+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

L-Glycine od Muscle Mode

Hlavný obrázok L-Glycine od Muscle Mode
 

Cenník

Doručenie do zajtra? Objednajte kuriérom GLS do dnes 14:00 hod.
BaleniePríchuťBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť
100 gNeutrál2.38 €20%1.90 €
250 gNeutrál3.62 €20%2.90 €
500 gNeutrál6.13 €20%4.90 €
1000 gNeutrál11.12 €20%8.90 €


Stručný popis

L-Glycine - pri samostatnom užívaní je glycín určený na zvyšovanie množstva svalovej hmoty.


Popis produktu

  • Suplementácia glycínom je populárna najmä pri budovaní svalovej hmoty.
  • Zvyčajne sa glycín primiešava do predtréningového nápoja, aby počas cvičenia a po ňom zabránil rozpadu svalovej hmoty a podporil proces budovania hmoty.
  • Nedávno sa stal glycín aj populárnym doplnkom po cvičení, keďže niekoľko presvedčivých štúdií preukázalo jeho protizápalové účinky a schopnosť regenerovať centrálnu nervovú sústavu.
  • Pri samostatnom užívaní je glycín určený na zvyšovanie množstva svalovej hmoty. Vtedy je vhodné užívať ho pred spaním.
  • Glycín pomáha stimulovať molekuly, ktoré sú vo väčšej miere vyplavované práve v noci a tým zlepšuje proces obnovy organizmu.
  • Glycín je populárny aj ako dobre kombinovateľný suplement.
  • Odborníci na výživu odporúčajú glycín silovým športovcom užívať spolu s kreatínom, kedy glycín podporí vstrebávanie kreatínu do svalov a oddiali jeho vyčerpanie. To spolu so schopnosťou glycínu zbaviť telo toxických látok (aj kyseliny mliečnej) umožní trénovať tvrdšie a dlhšie.
  • Možno ešte dôležitejší je glycín pre vytrvalostných športovcov.
  • Existujú totiž dôkazy, že glycín podporuje vstrebávanie glukózy. To môže byť užitočné pri predsúťažnej "plniacej" sacharidovej fáze, alebo pri zefektívnení obnovy zásob glykogénu v organizme po tréningu.

Dávkovanie

Rozmiešajte 1/3 čajovej lyžičky (700 mg) v 200 - 300ml vody alebo ovocnej šťavy a ihneď vypite. Najlepšie užívať hneď po prebudení na lačný žalúdok.


Zloženie

100% Glycín.


Upozornenie

Prípravok nie je vhodný pre osoby mladšie ako 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Prípravok neslúži ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte v suchu a mimo dosahu detí. Nevystavujte mrazu, vysokým teplotám a vlhkosti. Odporúčaná denná dávka sa nesmie prekračovať.


Hodnotenie

0.0
žiadne hodnotenia

Novinky