loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Hemo-Rage Unleashed - Nutrex

Predtréningová formula s inovovaným zložením.

Balenie

Príchuť

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do utorka?

Objednajte kuriérom GLS do zajtra 14:00 hod.

Popis produktu

Nutrex prináša svoj slávny predtréningový Hemo Rage s úplne novým zložením tentokrát vo verzii Unleashed. Tento vzorec je opäť v patentovanej zmesi, ale Nutrex odhalil, že v tomto zložení je 400 mg kofeínu. Takže toto určite nie je predtréningovka vhodná pre začiatočníkov.

Účinné zložky:

 • L-citrulín je neesenciálna aminokyselina, ktorá môže zvýšiť arginín, primárny substrát pre biosyntézu oxidu dusnatého. Na rozdiel od suplementácie arginínu nie je citrulín vychytávaný pečeňou. Namiesto toho je transportovaný do obličiek a štiepený na arginín. Okrem toho môže citrulín pomôcť stimulovať syntézu bielkovín v kostrovom svale. Ale citrulín je najčastejšie známy tým, že zlepšuje funkciu ciev prostredníctvom.
 • Bezvodý betaín môže pomôcť podporiť lepšie napumpovanie a výdrž. Je to prirodzene sa vyskytujúca aminokyselina pochádzajúca z repného extraktu. Táto zložka má rôzne výhody od protizápalových vlastností až po zlepšenie stavby tela a svalovej výkonnosti.
 • Taurín je podmienečne esenciálna aminokyselina. Hrá úlohu v mnohých telesných funkciách, ako je udržiavanie hydratácie, trávenie, podpora funkcií centrálneho nervového systému (CNS) a dokonca môže pomáhať pri regulácii vášho imunitného systému. V posilňovni môže taurín pomáhať pri ochrane svalov pred poškodením buniek a oxidačným stresom, pričom zároveň odstraňuje odpadové látky, ktoré vedú k svalovej únave.
 • N-acetyl-L-tyrozín môže byť biologicky dostupnejšou formou L-tyrozínu, ktorá môže podporovať kognitívne procesy, ako je sústredenie. 
 • Alpha GPC je ďalšou zložkou na zlepšenie kognitívnych procesov, ako je pamäť a pozornosť.
 • Kofeín je jedným z najpopulárnejších dostupných stimulantov. Tento stimulant centrálneho nervového systému (CNS) môže pomôcť podporiť energiu, sústredenie a náladu a dokonca podporiť chudnutie. Je však dôležité pochopiť, kde sa nachádzate v súlade s vašou toleranciou voči kofeínu, aby ste sa vyhli negatívnym vedľajším účinkom, ako je nervozita. Tento produkt obsahuje skutočne maxi dávku kofeínu.
 • Theacrine je ďalším zdrojom energie, ktorý môže poskytnúť plynulé zvýšenie energie bez nervozity a zároveň podporuje duševnú jasnosť a náladu.
 • BioPerine® je zložka na zlepšenie vstrebávania a dostupnosti ostatných zložiek v tomto zložení.
 • Rauwolfia vomitoria môže byť silnou verziou spaľovača tukov. Môže potlačiť chuť do jedla, zlepšiť energiu a sústredenie a mobilizovať tuk.

Výhody:

 1. Komplexný predtréningový stimulant
 2. Kombinácia 9 účinných zložiek
 3. Maxi dávka kofeínu 400 mg/1 dávka
 4. Vždy 30 dávok v balení

Dávkovanie

Pred každým použitím dózu dobre premiešajte. Rozmiešajte 6-6,6 g (v závislosti od príchute, 1 odmerku) v 200 ml studenej vody a užívajte 30 minút pred tréningom. Užívajte maximálne 1 dávku denne. Dbajte tiež na dostatočný pitný režim v priebehu dňa.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 6-6,6 g
Počet dávok v balení: (179,8-199,2 g) 30
Hemo-Rage Unleashed High Stim Pre-Workout 4,131 g
L-citrulín
Bezvodý betaín
Taurín
N-acetyl L-tyrozín
Alfa GPC (Alfa-glyceryl fosforyl cholín 50 %)
Bezvodý kofeín
Theacrine (ako TheaCrine® 40 %)
BioPerine®(extrakt z plodov čierneho pepra/piper nigrum)
Rauvolfia (extrakt z koreňa rauvolfie/rauwolfia vomitera)

Zloženie

Ďalšie zložky: Prírodné a umelé arómy, kyselina citrónová, kyselina jablčná (okrem príchute blueberry lemonade), fosforečnan vápenatý, sukralóza, kremičitan vápenatý, oxid kremičitý, acesulfam K.

Informácie pre alergikov

Vyrobené v zariadení spracovávajúcom aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, ryby, mäkkýše, orechy, pšenicu a sóju.

Upozornenie

Nevhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Každá dávka obsahuje 400 mg kofeínu (zodpovedá približne 2 šálkam kávy) a iných stimulantov. Neužívajte kofeín ani rauvolfiu z iných zdrojov. Konzultujte užívanie so svojím lekárom pred začatím užívania, ak užívate lieky alebo sa liečite. Ihneď prerušte užívanie, ak sa u vás objaví nežiaduci vedľajší účinok, vrátane, ale nielen búšenie srdca, nervozita alebo dýchavičnosť a tiež 2 týždne pred plánovanou operáciou. Registrovaní športovci, overte si u príslušných orgánov vhodnosť užívania tohto doplnku. Skladujte mimo dosahu malých detí. Uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Tento produkt nie je určený k diagnostike, liečbe, na vyliečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.

Výrobca

Nutrex Research, Inc. Oviedo, FL 32765, USA.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO