loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

NO X-1 - Still Mass

NO X-1 je doplnok na stimulovanie oxidu dusnatého.
 

Balenie

Príchuť

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do utorka?

Objednajte kuriérom GLS do pondelka 14:00 hod.

Popis produktu

NO X-1 je vhodný na zvýšenie telesného výkonu. Tvoria ho 4 základné matrixy s rozličným účinkom, ktoré v synergii dosahujú výborný výsledok.


Kreatin matrix:

 • Kreatín monohydrát je priamym zdrojom energie ATP. Zväčšuje objem svalových buniek, čím zvyšuje silu a nárast telesnej hmotnosti.
 • Kreatín AKG je 1 z najnovších foriem kreatínu v kombinácii kreatínu a alfa-ketoglutarátu. Je to v podstate kreatín naviazaný na molekuly AKG, v pomere 2:1. AKG je 1 z medziproduktov aeróbnej tvorby energie v tzv. Krebsovom cykle. Táto metabolická cesta sa využíva na obnovu bezprostredného zdroja energie ATP v prestávkach medzi jednotlivými sériami.
 • Tri-kreatín Malát je prípravok obsahujúci zdokonalenú formu kreatínu v jej najviac bio dostupnej forme, akou je 100 % kreatín jablčňanu. Jedná sa o výnimočne stabilnú, veľmi dobre rozpustnú formu kreatínu, ktorá je odolná voči kyslému prostrediu tráviacej sústavy.

NO matrix:

 • L-arginín báza stimuluje uvoľňovanie oxidu dusíka, ktorý zvyšuje prietok krvi do svalov. Riadi vylučovanie rastového hormónu.
 • L-arginín AKG je to v podstate Arginín naviazaný na molekuly AKG, v pomere 2:1.
 • L-citrulín baza je priamo vstrebávaná do krvi, vytvára zásobu pre metabolickú premenu na L-arginín a to rovnakými fyziologickými účinkami na cievy, ako v prípade L-arginínu. L-citrulín je z pohľadu nástupu účinku vhodnejším a rýchlejším zdrojom signálnych molekúl oxidu dusnatého.
 • L-citrulín DL-Malát je Citrulín naviazaný na kyselinu jablčnú. Kyselina jablčná pomáha telu premieňať kyselinu mliečnu, ktorá vzniká počas intenzívneho tréningu na energiu využiteľnú pre svaly. Týmto pomáha odstraňovať svalovú únavu, zvyšuje tvorbu ATP a obnovu kreatinfosfátu.
 • Beta Alanín vedie k vyššej syntéze karnozínu. Až ten má vplyv na naše svaly a schopnosti podať výkon.
 • L-glycín zlepšuje príjem a využitie kreatínu v organizme, čím získame väčšiu silu a svalovú hmotu. Znižuje vysoký tlak krvi, čo možno vysvetliť jeho úlohou v redukcii tvorby voľných radikálov, zvyšujúc dostupnosť oxidu dusnatého.

Amino matrix:

 • BCAA instant sú vetvené aminokyseliny L-leucín, L-izoleucín a L-valín v pomere 2:1:1. Predstavujú významnú časť všetkých aminokyselín tvoriacich svalové tkanivo. Pod vplyvom intenzívnej fyzickej záťaže sa vyčerpáva energetická zásoba tvorená glykogénom a nastupuje tvorba energie z vetvených aminokyselín.
 • L-glutamín je najviac zastúpená aminokyselina vo svalových bunkách - až 60 %. Pri telesnej a psychickej námahe dochádza k jej vysokej spotrebe. Glutamín zvyšuje hladinu rastového hormónu a rast svalovej hmoty. Ďalej zvyšuje zásoby glykogénu, čím zabezpečuje ochranu svalových bielkovín. Taktiež stimuluje hladinu oxidu dusnatého.
 • L-lyzín HCl: je esenciálna amynokyselina, ktorú si ľudský organizmus nedokáže sám vyprodukovať. Lyzín podporuje vznik hormónov a enzýmov a v kombinácii s vitamínom C zvyšuje regeneráciu tkanív. Nedostatok lyzínu obmedzuje našu schopnosť zúžitkovať ostatné aminokyseliny. Funguje ako nezastupiteľná stavebná jednotka všetkých bielkovín.

Energy matrix:

 • Taurín pôsobí ako energizér, čím stimuluje mozgovú aktivitu a prekrvenie mozgu. Taurín zvyšuje niektoré účinky inzulínu, pomáha vstrebávať aminokyseliny do buniek, čím výrazne prispieva k rastu svalovej hmoty a regenerácii. V kombinácii s kofeínom zvyšuje energetický účinok.
 • Extrakt zeleného čaju obsahuje prírodný kofeín, ktorý môže aktivovať centrálny nervový systém. Ďalej pomáha zvýšiť zapojenie tukov do energetického výdaju. Narozdiel od iných látok s podobným účinkom však nezvyšuje krvný tlak a srdcový pulz. Pôsobí tak na telo šetrne.
 • Kofeín má silný stimulačný účinok na nervovú sústavu. Zvyšuje psychickú aktivitu a schopnosť koncentrácie, odstraňuje únavu a predlžuje možnosť vykonávať vyčerpávajúcu prácu. Vzhľadom k dobrej vstrebateľnosti a veľmi rýchlemu pôsobeniu je vhodný ako pri športovom výkone, tak aj pri činnostiach vyžadujúcich maximálne sústredenie a dlhodobé udržanie pozornosti.
 • L-tyrozín je základom pre vznik hormónov adrenalín a nonadrenalín, stresových hormónov, ktoré mobilizujú organizmus. Zvyšuje koncentráciu pri fyzickom a psychickom výkone a súčasne zlepšuje jeho efektivitu..
 • Vitamín C prispieva k udržaniu obranyschopnosti organizmu a správnej funkcii imunitného systému počas fyzickej záťaže aj po nej. Vitamín C napomáha správnej funkcii nervovej sústavy a psychickej činnosti. Podporuje tvorbu kolagénu a je dôležitý pre normálnu funkciu krvných ciev. Prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Kofeín s vitamínom C sú ideálnou kombináciou funkčných látok, pre zvýšenie nabudenia organizmu pred fyzickou záťažou, taktiež znižuje mieru únavy a vyčerpania.

Výhody:

 1. Komplex látok podporujúcich výkon
 2. S kofeínom pre maximálne nabudenie
 3. Vitamín C pre podporu imunity

Dávkovanie

Odporúčaná denná dávka je 25 g. Rozmiešajte 25 g v 300 ml vody a užívajte 30 minút pred fyzickou záťažou.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť Orange) 25 g
Počet dávok v balení: (600 g) 24
Hodnoty: v 25 g v 100 g
Energetická hodnota 400,25 kJ/94,25 kcal 1 601 kJ/377 kcal
Tuky 0,002 g 0,09 g
Nasýtené mastné kyseliny 0 g 0 g
Sacharidy 0 g 0 g
z toho cukry 0 g 0 g
Vláknina 0 g 0 g
Bielkoviny 23,57 g 94,3 g
Soli 0 g 0g
Kreatín matrix: 4 g 16 g
Kreatín monohydrát 2 g 8 g
Kreatín AKG 1 g 4 g
Tri-kreatín malát 1 g 4 g
NO matrix: 10 g 40 g
L-arginín AKG 2 g 8 g
L-arginín báza 2 g 8 g
L-citrulín báza 2 g 8 g
L-citrulín DL-malát 2:1 1 g 4 g
L-glycín 1 g 4 g
Beta-alanín 2 g 8 g
Amino matrix: 6 g 24 g
BCAA instant 2:1 4 g 16 g
L-glutamín 1 g 4 g
L-lyzín HCl 1 g 4 g
Energy matrix: 2,9 g 11,6 g
Taurín 1,5 g 6 g
Kofeín bezvodý 0,1 g 0,4 g
Extrakt zo Zeleného čaju 25 % 0,3 g 1,2 g
L-tyrozín 0,5 g 2 g
Vitamín C 0,5 g 2 g

Zloženie

Cola: Kreatín monohydrát, tri-kreatín malát, BCAA instant 2:1:1 (l-leucín, l-izoleucín, l-valín), l-lyzín HCl, l-arginín báza, l- arginín alfaketoglutarát, beta alanín, l-glutamín, taurín, kreatín AKG, l- citrulín DL-malát 2:1, l-citrulín báza, l-glycín, l-tyrozín, extrakt zeleného čaju 25 %, kofeín bezvodý, kyselina askorbová, kyselina citrónová (E330), aróma citrón, oxid kremičitý (E551), sladidlo (glykozidy steviolu (E960)), emulgátor (sójový lecitín (E322)).

Grapefruit: Kreatín monohydrát, tri-kreatín malát, BCAA instant 2:1:1 (l-leucín, l-izoleucín, l-valín), l-lyzín HCl, l-arginín báza, l- arginín alfaketoglutarát, beta alanín, l-glutamín, taurín, kreatín AKG, l- citrulín DL-malát 2:1, l-citrulín báza, l-glycín, l-tyrozín, extrakt zeleného čaju 25 %, kofeín bezvodý, kyselina askorbová, kyselina citrónová (E330), aróma citrón, oxid kremičitý (E551), sladidlo (glykozidy steviolu (E960)), emulgátor (sójový lecitín (E322)).

Lemon: Kreatín monohydrát, tri-kreatín malát, BCAA instant 2:1:1 (l-leucín, l-izoleucín, l-valín), l-lyzín HCl, l-arginín báza, l- arginín alfaketoglutarát, beta alanín, l-glutamín, taurín, kreatín AKG, l- citrulín DL-malát 2:1, l-citrulín báza, l-glycín, l-tyrozín, extrakt zeleného čaju 25 %, kofeín bezvodý, kyselina askorbová, kyselina citrónová (E330), aróma citrón, oxid kremičitý (E551), sladidlo (glykozidy steviolu (E960), emulgátor (sójový lecitín (E322)).

Orange: Kreatín monohydrát, tri-kreatín malát, BCAA instant 2:1:1 (l-leucín, l-izoleucín, l-valín), l-lyzín HCl, l-arginín báza, l- arginín alfaketoglutarát, beta alanín, l-glutamín, taurín, kreatín AKG, l- citrulín DL-malát 2:1, l-citrulín báza, l-glycín, l-tyrozín, extrakt zeleného čaju 25 %, kofeín bezvodý, kyselina askorbová, kyselina citrónová (E330), aróma citrón, oxid kremičitý (E551), sladidlo (glykozidy steviolu (E960)), emulgátor (sójový lecitín (E322)).

Informácie pre alergikov

Obsahuje sójový lecitín.

Upozornenie

Nevhodné pre deti a mládež do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy a osoby citlivé na kofeín. Nevhodné pri metabolických poruchách so zvýšenou hladinou arginínu. Nevhodné pre diabetikov a pre osoby s respiračným ochorením (napr. astma), s ochorením srdca, ciev, pečene, obličiek. Neodporúča sa užívať ľuďom s ochorením krvného tlaku a cukrovky.  Odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. Nadmerná jednorázová dávka alebo zvýšená koncentrácia nápoja môže spôsobiť nevoľnosť alebo mať laxatívny účinok. Výrobok sa nesmie kombinovať s alkoholom. Skladujte mimo slnečného žiarenia, v suchu a pri teplote do 25 °C. Po odobratí potrebného množstva obal ihneď uzavrite. Skladovanie v chlade a tme predlžuje trvanlivosť výrobku.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO