hodnoty: v 3 g
Testofen® Senovka grécka extrakt 800 mg
DAA (Kyselina D-asparágová) 600 mg
5-metyl-7-metoxyizoflavón 300 mg
Acetyl L-karnitín 200 mg
Beta-ekdysterón 200 mg
Pŕhľava dvojdomá extrakt 200 mg
ALA (kyselina alfalipoová) 100 mg
Chryzín (Mučenka jedlá extrakt) 95 mg
Bioperín 5 mg
ZMB6:
Citrát horečnatý 475 mg
z toho horčík 55 mg
Citrát zinočnatý 20 mg
z toho zinok 6 mg
Pyridoxín KCl (Vitamín B6) 5 mg

Zloženie

Testofen® senovka grécka (trigonella foenum-graecum) extrakt semena v pomere 33:1 štandardizované min. na 50 % Fenuside™, kyselina D-asparágová, 5-metyl-7-metoxyizoflavón extrahovaný zo sójových bôbov, acetyl L-karnitín, leuzeja šuštivá (stemmacantha carthamoides) extrakt štandardizovaný na beta-ekdysterón, pŕhľava dvojdomá (urtica dioica) extrakt, kyselina alfa-lipoová, mučenka jedlá (passiflora edulis) extrakt, Bioperine® štandardizovaný extrakt čierneho korenia (piper nigrum) na piperín, ZMB6: citrát horečnatý, citrát zinočnatý a pyridoxín HCl (vitamín B6).

Informácie pre alergikov

Alergény sú vyznačené tučným písmom.

Upozornenie

Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nie je náhradou rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Skladujte mimo dosahu malých detí a slnečného žiarenia, v suchu a pri teplote do 25 °C. Po odobratí potrebného množstva obal ihneď uzatvorte.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO