loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

L-Glycine od Muscle Mode

Pri samostatnom užívaní je glycín určený na zvyšovanie množstva svalovej hmoty.

Balenie

Príchuť

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do utorka?

Objednajte kuriérom GLS do pondelka 14:00 hod.

Popis produktu

  • Suplementácia glycínom je populárna najmä pri budovaní svalovej hmoty.
  • Zvyčajne sa glycín primiešava do predtréningového nápoja, aby počas cvičenia a po ňom zabránil rozpadu svalovej hmoty a podporil proces budovania hmoty.
  • Nedávno sa stal glycín aj populárnym doplnkom po cvičení, keďže niekoľko presvedčivých štúdií preukázalo jeho protizápalové účinky a schopnosť regenerovať centrálnu nervovú sústavu.
  • Pri samostatnom užívaní je glycín určený na zvyšovanie množstva svalovej hmoty. Vtedy je vhodné užívať ho pred spaním.
  • Glycín pomáha stimulovať molekuly, ktoré sú vo väčšej miere vyplavované práve v noci a tým zlepšuje proces obnovy organizmu.
  • Glycín je populárny aj ako dobre kombinovateľný suplement.
  • Odborníci na výživu odporúčajú glycín silovým športovcom užívať spolu s kreatínom, kedy glycín podporí vstrebávanie kreatínu do svalov a oddiali jeho vyčerpanie. To spolu so schopnosťou glycínu zbaviť telo toxických látok (aj kyseliny mliečnej) umožní trénovať tvrdšie a dlhšie.
  • Možno ešte dôležitejší je glycín pre vytrvalostných športovcov.
  • Existujú totiž dôkazy, že glycín podporuje vstrebávanie glukózy. To môže byť užitočné pri predsúťažnej "plniacej" sacharidovej fáze, alebo pri zefektívnení obnovy zásob glykogénu v organizme po tréningu.

Dávkovanie

Rozmiešajte 1/3 čajovej lyžičky (700 mg) v 200-300 ml vody alebo ovocnej šťavy a ihneď vypite. Najlepšie užívať hneď po prebudení na lačný žalúdok.

Zloženie

100 % Glycín.

Upozornenie

Nevhodný pre deti a mládež do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO