loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €
NEBBIA – športové fitness oblečenie

NEBBIA – športové fitness oblečenie

Iné

23.04.2018

Prečítané: 3228x

Ak si správny fitness maniak či maniačka a tráviš veľa času na sociálnych sieťach sledovaním stránok venujúcim sa slovenským či zahraničným atlétom, určite poznáš značku NEBBIA. Možno už máš aj v šatníku viaceré kúsky z ich produkcie. NEBBIA na prvý pohľad vyzerá ako zahraničná značka, ale vieš o tom, že ide o lokálnu značku, pochádzajúcu zo Žiliny?

Nie je štandardom, že brand s takto silným menom, portfóliom výrobkov a kvalitou pochádza zo Slovenska. Značka NEBBIA vznikla už v roku 1997. V tom období bol ešte trh s fitness doplnkami a oblečením oveľa menší ako je dnes. Začali s vlastným oblečením pre mužov. Prvý set obsahoval len tepláky, tielka a tričká. Pre ženy v tom čase nevyrábali žiadne oblečenie, to prišlo až neskôr. Dlhé roky sa potom „hľadali“ a skúšali ísť aj mimo segment fitness oblečenia, ale pred rokmi sa opäť vrátili k tomu, čo im ide najlepšie a to je oblečenie do posilňovne. Neskôr sa im podarilo presadiť aj na medzinárodnej scéne a dnes je NEBBIA uznávanou značkou všade vo svete. Posunuli sa až na takú úroveň, že boli trikrát po sebe oficiálnym dodávateľom športového oblečenia na súťaži Mr. Olympia.

NEBBIA a rasizmus

Ak sleduješ slovenskú fitness scénu, asi ti neušla minuloročná kauza, ktorá sa rozpútala okolo NEBBIE a ich reklamy na sociálnych sieťach. NEBBIA zdieľala na Facebooku reklamu na novú kolekciu, ktorú nafotili s nórskym atlétom Dennisom Johansenom. Diskutujúcim sa nepáčila farba Dennisovej pleti a spustila sa obrovská vlna nenávistných komentárov. Kauza sa rozrástla dokonca tak, že o nej hovorili viacerí novinári, politici a dokonca o nej informovali aj zahraničné médiá. NEBBIA túto situáciu bravúrne otočila voči tým, ktorí písali tieto komentáre a dala im možnosť vrátiť zakúpené oblečenie bez ohľadu na jeho vek s tým, že im vrátia plnú sumu, za akú ju kúpili. Zaujímavosťou je to, že nikto im oblečenie nevrátil a ani nepožadoval vrátenie peňazí.

Nebbia spolupracuje aj so zahraničnými športovcami.

Kto je súčasťou NEBBIA tímu?

Postupne ako sa spoločnosť NEBBIA vyvíja, skvalitňuje sa a rozrastá sa aj NEBBIA tím pozostávajúci z TOP svetových atlétov. Z kulturistov sa oplatí spomenúť mená ako napr. Roelly Winklaar, ktorý je známy obrovskými pažami či Shawn Rhoden, ktorý v roku 2016 skončil tesne za Philom Heathom na súťaži Mr. Olympia. Z lokálnych športovcov patrí do tohto tímu aj profesionálny kulturista Milan Šádek či Ondřej Kmošťák, súťažiaci v kategórii Men's physique.

Zo žien je potrebné spomenúť najmä Oksanu Grishinu, ktorá trikrát v rade vyhrala Ms. Fitness na súťaži Mr. Olympia. Z Instagramu určite poznáš aj Olíviu Pohánkovú či Sabinu Doležalovú. Obe patria do NEBBIA tímu a súťažia v kategórii Bikini fitness.

Olívia Pohanková spolupracuje so značkou Nebbia.

Čo nájdeš v kolekcii NEBBIA?

V prvom rade oblečenie, ktorého strih je navrhnutý pre ľudí, ktorí cvičia a majú problém sa vtesnať do oblečenia s klasickým strihom. To je buď úzke alebo odstáva tam, kde by nemalo. Kolekcia od NEBBIA ti sadne aj na široké ramená a aj na vydrepovaný guľatý zadok. Jej súčasťou sú nielen klasické tričká, tielka či tepláky, ale aj legíny, mikiny či regtopy. Pre ženy sú v ponuke naviac aj fitness šaty, šortky, športové tielka a podprsenky a tiež tzv. bubble butt pants, čo sú vlastne legíny, ktoré dokonale sadnú na tvoj zadok a stehná a vďaka ich dizajnu ich môžeš nosiť kdekoľvek.

Pozor na fejky!

Ako to už so značkovým oblečením býva, ani NEBBII sa nevyhli tzv.“fejky“. Toto oblečenie so skopírovaným dizajnom sa síce tvári ako originál, ale je len lacnou napodobeninou vyrobenou v Ázii. Kvalitou sa nedá porovnávať s originálnym oblečením NEBBIA, ktoré sa vyrába v Európe. Ak chceš mať istotu, že nekúpiš len nekvalitný fejk, ale kvalitné oblečenie, nakupuj len od overených partnerov. Kompletnú ponuku oblečenia NEBBIA nájdeš TU.

Autor: Ing. Matúš Mráz • Zdroj: www.protein.sk
Páčil sa vám článok? Podeľte sa oň!
NECHCETE ZMEŠKAŤ NOVÉ ČLÁNKY?

POŠLEME VÁM INFO DO MAILU.

SÚVISIACE ČLÁNKY

Pevný a guľatý zadok. Ako na to?

Pevný a guľatý zadok. Ako na to?

Za posledné roky sa do popredia u žien dostalo cvičenie zadku. Pravdepodobne to prišlo s nástupom kategórie bikini fitness na súťažné pódiá, kde je zadok dôležitou partiou. A je to super. Na jednej strane to pôsobí esteticky a taktiež je silný a pevný zadok dôležitý pre celkový rozvoj sily spodnej časti tela. Okrem toho cvičenie zadku nie je výsadou len žien, ale má zmysel aj u mužov.

Prečo nenapreduješ tak, ako by si chcel?

Prečo nenapreduješ tak, ako by si chcel?

Ak pravidelne cvičíš a navštevuješ posilňovňu, isto si si všimol ľudí, ktorí cvičia dlhé roky a ich progres je veľmi pomalý či žiadny. A možno to nie sú ostatní, ale ty, kto má rovnaký problém. Je to bežné a v živote každého cvičenca nastane obdobie, kedy príde k stagnácii. Základom je uvedomiť si to dostatočne skoro a podniknúť kroky k náprave.

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO