loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €
Kvalitná náhrada steroidov z ponuky Protein.sk

Kvalitná náhrada steroidov z ponuky Protein.sk

Doplnky výživy

30.01.2017

Prečítané: 20199x

Čo treba robiť v prípade, ak potrebuješ „nakopnúť“ bez nežiaducich vedľajších účinkov? Aj v legálnych výrobkoch nájdeš účinné látky, ktoré ti pomôžu dosiahnuť extrémne výsledky. To všetko bez akýchkoľvek obmedzení. Vyhni sa užívaniu nezdravých látok. Nechceš predsa prísť o svoje zdravie. Využi silu úplne neškodných doplnkov výživy. Poradíme ti. Posunieš svoje cvičenie na novú úroveň. Získaš sebavedomie a porastieš!

mohutné svaly vďaka kvalitnej náhrade steroidov

Testosterónová bomba Testogen-XR

Na predaj často vidíš rôzne doplnky výživy. Je relatívne ťažké správne sa v nich zorientovať. Najmä výber prípravku pre tvoje účely a tvoje telo, môže byť náročný. Ako prvý sme vybrali Testogen-XR od firmy Ronnie Coleman. Nájdeš tu účinky, aké nikde inde. Jedná sa totiž o jeden z najsilnejších produktov v predaji.

Vďaka nemu posilníš hladinu testosterónu a oxidu dusnatého až o 42 %. Počas tréningu ťa zahreje a prekrví svaly. Pomôže ti ľahšie rásť a zníži aj pocit svalovice. Bonusom je lepšie využitie ATP, aminokyselín a vitamínov v tvojom tele. Sila a výkon počas cvičenia nadobudnú nový rozmer. Dokonca aj spaľovanie tukov ti pôjde ľahšie.

Väčšina užívateľov pocítila takmer okamžité a viditeľné výsledky. Nájdeš tu anabolické látky ako je kyselina D-asparágová, agmatín a karnitín tartrát. To všetko v jednej jedinej odmerke!

Testogen od firmy Ronnie Coleman

Náhrada steroidov Tribulus Terrestris 90 % od Best Nutrition

Už si videl túto novinku? Vyrába ju slovenská spoločnosť Best Nutrition. Ide o jeden z najlepších výrobkov svojej kategórie aktuálne v predaji. Nájdeš tu až 60 dvojitých celodenných dávok. Je vhodný pre mužov aj ženy. A to v rovnakej sile!

Tribulus je prírodný stimulant testosterónu. Získava sa z rastliny Tribulus Terrestris. Vďaka zvýšenej hladine testosterónu získaš rýchlejšiu regeneráciu a tvorbu svalovej hmoty, svalovú vytrvalosť a dokonca aj posilnenie sexuálneho libida. Je tu aj najlepší pomer ceny a kvality. Obsahuje až 90 % účinnej látky.

Zvyšuje tvoj fyzický výkon pri záťaži. Zrýchľuje regeneráciu svalov a organizmu. Podporuje rast svalovej hmoty. U mužov zvyšuje hladinu testosterónu až o 30 %. Ženy zase získajú zvýšenie hladiny hormónu estradiolu (FSH), nárast sexuálneho apetítu a redukciu telesného tuku. Tak čo, si pripravený/á na absolútny výkon a silu?

Tribulus od firmy Best Nutrition

ANABOL 5 od firmy Nutrex

ANABOL 5 od Nutrexu je najsilnejšia anabolická nestereoidná látka na svete. Nájdeš v nej vysoko účinné koncentrované látky. Získať vďaka nim nevídané výsledky za krátky čas. To sa hodí najmä vtedy, ak si netrpezlivý :-).

Multifázová technológia zaručuje dlhodobé trvanie účinku. Užívanie produktu vedie aj k extrémne veľkému zvyšovaniu bielkovín, ktoré sa syntetizujú vo svaloch. Navyše, tento výrobok vytvára vysoko anabolické a antikatabolické prostredie. Opäť treba povedať, že ide o najsilnejšiu anabolickú legálnu látku na svete.

Keď budeš túto megavec užívať počas aktívneho tréningu, jednoducho musíš dosiahnuť fantastické výsledky. Môžeš ho však užívať aj počas tréningovej prestávky. Pomôže ti uchovávať svalovú hmotu.

Výsledkom užívania bude kvalitne vypracovaná svalová hmota. Spoznáš to na tvojom výkone a sile. Ako dosiahnuť super rast aj bez ilegálnych steroidov? Odpoveď sa skrýva práve v ANABOL-e 5 od Nutrexu.

Anabol 5 od firmy Nutrex

Nespoliehaj sa na steroidy, spoľahni sa na kvalitné a bezpečné produkty.

Autor: Mgr. Daniela Garančovská • Foto: Depositphotos Inc. • Zdroj: www.protein.sk
Páčil sa vám článok? Podeľte sa oň!
NECHCETE ZMEŠKAŤ NOVÉ ČLÁNKY?

POŠLEME VÁM INFO DO MAILU.

SÚVISIACE ČLÁNKY

Zdravotné problémy z nelegálnych steroidov

Zdravotné problémy z nelegálnych steroidov

Užívanie ilegálnych steroidov je zodpovedné za veľa zbytočne stratených životov. Mnohí si ich užívaním zapríčinili permanentné poškodenie niektorých orgánov. Všetko toto je spôsobené vidinou rýchlejších výsledkov. Ako všetci vieme, človek je tvor nedočkavý. V tomto prípade to však rozhodne nie je dobre.

Ako je to s anabolickými steroidmi?

Ako je to s anabolickými steroidmi?

Určite si už počul o anabolických steroidoch. Vieš ale, čo sú a čo v našom tele spôsobujú? Dnes si rozoberieme problematiku anabolických doplnkov či steroidov. Povieme si tiež, prečo sú pri profesionálnom športovaní zakázané.

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO